Reklama

Gamblerství

BIKER (Čt, 24. 3. 2016 - 15:03)

Tak pracovni tyden za nama, a ja mam po dlooouhe dobe 4 dny volna, chcu odpocivat, ale na kolo, mozna na velet nekalm....ale vim co nechci a to jw do sracovny....a ja tam vlastne nemusim, dobrej pocit:-):-)
Tak dneska si dam odmenu za vice jak 50 dni bez gamblu: s kamosema na zeleny pivko, jaaaaj
AZ
Vsem pekne velikonoce a at se dari

Jinak bych to videl asi takto, neresit nic a nikym kdo neni modrej.

David (Čt, 24. 3. 2016 - 14:03)

Vole, kdo je tady smolař? Se podiv na to panoptikum smolařů. Tady jsme looseři všichni.

Abstinentka (Čt, 24. 3. 2016 - 14:03)

Nema smysl resit kolik kdo za kolik. Je to pase a penize jsou v cudu. Dulezite je nasmerovat zivot zpet do normalu

No namE (Čt, 24. 3. 2016 - 14:03)

Ještě jsem poznal jednu...Jako chlapce, pokud jsi tocil otocky za litr jak pises a nikda ti nedoslo traba 100 tacu ,tak ses fakt smolar:-)

Tragik (Čt, 24. 3. 2016 - 13:03)

Ty hlavně davide musíš přestat o těch automatech přemýšlet. Tohle počítání a vzpomínání co by bylo kdyby je cestou do pekel.

Stejně jak já jsem prostě musel vymazat sledování sportu.. alespoň zatím. Umím si představit že za čas budu koukat třeba na repre nebo něco takového ale dení sledování fotbalu už nehrozí

Přestaň to rozebírat a přemýšlej čím si tu hlavu co jsi si doteď plnil pitchovinama naplníš nyní.

Život je plný kraśných věcí. Jen je vidět.

(to byl sladkej závěr co? Asi začnu psát básničky)

Kraśné svátky od Tragika. Držete se.

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Ještě jsem poznal jednu věc, která mě teď drží od hazardu dál. Možná, kdyby to věděli všichni, tak hernám ubyde hodně zákazníků.
Vždycky jsem si říkal, že když jsem hrál za 5 Kč a přijde výhra za třeba 1000, tak jsem udělal chybu, že jsem to neotočil za 1000 a výhra by tedy byla 200.000Kč. (je to jenom příklad). Ale je dost pravděpodobné, že ta výhra by za tu částku nepřišla. Jsem si tím skoro 100% jistý. Za tu dobu jsem to vypozoroval a minule se mi stalo,že jsem chytil bonusy za sázku tisíc a čekal jsem na tučnou výhru a přišla jen jedna výherní otočka za 800Kč.

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Ještě jsem poznal jednu věc, která mě teď drží od hazardu dál. Možná, kdyby to věděli všichni, tak hernám ubyde hodně zákazníků.
Vždycky jsem si říkal, že když jsem hrál za 5 Kč a přijde výhra za třeba 1000, tak jsem udělal chybu, že jsem to neotočil za 1000 a výhra by tedy byla 200.000Kč. (je to jenom příklad). Ale je dost pravděpodobné, že ta výhra by za tu částku nepřišla. Jsem si tím skoro 100% jistý. Za tu dobu jsem to vypozoroval a minule se mi stalo,že jsem chytil bonusy za sázku tisíc a čekal jsem na tučnou výhru a přišla jen jedna výherní otočka za 800Kč.

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Nevidím rozdíl v tom, jestli peníze nahážete do automatu nebo vám je na ulici někdo ukradne. Zlodějna jak zlodějna, ale v tom druhém případě máte šanci je získat zpět, ale v tom prvním ne,protože to je legální doprdele...

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Většinou to třeba začne dávat nějakou výherní linii a ta je poměrně krátná a když setrváte, nebo přepnete za vyšší, tak jedete dolů a nedá se to zastavit,ale je to tak na všem na apollo automatech,na synotech,na cayotech...

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Z tisícovky jsem nikdy nevyhrál 20 tisíc, to nepamatuji, možná 10, asi ze 3 tisíc jsem vyhrál 30tisíc, ale to takým způsobem,že jsem několik otoček osolil za max. sazku za 1000 a něco náhodou přišlo.Co největší výhru pamatuji tak ze 400kč na 6000Kč. Kdyžtak nad tím přemýšlím,tak jsem chytil jenom haluzové výhry defakto,ale že by automat jen tak sypal tak to nepamatuju hodně dlouho.

BIKER (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

VLT jsou utažený víc a...Moc pekne napsane, a jak rikas, davalo to v posledni sobe stale mene, aby clovek vyhral 20t, tak musel nejddrive prohrat 100t a potom to mozna prislo a nebi naopak, nedrive vyhra 20t a potom sesup s kilem!!!!

AZ

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Jiste ze by me to rozrajcovalo, ale samozrejme bych to hend za tisic netocil, ale spokojil bych se s vyberem treba jen 2tisice,jelikoz mam malo penez,tak by mi to stacilo, ale vim ze bych si jen nabehl a nic by to neresilo.

Abstinentka (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Davide, uprime ty si chces primarne zahrat a jit tam s litrem nema ani cenu za to, vytahovat paty z domova. Pri tvych sazkach je litr na par minut a par otacek. Opet by jsi zacal schanet prachy protoze ten litr by te uplne rozrajcoval k dalsi hre.

David (Čt, 24. 3. 2016 - 11:03)

Jedna věc je že peníze nemám a druhá je ta, že chci přestat. Ješte bych možná tam mohl hodit tisícovku, ale už prostě nechci.

Mirek Brno (Čt, 24. 3. 2016 - 10:03)

VLT jsou utažený víc a víc jak herny zavírají, poplatky za VLT zvyšují a gambleři pomalu ubývají. Už to ani není podvod na závisláky, ale vyložené krádeže jejich peněz. Kdyby v této zemi nebylo tak silné hazardní lobby a automaty měly opravdu návratnost 90%, ale nemají ani 30. Splňují sice výhernost 90%, ale tu splní tím, že Ti přijde výhra, automat ji sežere, pak přijde další výhra, stáhne to dolů, výhra a sežere vše a nazdar. Protočil jsem velké množství otoček ( třeba i 100 000+ otoček x 1t ), mluvil s dost provozovateli a viděl nějaké věci co dělají. Kolikrát jsi vyhrál z tisícovky 20 a kdy to bylo naposledy. Když to přirovnám k jiné službě za gamblerovi peníze, je to jako by jsi chodil do restaurace na stejk a oni Ti za drahé peníze místo hovězího dávali maso ze sóji. A Ty by jsi tam chodil dál a dál a oni by si mnuli ruce, že ten závislej gambler chodí a platí a platí. Ale Ty přece už nechceš být jejich otrok. Mít dvě práce, sedřenej jak prase a místo k moři chodit na stejky ze sóji. Jsi přece bojovník, který ví, že bažení bude ubývat a dluhy za pár let nebudou.

Abstinentka (Čt, 24. 3. 2016 - 10:03)

Biku zvladl jsi to na vybornou. Ver ze ty dva lizry by ti chybely kdyby jsi je prosvistel a sance vyhrat z nich sumu co popisujes je miziva.
Ja si timhle prosla minuly patek kdy jsem po alkoholu mela bazeni nejvetsi za celou dobu abstinence. Take jsem to ustala a rano jsem byla stastna :)

BIKER (Čt, 24. 3. 2016 - 08:03)

54 dni bez gamblu

Musim rict, ze kdyz si ctu prispevky Daciva , tak jako bych to psal.ja...nejem jeho, vsechno zacina a konci podebne, jen z rozdilem dluhu ,vetsi,nebo mensi.
Dneska v noci jsem jel z brigady a mel jsem strasnou chut hrat, za posledni dobu takova nebyla. Duvod, zase dluhy, pomalu se hrabu nahoru, ale splatky po splatnosrti porad mam a to bylo asi ono. Mel jsem u sebe 2tis z brigady a hlava zacala prehravat minulost....prisel jsi z litrem a odesel z dvaceti a to je to co by ti stacilo....
Bylo to tak zive a hrozny, ustal jsem to , ale mel jsem zato, ze uz jsem na tom lepe, trochu me to zklamalo, ale dulezite je ,ze jsem nepodlehl:-)
AZ

jepice (Čt, 24. 3. 2016 - 07:03)

Dobré ráno všem....

20 dní bez a bez...

Škoda, že David abstinuje jen protože nemá peníze na hru... teď je nejlepší čas se zaměřit na boj se závislostí a připravit si strategii a postup co udělá až mu přijde výplata... udělat si plán co musí zaplatit, kolik mu zbyde na živobytí (taky zjišťuji, že u mě jsou náklady velice nízké, že mi i peníze přebyly... za jinych okolností by už tyto peníze byly v bedně) a případně zbytek peněz nekomu svěřit nebo poslat na mimořádné splatky úvěru...

No uvidíme, jak se s tím David popere...

Hezký den a abstinenci zdar...

Abstinentka (Čt, 24. 3. 2016 - 07:03)

72 dni bez hrani

Dobre rano vsem a abstinenci zdar

Lemog (Čt, 24. 3. 2016 - 04:03)

Ahoj všem: dnes 193. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reklama

Přidat komentář