Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 10:10)

No to mi povídej,mam ho mít příští týden.Konečně se zaktivnim,nebudu vědět kam dřív.Jen teda záleží teď na Sergejovi jak bude mít auto ale chlapi mi chtěji dát Ford transit jak je tam pro 8+1 osob a na to stačí ještě B..Prý se jim hodí aby je někdo převážel,tak asi nakonec často budu v transitu.Teď sem v práci.

No (St, 9. 10. 2019 - 18:10)

vidíš, tak nakonec budeš vozit Ukrajince a šeď bude pryč

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 19:10)

No záleží jak často budou potřebovat ale tovíže bych ráda klidně často.

No (St, 9. 10. 2019 - 19:10)

to se neboj. Určitě často.

Miluna (St, 9. 10. 2019 - 19:10)

Tak už aby to bylo.Sem po práci a stejně nic platný.Potřebuju odreagování a nevim doma čim,nevim jak to ze sebe vybít ten pocit.Nesnášim venku ten hnus a čumění doma.Nic mi nepomáhá.Už potřebuju sednout a jet někam,potřebuju to jak svine.

Lalla (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Sany máš email

Sany 11 (Út, 8. 10. 2019 - 21:10)

Ahoj, Lallo, uz jsem ti poslala roman.;)

Tobe jsem Ali taky napsala, omlouvam se, ze jsem neodpovedela, dlouho jsem tam nebyla.

bianka (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

Je to ještě před tím, než otevřu vlákno s diskusi Romové mezi námi.

bianka (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

Prosím, může mi někdo vysvětlit to značení kresbou, které se nachází před otevřením komentářů? Ty značky?

Miluna (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

Jo Sany já vim,už sem to s nim nedavno řešila a na to mi řekl že se to děje v Americe protože si do toho dávali nelegální náplně a oleje THC tak že prý za to nemůže ta E.cigareta ale oni,že když si do toho naleje benzín tak si taky za to bude moct mi řekl.No jo no tak nic s nim neudělam,je to na něm.Poznam časem jestli se mi chlap zničí nebo ne.A používá to někdo tady z diskuze? Pamatuju si že psal tenkrát Emoticon že to taky používal.Tak co Andy přešla tě ta hlava? Mě pořád do teď ne a je mi blbě že nevim jestli udržim jídlo.To masírování čela mi vždy ulevuje na chvíli a pak se ta bolest obnovuje.

Sany 11 (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

pro Milcu: https://refresher.cz/69960-19-lidi-zemrelo-a-vice-nez-1000-skoncilo-v-nemocnici-kvuli-vapingu-Vedci-nachazeji-chemicke-popaleniny-na-plicich-pacientu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&gdpr-accept=1

No (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

ještě že píchat s kdekym je bezpečný

Andrea (Út, 8. 10. 2019 - 15:10)

Milu,byli jsme nedaleko na chalupě u sestry,jinak my bydlíme od Písku tak 3 hodiny jízdy autem,chodily jsme městečkem,dole u mostu, tuším Juditina,no a pak jsme šly utrácet,no trošku jsme se se ségrou rozsouply,jo hlava mě taky bolí, prášek nepomáhá,snad mě to přejde cestou do práce na Mhd

Miluna (Út, 8. 10. 2019 - 15:10)

Ježiš tak mi trpíme ještě takhle obě ve stejnou chvíli.Já nevim jestli to nemam dneska i hormonální protože se mi rozbolel podbříšek i prsa a z tý bolesti se mi chce i blít.Je to hnus,cítim zas ty emoce u toho a když už ani prášky nezabíraji tak co máme dělat:-( A tak jinak bydlíš daleko teda.Jo u mostu nad řekou pod náměstim občas chodim,tak si na tebe vzpomenu že si tam někde šla až tam pujdu.Tak si vlastně taky mohla potkat i Denise.Tak je teda tvoje segra kousek ode mě co.A anonyme díky za radu,budu to zkoušet podle tvé rady.Potřebuju fungovat,chtěla sem vařit dneska.

Andrea (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Milu, také jsem měla noční a v 1 hodinu to na mě padlo, uvařila jsem si kafe a docela dobrý,víkend jsme s manželem byli v Písku,moc pěkné městečko,říkala jsem si, teď potkám Milcu a jdu ji pozdravit,no nepotkala,dnes mám ještě jednu noční,ty taky?

Miluna (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

Jé tak to mě mile překvapilo že si zavítala do mého města ty jo.A máš to sem daleko? A Písek si vybrala kvuli mě? :-) No to by si mi asi i poznala co podle fotek.A kde jste tu chodili? Dnes už noční nemam ale zítra musim na denní dvanáctku.A to mi teď bolí zase hlava,mam už v sobě dva prášky a zatim nic,bolest mi jde až přes oko,takže nic moc:-(

Miluno (Út, 8. 10. 2019 - 15:10)

jestli máš spíš nižší tlak, tak si zkus několikrát teplou vodou omýt obličej a lehce promasírovat, i čelo. Vyzkoušeno, rozproudí krev do hlavové části

Miluna (Út, 8. 10. 2019 - 12:10)

Já sem včera tu noční nezvládala pořád sem usínala,hnusná noční to byla:-( a to sem se na ní vyspala a stejně hovno platný a zase mi akorát bolí hlava.Bianko 16h směny to muselo být hrůza ale s těma kalhotkama mě to pobavilo.A Hranáče znam,je to ten z Vyvolených.On je gay a jak předvádí cikánky tak ani nevim jestli mi to dokáže pobavit.Nic proti němu ale na nějaký ty cikánský slova sem už trochu alergická třeba na slovo Dylina a more.Ale ty tmavý po mě jdou dál i když si jich už nevšímam a nezajímaji mě ale teď spíš myslim cizince.Minule mi prodavač Kebabu při vracení peněz pohladil prsty a to byl Sergej vedle mě.Ale všimla sem si jak se na mě hodně díval ten prodavač ale dělala sem jakože nic a Sergejovi sem to radši neřekla.

bianka (Út, 8. 10. 2019 - 08:10)

Zase se opravuji, né každý se živí na co má.:-)

bianka (Út, 8. 10. 2019 - 07:10)

Tak ano, Eržika je M. Hranáč, kdysi z Vyvolených.Tam šlo o velké peníze a vlastně o ty jde většinou všude a člověk pro ně někdy udělá i nemožné. Teď podobný pořad běží na nějakém polském kanálu, ale nesleduji jej. Jen jsem zahlédla. No, každý se živí, jak umí a na co má. A když ještě k tomu pobaví lidi, je to dobře. Jen lidé si můžou vybrat a to je taky dobře.

Reklama

Přidat komentář