Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Já nějak nemam na nic náladu,nic mi nebaví.

pozorovatelka (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

Bianko a když je někdo v anonymu tak proč by si měl hlídat soukromí? To spíš bych se bála svěřit třeba sousedce nebo někomu v reálu.Nestalo se po prvý že se člověk rozkamarádí a následně je svěřené použito proti němu.

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Můj názor je, že i reakce anonyma na anonymního pisatele může ublížit. A to nemusíme chodit daleko.

pozorovatelka (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Já jsem proti anonymum odolná,tak to mám asi trošku jinak.

Lalla (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Problém nasává, když píšeš kontinuálně jako jedna osoba. Pak zlé slovo může ublížit

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Tak nějak Lallo

pozorko (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

někdy je jedno jestli anonymně nebo reál. Stačí když někdo dloubne do citlivého místa a informace začne pracovat, ať chceme nebo ne. Tohle se moc ovlivnit nedá, jen posunout v čase

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

♥ ♫

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 06:10)

Ach jo, zase si protiřečím. Ale snad mě neodsoudíte a pochopíte, jak to myslím, když jsem to psala k Miluně. Píšu o nevyléčitelných nemocech a pak, že na každou nemoc je lék. Bohužel ještě není. Lallo, doufám, že máš starosti řešitelné, a všechno bude dobré. Ať už rodinné, či zdravotní. A myslím si, že obvzlášť na tyto a podobných diskusích, by si člověk měl hlídat soukromí i když se potřebuje svěřit, když nemá komu.....bohužel Milu nemá komu, ale ty jistě máš. Držím pěsti.

Lalla (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

Děkuji moc Bianko

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Lallo co máš doma za starosti?

bianka (Ne, 6. 10. 2019 - 12:10)

Vyvést jde cokoli a u tebe člověk nikdy neví Milu. Jsi jiná a to co ty považuješ za normální, my bereme jako extrém. Nelituj se Milu, jsou autisté, děti se syndromy, po úrazech a nebo s nějakými nemocemi, na které ještě není lék a mladí umírají. Máš zdravé děti, jsi schopná pracovat, můžeš si zajít na oběd, na procházky. Co by jiní za to dali. Jsi soběstačná se o sebe postarat, jen ta chuť ti někdy chybí. A na každou bolest, je lék. Lék Milu, ne alkohol či předávkovaný Rivotril. Tak si dej nějaký dobrý oběd, já bych si třeba dala teď rybu na másle a brambor politý máslem, ale okousala jsem pečené kuře a jdu to snad dodělat.

Miluna (Ne, 6. 10. 2019 - 13:10)

Děkuji za uklidnění,takhle o tom nepřemýšlim.Vždy ale budou na tom lidé co jsou na tom hůř,vidim to v nemocnici.Ale taky je základ kolik toho v sobě zvládnem unést a vydržet.Já teď k obědu budu mít jogurt a dáme si někde večeři.

bianka (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Moc děkuji Mio, podobný jsem četla, že se takto dají zahřát sklenice na 160 v troubě a postup stejný. Vyzkouším to na těch z neskavek v té mikrovlnce. Ale 5 roků mě to nevydrží, jsem až neskutečně ořechová.:-))

Mia (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

není zač, ráda se podělím se zkušenostmi.

bianka (Ne, 6. 10. 2019 - 07:10)

Milu, no nenadávám, neradím/ možná později zase zbytečně radit budu/, jen koukám a někdy dokonce zírám, co jde ještě vyvézt. Tak přeji hezkou neděli nejen tobě.

Miluna (Ne, 6. 10. 2019 - 12:10)

Bianko jak myslíš co jde ještě vyvézt? Jako u mě? Ořechy jsou dobrý na nervy ale já už na ně nemam zuby.Neni to vidět ale ty zadní zuby:-( k tomu mam i problemy s očima.Víš jak prostě mi z toho někdy mrdá v hlavě.Jak tělo chátrá v těhle věcech a to nejsem zvlášť stará.Co to je 31 že ale prostě bojim se dál když už teď takovýhle problemy.No víme jak na tom sem a občas se asi zbláznim ze všeho nebo já nevim co to je.Dneska pujdem se Sergejem někam ven a na jídlo.Tak ať se ti to hezky povede jak ti Miuš poradila.Miu taky zdravim.Sem ráda že taky zase píšeš Miu.

bianka (Ne, 6. 10. 2019 - 07:10)

Mio také jsem hodně ořechů už rozdala, ale dnes zase budu loupat loupat a loupat asi až do zblbnutí :-)V mikrovlnce jsem ještě nezavařovala, nemám už sklínky na zavařování, ale jen od neskáv a to by asi ty bakelitové víčka roztály. Ale o návod jak na to prosím.

Mia (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

zavařuje se ve sklenicích o,5 a o,7 lt., Vyloupané ořechy naskládáme do sklenic v mikr. zapneme na nejvyšší výkon 1,5 až 2 min., poté vyndáme a zavíčkujeme a na 5 minut obrátíme dnem vzhůru. Sklenice se zarosí, ale za chvíli se to vstřebá. Takto mě vydrží i 5 roků.

A (So, 5. 10. 2019 - 22:10)

hlavní nádraží by mohli přejmenovat na Nádraží Jiřiny Bohdalové

Reklama

Přidat komentář