Reklama

Obřízka

Ještě (St, 30. 10. 2019 - 19:10)

Libor si myslím, že může být autor,ale na základě jeho opravdových skutečně prožitých traumat. Zitra jedu na Slovensko tak se cestou tomu podívám víc na celou kostru popsané kroniky pisatele. Zajímá mne to ne ani obsahově ale motivačně. Zeptám se na názor mé ženy,která učí na II.stupni. Třeba ji něco ještě napadne.

Martin (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Patty, to je právě to....je zajímavé, jaké dva protipóly se střetávají právě uvnitř Tonyho....na jednu stranu naivně věří úplně všemu, co se napíše na internetu, bere naprosto vážně, když si z něj někdo dělá srandu, nebo ho prostě jen tak škádlí......a na druhou stranu je nesmírně podezíravý a nedůveřivý k lidem co tu pravdu opravdu mluví, co to s ním mysli dobře, co se snaží o to, aby uměl příjmout i jiný názor / skutečnost, než kterou prosazuje on sám....

Patty (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

Matka malého chlapečka sama pozná, při koupání, zda má nebo nemá problém. Sám má tendenci si kůžičku přetahovat a mýt a když mu to nejde, žalud ho svědí a dítě pobrekává. Pak je třeba zkonzultovat to s urologem. V 15 letech? No to už je zaděláno na veliký problém. Strašné rady bez zkušenosti matky sem píšete

Tonda Vlas (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

To já ale tady nepíšu. Já pouze píšu, že existují takové případy. Můj názor je zcela jiný, dle mne lze začít roztahovací cvičení už ve třech letech. Jakákoliv manipulace s předkožkou dítěte před jeho třetím rokem je pro to dítě škodlivá a to jak z fyzických ale i z psychických důvodů. A pokud se Vám to nelíbí, tak jděte nadat panu docentu Šmakalovi, mám to od něj.

Patty (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

Ano, s tímto názorem souhlasím. Na rozdíl od tebe k tomu matka nepotřebuje žádného docenta, je to pro ni naprosto přirozené, stejně jako spousta jiného v péči o dítě.

Tonda Vlas (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

To byste se divila, co všechno jsem četl na emiminu. Teď tam jedna píše, že její manžel chce nechat strhat jejich devítileté dceři prsty na nohou. Jak může mít nějaké dítě za rodiče takové ichtyly.

Tonda Vlas (St, 30. 10. 2019 - 06:10)

Reference od internetových známých, co tam byli, dostanu později.

Tonda Vlas (St, 30. 10. 2019 - 06:10)

Mně včera kvůli jednomu liknavému Polákovi o fousek utekla protiobřízková akce v mešitě liberálních muslimů na Starém Moabitu.

Horst (St, 30. 10. 2019 - 06:10)

Bylo tam tak 50 lidí a dost trapný.

Martin (Út, 29. 10. 2019 - 11:10)

Super, takže nebudeme přetahovat ne do třinácti, ale rovnou do osmnácti...bravo! Výborná metoda....proč si v dětství žalud umývat od bílého bordelu, když nám Tony Vlas slíbil, že v osmnácti se nám to všechno samo uvolní;-)

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

V osmnácti se jedná o vyjímky. Na konci kafepauzuzy se mi zasekl noťas a proto nebyl uložen jeden příspěvek a místo něj jsou tam dva bez přihlášení. Musel jsem narychlo vytáhnout starej rezevní vergl.---------------------------

Takže, psal jsem, že účastník na emiminu s nickem doctus si tu fimózu rozchodil až ke konci puberty a přímo tvrdí, že OBŘÍZKA JE ZLO!!!. Poněvadž mě to dovolil, tak tu od něj něco vokopčím:------------------Fimózu jsem začal řešit až v pozdní pubertě, nijak mě ani v masturbaci neomezovala (nějaký pohyb tam asi byl). Klidně můžete použít vše, co jsem napsal.--------------Dobrý den. Obřízka se dříve (a bohužel v mnoha krajích dodnes) prováděla jako na běžícím páse, aniž by se někdo zamyslel nad případnými negativy tohoto (skoro) nezvratného výkonu. Obřízka jen v přísně indikovaných případech. Na osvětě nevidím nic špatného.------------------Osobně mám s kortikoidními externy poměrně špatnou zkušenost, přechodně sice došlo ke zlepšení, ale kůže se stala natolik jemnou, že při pokusu o plné přetažení došlo k trhlinkám. Proto letěly krémy do koše a nastoupilo klasické roztahování. To zabralo a bez jakékoliv kapky krve.

Martin (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

V čem konkrétně je nedůvěryhodná? Co si ty hlupáku myslíš, že se stane se smegmatem, když ho nebudeš umývat? Asi se ti vstřebá, nebo ztratí....vid?

Martin (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

A běz už do prčic s těma článkama.... Takových ti najdu milion, jak někde někdo něco zkazil....moje teta umřela při operaci slepáku.....tak asi přestaneme operovat slepáky.... Ostatně, ty taky jsi pěkný neumětel - s těmi prsty.....asi stejný jako ten doktor, co operoval tetu, anebo někomu zkazil obřízku..... A taky není pravidlem, že každý námořník je stejný Pat a Mat, jako ty.

Tony (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Tyto pseudoargumenty agrwsivních cirkumfetišistů, které soustavně kolovrátkujou. Operace slepáku je životně nutná, když zemřeala, tak ta operace byla pozdě, ale zbytečná zmrzačující amputace předkožky není nutná vůbec.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Chybějí ti argumenty, tak napíšeš toto. Tvá poslední báchorka, kterous tu o sobě napsal je zcela nedůvěryhodná, Andersene.

Martin (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Proč bych si to asi tak vymýšlel ty hlupáku? Myslíš, že nemám nic jiného na práci, než psát na net báchorky, jako ty? Jsi nebezpečný magor, který nebezpečně radí maminkám...přál bych ti abyses narodil s úzkou předkožkou a měl takové rodiče, jako jsi ty.....tak strašně moc bych ti to přál...ani nevíš jak...abysis ochutnal své vlastní medicíny....

Tony (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Je vidět, že jsi psaním báchorek přímo posedlý.

Tony (Út, 29. 10. 2019 - 10:10)

Z úzkou předkožkou se rodí téměř každý. Samo se to uvolní v různém věku. V 18 letech to přetrvává u 1 až 2 mužů ze sta. Jsi demagog.

Tonda Vlas (Út, 29. 10. 2019 - 06:10)

Jestli je Martin skutečný, o čemž mám vážné a zcela odůvodněné pochyby, tak když obhajuje dětskou obřízku, tak by si měl toto zapsat za uši, -------------https://www.dailymail.co.uk/news/article-7622091/Boy-three-penis-amputated-botched-circumcision-Brazil.html-----------------------protože to je opravdu chuťovka. Ten Dr Vobřezávač se nakonec zasebevraždil.

Tony (Po, 28. 10. 2019 - 11:10)

Teď nevím, jaké masti máš na mysli? Takové, co mají zabránit nadměrné keratinizaci trvale odkrytého žaluda?

Reklama

Přidat komentář