Reklama

Gamblerství

David (St, 23. 3. 2016 - 21:03)

Jojo, přesně tak.

Abstinentka (St, 23. 3. 2016 - 21:03)

Jo a kdyby jsi tedka mel asi by jsi tu s nami nebyl a byl bys ve viru hracske vasne.

Abstinentka (St, 23. 3. 2016 - 21:03)

Ono to Davide pomuze tedka nemit protoze si pomalu ale jiste zacnes opet vazit penez. Dnes kdyz splacim sve hracske vecery kde pro me penize nic neznamenaly velmi pocituji jak dlouho jsem za jednu noc dnes mohla zit ci si neco koupit. Jak pise Luk clovek dokaze vyzit z mala. Ale je svetlo v tunelu a jednou zase budu normalne zit a uzivat si.

David (St, 23. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj,nevím co bych do emailu napsal, asi bych se opakoval pořád dokola, jak zaseklá gramofonová deska. Já jsem možná začal hrál kvůli tomu, že jsem chtěl něčeho dosáhnout a ostatní tím převýšit, ale dopadl jsem tak, jak jsem dopadl. 10 let se člověku hodně vryje pod kůži a musím se naučit žít, aniž bych musel pořád počítat peníze. Prostě žít, jako normální člověk. Za těch 10 let jsem jenom v hlavě kalkuloval kolik mám peněz, resp. o kolik jsem přišel. Ani nevím, čím bych přispěl dalším do diskuze. Posral jsem to jako ostatní a ještě se mlžu zachránit, stejně jako většina z vás. Ten poslední rok byl opravdu tvrdý a byl to čistý gembl a už jsem neznal zábrany. Dobře jsem věděl, že když prohraju peníze na nájem, budu mít problém a já to udělal a i výplatu jsem prohrál ještě ten den, co mi přišla. Při životě mě držela věc, že si můžu zase půjčit peníze. Půjčil jsem si a rázem to bylo, jakoby se nic nestalo. Je potřeba se naučit žít normálně a musím potlačit touhu, co bych si chtěl koupit, protože na to ještě dlouho mít nebudu.

LUK. (St, 23. 3. 2016 - 18:03)

42. den bez gamblu

Zdravím lidi, i nově příchozí. Davide, jestli můžeš, pisni mi na mail. Díky! Jinak ten tvůj příběh je podobný velmi mému. Když jsem skončil se sázením, tak jsem hrál taky takové sázky jako ty. Totální sebevražda! Dluhy jsou problém. Pokud ovšem nehraješ, většinou se řešení najde a dluhy se umořují. Já za poslední roky neušetřil nic. Vše jsem prohrál včetně naspořených peněz. Poslední měsíc, co abstinuji, tak zjišťuji, jak málo peněz potřebuji, abych vyžil. A přitom nijak nestrádám. Jen to chce přestat házet peníze do kanálu.

Děkuji všem, co abstinují. Jste podpora a motivace pro ostatní. Vím, že někdo naznačil, že nehodlá "počítat dny". Rozumím mu. Abstinence není důvod k oslavám a povolování abstinence. To by byla největší chyba. Přesto až budu mít půlrok nebo rok, vidím to na nějaký slavnostní oběd:-). A jak říká Tragik, tak udělám. Tento víkend bude více volna, tak se vrhnu v noci na ten deník a zapíšu si podrobně svoji hráčskou kariéru včetně pocitů, emocí, a naprosté beznaděje. Nějak podvědomě tuším, že bych na to mohl jednou pomalu začít zapomínat.

AZ!

Abstinentka (St, 23. 3. 2016 - 18:03)

Margasi,

Zacatky jsou hodne tezke - mysl a telo jsou zabehly na urciy herni rezim (u me treba nocni zivot ve sracovne pomalu do zaviracky). Ver ze casem se to opet ustali.

Davide - zkus popremyslet co jsi kdysi delaval. Biker treba opet zacal jezdit na kole. Zkratka neco co te kdysi bavilo

Margas 34 (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

Me rozhodit majitel nemuze....Abstinentko

Jak sa mi dari?pozerala si moj predposledny príspevok?tak taky som mal dneska den ale zvladol som to.

Margas 34 (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

Me rozhodit majitel nemuze....Zdravim
te Abstinentko!

Ano su tam drsni hosi!!nejako mi to tam nepadlo dobre oni to mysli asi dobre ale sem to nejako nepochopil co sem vlasne napisal to vsetko bolo klamstvo.tu je to o necem inem dvsetci se tu podporujete a drzite spolu

David (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

Já vím, doufal jsem že snížím ztrátu, ale samozřejmě jsem taky doufal že to stáhnu všechno na nulu i když jsem v tom úplně nevěřil, ale vidím jak to zase dopadlo.Jiná možnost není než to utnout.

Reyzi (St, 23. 3. 2016 - 17:03)

Ahoj vsem,vítám Davide,
Myslím,ze nejsi na úplném dne,mas porad v hlavě myšlenku a sen,ze prijde velká výhra....nekdy se ti zadarilo,ale musis si uvedomit,ze kdyby to opravdu šlo,nebyl by jsi v dluzich!!!!

Mirek Brno ma pravdu,je to nemoc v hlavě,naučenych vzorcu myšlení....ty se musi rozbourat a naučit se novým,proto závislost vzniká pomalu....(stres-sracovna,radost-sracovna,problem-sracovna,chlast-sracovna apod.)Vypestovali jsme si kazdy nejake kolečko v podvědomí a to nám pokaždé nevedomne zapadne v podvedomi a byli jsme tam,kde jsme nechteli.Mozek se nám tak naprogramoval....reset bude trvat dlouho,ale výsledek bude stát za to....
Za me,dalsi den bez gamblu....

David (St, 23. 3. 2016 - 16:03)

Ten majitel herny neni zadny majitel, jen nejaka píča co si dělá prdel. U mě to neprobíhá nijak, čučím na televizu:-))

Abstinentka (St, 23. 3. 2016 - 16:03)

Me rozhodit majitel nemuze. Ja mu to preju! Kazdy se nejak zivime a kdyz nekteri na zoufalstvi jinych, jejich vec. Verim na bozi mlyny :)

Jinak Margasi, procetla jsem si slovenskou diskuzi a tam jsou vazne ostri hosi. Nic proti otevreni oci ale co je moc to je moc. Dobre je ze jsi se nenechal odratit a Lemog te nasmeroval sem.
Jak to u tebe ted probiha?

Davide - co ty?

Abstinenci zdar

kdysi a mozna (St, 23. 3. 2016 - 15:03)

Zdravim, tohle je presne ono. Tohle je treba. Konflikt, nesouhlas, presne jako v zivote. I ten radoby majitel herny je potreba jako lakadlo, kteremu samozrejme odolame a pokud ne, neodolame ani v realu. Ostatne, chodil uz i na gambling stop, pamatujete Mirku, Lemogu?

Tohle nahrazuje skupinove terapie a tam na vas taky nenechaj nit suchou, takze jen houst! Nejsme zadny sracky, to vydrzime!

Tragik (St, 23. 3. 2016 - 15:03)

Pro Davida:

"Četl jsem a jak vidíš to nepomohlo"

hele sory kámo.. jeslti si myslíš že přečteš jakoukoli knihu a cvak vše zapadne tak jsi jak dítě. Myslíš že si přečteš knihu o kulturistice a ráno se probudíš se svaly? Nebo za týden?

Ty věci co Nešpor popisuje jsou ověřené a fungují. je ale potřeba je dělat.

Drž se .. vschop se a jdi na to. Pokud to několikrát nevyšlo. Nech se zavřít a srovnej si život. Budeš mít větší šanci.

Ahoj všem ostatním.. před pár dny jsem minul den 150. Tak jsem si otevřel deník a zalistoval zpět. Je to super nástroj.. hned se mě vybavilo jak jsem se cítil po provalení, jaké byli začátky a vidím že nehrát a pracovat na sobě je jediné správné rozhodnutí. Motivace je hned zase na plný kotel.

Mějte se a držte se.

BIKER (St, 23. 3. 2016 - 15:03)

Ahoj Lemogu,
Jak rikas, nereagovat a bude klid:-)

Chtel jsem se zeptat, jsi psal o stazeni knihy uz jsem prohral dost, nemuzu to nejak nikde najit, nemuzes poslat odkaz?

Dekuji

Lemog (St, 23. 3. 2016 - 15:03)

Margasi,

Nereaguj na takove pitomce....tento musel mit velmi tezke detstvi, dal to nema cenu komentovat ....kdyz nikdo nebude reagovat, prestane ho to bavit :-)

Margas 34 (St, 23. 3. 2016 - 14:03)

Stejne se vratis, jako...A este neco plechy sem nikdy nehral ani nebudu takze ti to tvoje% zisku nezvisim.

Margas 34 (St, 23. 3. 2016 - 14:03)

Stejne se vratis, jako...To jako nemyslis vazne!!! Ty si tu robis reklamu !!! Nevim co si zac ale si hrozny debil!!! Mas steho radost ked mozes podpichovat ludi ktory su vazne zavisly a toto co tu propagujes je drsny!!!

Majitel herny (St, 23. 3. 2016 - 14:03)

Stejne se vratis, jako ostatni:-)

Vcera jsem delal ucet automatum a reknu vam vsem, oproti unoru 2015 jsem opet o 11% v plusu:-)

Ale jedno reknu, automaty davaji v mensich intervalech, ale vetsi vyhru....kdo se stavi????
Sup do herny, sup, sup

Margas 34 (St, 23. 3. 2016 - 13:03)

Zdravim vas tu vsechni!!!zdravim lemonga!!!musim sa priznat dneska sem mnel chut ist na stranku stav.spoloc.presne unibet aj som isiel ked som tam bol tak som si povedal ze co jedine mozem spravit je sebavylucenie z uctu aj som to spravil zrusil som ucet.pozeral som jedno video na nete ako borec zavisli na alkohole bojoval zo zavislostou povedal si ze on si moze dat pivo ale aj nemusi presne povedane on nechce!!! A tokto si to hovoril tyzden 2,mesiac ,2 mesiace ,pol roka a uz momentalne rok nepije ale s kamosmi do baru chodi ale nepije to iste dnes som si povedal aj ja na stranke unibetu "JA SI MOZEM PODAT"ale "NECHCEM"?ja viem vela hovorit tu nemozem som len v zaciatkoch abstinenciji ale jedno si hovorim musim pre seba konecne nieco urobit vyhrajem len vtedy ked uz nebudem hrat to bude ta naj naj vyhra v mojom zivote.

Reklama

Přidat komentář