Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 15:10)

Ale no taaaak . Ale pisnicka, ktera na popud toho vznikla, coz malokdo tusi, je presto pekna.

povídka, která… (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Poslyšte Sany, nechcete nové angažmá v týmu pomalu stárnoucích milenianů v zaflusané redakci jedné zapadlé čtvrti? Plat nízký, stravenky, 12hod pracovní doba placená jako 8hod? Ale opravdová legrace, byla byste jak Sany mezi trním, tu uřvanou šéfovou bychom pomocí stávky, petice a stížnosti na sexuální harašení v rámci akce Me Too zaslané na MK, jednoduše zneškodnili. Stejně má malý prsa (nemůžu si vzpomenout jak jim říká naše Jituna ve zřídka střízlivém stavu.)

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

Nooo, diky za nabidku, vazne o tom pouvazuji.:D Ale stravenky maji byt zruseny, jsem cetla. Tak to byste museli nabidnout neco jineho. ;)
Mmch, nevadilo by, ze radej pisu basnicky? ;) Opet infantilni, jak jinak. :D

povídka, která… (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

No o staravenkách víme, mysleli jsme, že spojíme příjemné s užitečným, stravenky vám slíbíme a až vás lapneme tak je zrušej a my ušetříme. A s poezií to už zkoušela Lalla a obecenstvo ji, pokud si pamatuji, vypískalo ještě než stačila cokoli zveřejnit

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

No tak dobre, stejne potrebuju zhubnout. Ale ja pisu poezii vetsinou nemravnou. ;) Ale slusnou formou tedy.:D To by mozna slo, ne?

povídka, která… (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

Tak to tady byste neuspěla. My jsme nemravní od Šumavy k Tatrám, ech od ponožek po kšiltovku...ale jak jde o psaní, neznáme žádného svého bratra. všimla jste si ne. Ještě jedna věc. Sice byste šéfovala, ale to znamená, že byste zodpovídala za to, co my stvoříme. Jinak byste byla stejná terenní šlapka jako my. Naše tvorba spočívá na v reálu sledovaných osobách, které vede pochopitelně Jituna. Současný okruh není tak široký jako ten nedávný Žatecko a přidružené Německo a Holandsko. Tady jde o mravenčí práci mapování života Jituny a spol, nemocnice, lavičky, bary (haha to vás pobaví co to vlastně je, no buržoazní Lucerna bar nene). Riziková práce související se sledováním několika převážně východních etnik, pohyb jejich zboží po kterém se Jituna zrychluje, zápisky, statistiky a pak to hodit na papír. …..Uvažuji, že bych vám přidělil zdramatizovat Utrpení mladýho Werthera nebo jak se sakra ten Gethův rybízek jmenoval , a že byste příběh přebásnila do kouzelného prostředí píseckého mokřadu, už pomalu přemýšlím o hlavních osobách. Vidím je tady, vy ne?

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 15:10)

Hm.... tak to Utrpeni mladeho Werthera, to by mozna slo, ja jsem "expert" ;) stejne pres ty Nemce a k tomu duse romanticka. :D Ale do terenu me asi nikdo nedostane. To by muselo jit i jinak….

povídka, která… (Po, 7. 10. 2019 - 15:10)

Jo, tak jsme to mysleli, že by vám Goethe šel. Udělali jsme vám radost? No vidíte a to je právě ta kompenzace za ty stravenky. No jinak by to nešlo, my jsme redakce aktuálnější než bulvár. A stejně tak čestní. Vidim x nevidim, slyšim x neslyšim.

Miluna (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Já vim Sany ale to jsou už poslední záchvěvy a pak zas půl roku v prdeli jak už tu někdo psal.Tropy nesnášim ale letošní léto se povedlo a žádný extrémy nebyly.Jen pár dní 30 a pak pořád už normálně a ta zima je o hovnu.Sergej už nechce chodit na balkon s tim jeho sráčem tak mi škemrá aby si to mohl foukat zase někde v bytě.A nikam si už nepujde sednout venku.A ještě sem viděla Denise s Marunou,tak to mi nějak vzalo když je pak zas vidim a já už sem vyškrtnutá.Kdybych aspoň měla Alču s Lucinkou ale ani to ne.

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Myslim, ze Denis v Pisku nezustane. No jo, zima prijde, tomu se nevyhnem. Ale i v zime je nekdy pekne.

Miluna (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Ale jak se nedá nikde sedět venku tak je to o ničem i kdyby na oko byl hezký zimní den.Ale co můžem dělat viď.Ale je mi teď nějak divně,chce se mi brečet samo od sebe.Dneska jedu na noční a i když sem tu uklízela a prošla sem se,nic mi nepomáhá.A Denis bylo by lepší kdyby si měla pravdu.

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Ale to vis, ze se da sedet i venku, tedy ne hodiny, ale kdyz je clovek dobre obelceny, tak to jde.Nebo se aspon projit, i to zvedne naladu.

Sany 11 (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Preji vsem krasny slunecny den.U nas obcas slunicko vyleze a hned mam lepsi naladu. A Milco, koncem tydne ma byt dokonce pres 20 stupnu.Tak vidis, ze jeste bude pekne.
:-)

Ondra (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Já taky ne Milčo,jsme dva.

Miluna (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Já nějak nemam na nic náladu,nic mi nebaví.

pozorovatelka (Po, 7. 10. 2019 - 09:10)

Bianko a když je někdo v anonymu tak proč by si měl hlídat soukromí? To spíš bych se bála svěřit třeba sousedce nebo někomu v reálu.Nestalo se po prvý že se člověk rozkamarádí a následně je svěřené použito proti němu.

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Můj názor je, že i reakce anonyma na anonymního pisatele může ublížit. A to nemusíme chodit daleko.

pozorovatelka (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Já jsem proti anonymum odolná,tak to mám asi trošku jinak.

Lalla (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Problém nasává, když píšeš kontinuálně jako jedna osoba. Pak zlé slovo může ublížit

bianka (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

Tak nějak Lallo

Reklama

Přidat komentář