Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 17. 10. 2019 - 09:10)

Ona taky psala jak jednou jela se psem v tašce a táhnul se hroznej smrad. A pak zjistila že se do tašky vychcal doma kocour. Takže ten smrad musí být příšernej. To musí být u báby teda síla, Fuj tajxl. Kocour je hlavně tkustej jako ona. Psala že tahá břicho po zemi. Jo ochránkyně zvířat a nezvládá kocoura ani psa. To mě poser. Nevím co mele pořád s těma ledvinama. Jestli mu bába dává to obžerství co sobě není se co divit. Tláská tam salko s borůvkama vyžírá lednici. A pak tenhle dement napíše jak je hubená.

Rozmarila (Čt, 17. 10. 2019 - 07:10)

Tak pokud není kastrovanej, jakože asi ne, protože přírodní ženy kastraci neuznávaj , tak to je šílenej smrad !!! Nevykastrovanej kocour šíleně smrdí, značkuje a zničí vám byt a zničí vám život, protože všechny věci smrdí tím divným zatuchlým smradem a vy smrdíte taky . V dnešní době se nevykastrovanej kocour v bytě nevidí .

Rozmarila (St, 16. 10. 2019 - 21:10)

A jak na ty ledviny přišla? Buď není vykastrovanej a značkuje, nebo má Ari smradlavej zachudek a on takhle protestuje. Doma musí být vždy o jeden zachudek víc než je koček, pokud má jeden a vyměňuje málo, on ji upozorňuje.

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 23:10)

Stačí jeden záchod, ale měnit dle kvality té podestýlky. Ale myslím, že spíš není vykastrovaný

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 20:10)

Ta to s těma zvířatama má stejně nějak divné, mluví na ně infaltilně a oni jí přitom serou a chčijou po bytě. Kocour není starý ale už má problém s ledvinama, co je to za péči ?

Maji (St, 16. 10. 2019 - 17:10)

Když někdo kočku nazve svým synáčkem,je to hodně na pováženou.

Návštěvník (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

To je pravda Květo. Mně babochlapa hodně připomínáš.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 19:10)

tahle ženská nemůže mít skutečné přátelství dřív nebo později udělá na každýho levou. Lidi je slouží jen ke svýmu prospěchu. Je dobře že má jen čokla a kocoura aspoň nikomu nekurví život.

Květa (Ne, 13. 10. 2019 - 21:10)

Je to celkem jedno kdo to je. Vždy tou ní dopadne po pár měsících stejně. Jen co dotyčný Květu začne opravdu poznávat.

Návštěvník (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Ten její Lancelot nejspíš neexistuje, nebo je to jak píšeš vibrátor v šuplíku.

Anebo (Ne, 13. 10. 2019 - 20:10)

Mozna nejaky neskodny kamarad, co nema zajem

Návštěvník (Ne, 13. 10. 2019 - 23:10)

Jaký kamarád? Ona má Květa nějaké kamarády? Dědky ve virtuálu na FB nepočítám.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Taky bych se divila, kdyby měla nějakého kamaráda. Jo vytřeppytlíka na sex ještě najde, ale skutečného kamaráda, který by po ní nic nechtěl? Nevěřím.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Tomu debilovi /Arianě/ napíšete ať přestane dělat ze sebe co není a už je tam fotka kdysi a teď. Nekonečný příběh kdy si madam stále bude dokazovat že je Bohyně nádherná atd. Fakt malý dítě jak tady někdo psal. A pak jdi k takovýhle nemocný posunutý bábě na karty. To nemá doma zrcadlo nebo je takový magor?

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Je to magor. Já bych k ní na karty nešla ani omylem a vůbec, u mě jsou to všechno lehkoživky a prodavači iluzí. Ariana je pěkně máklá už od pohledu. Stejně je zajímavé, jakou tyhle pošahaný osoby mají sexuální potřebu. Kdopak ji asi pigluje nyní? :-) To bude zas velká láska a pak jí bude pukat srdce.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Třeba pukat nebude. Pokud je ten její Lancelot vibrátor, tak jí z šuplíku neuteče.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 12:10)

Neplaťte kartářkám, neplaťte Arianě. Jsou to všechno podvodnice a podvodníci.

:) (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

výklad karet po telefonu? To myslíte vážně, když volající ty karty ani nevidí?

4202 (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Myslite si, co chcete, já je měla vyložené přes mail, vždy na úvod otázky napsala, jaká karta padla a protože to bych nebyla já, byla jsem osobně u ještě jedné kartářky, kde jsem měla možnost karty vidět a řekla mi úplně to stejné, co Ariana... v podstatě do detailu... takže asi tak a už se k tomu nehodlám vyjadřovat. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde!

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

No vidis, a já měla přes meil taky vyložený karty a úplně mimo (((((:

Reklama

Přidat komentář