Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

fublibuk (Čt, 19. 12. 2019 - 06:12)

Přeju všem hezký vánice (nikoli vánoce), ať si užijem ty naše oblíbený hadry. :o)))

MMSK (Čt, 5. 12. 2019 - 22:12)

sezona zacala a tu zdochol pes no sila, jedini aktivni su tu trolovia, perovy kabat otestovany teplucko a vzruso, nadhera, tesim sa na kombinu uz je na slovensku, sili mi ju na mieru kedze mali malu mieru rozkrok plecia, ti cinania to siju asi na nich, este ze su ochotny usit aj na nas podla miery

BP. (Pá, 6. 12. 2019 - 13:12)

Tak ono co čekat, to je dnes záliba. Mládež nosí spíš dlouhé šosaté pytle s chlupatou kapucí. Těžký je ten hadr jak moje 4 péřovky do kupy. U ženských je to to samé, viděl jsem jen pár hezkých bund. Tak žádná sláva... A ten chlap, co píše jako Lenka se nám taky nějak odmlčel.

fublibuk (Pá, 6. 12. 2019 - 18:12)

Lenkovi došly cévky a plíny, tak nemá o čem psát.

BP. (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

V ložnici netopím, jsou jen otevřené dveře do místnosti kde se topí. Hodím na sebe bundu TNF a zachumlám se do péřové deky a asi si pořídím ještě jednu, pro ten puffy pocit. Někdy si pod sebe nastelu bundy navzájem propojené zipy.

Tom (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

Ja sem si koupi dva spacáky který se dají sepnout, jsou péřový do extrémních podmínek. Když mám volno vychladím si v pokoji a lehnu si do nich. Je to super být zabalenej v takovém množství peří a cítit na kůži ten píjemnej vnitřní materiál.

MMSK (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

tak v pondelok to zacne, aspon na slovensku v cesku asi uz cez vikend co, pripraveny na zimu? ja mam novy kabat a na ceste je aj kombineza, tato zima bude super odkaz: postimg.cc/F1hxSyvh
pre blbcov co nevedia mat prezyvky - zacnite si ich pisat lebo to vizera ze sa tu hadate nie 2 medzi sebou ale ten isty clovek

Pavel (Čt, 5. 12. 2019 - 23:12)

Pěkný kabát,co to za značku? Máš k tomu i oteplovačky?

MMSK (So, 7. 12. 2019 - 22:12)

moncler, vyrabany v armensku, kupeny v cine za 230 eur s clom a dan, oteplovacky nemam, ale buducu zimu planujem je to super vec, teraz cakam na kombinu je uz u bastardnych colnikov, uz si mydlia ruky na zarobok

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 22:11)

Ano, hádáme se tu sami všichni sami se sebou, ale ty to tu zachraňuješ. :o)
Užij si ten péřák.

Kapuce (Ne, 24. 11. 2019 - 13:11)

Zdravím,
No, tak se nám na pár dnů ochladilo a teď zase oteplilo. Aspon v našem městě. Já si užíval mrazivé dny v bundě s kožichovou kapucí. Není to péřovka styl, a asi tu budu jediný takhle ujetý. Ale kdo ví :) http://www.imagebam.com/image/9175cf1326199735

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 00:11)

Kombiny jsou super, kupuji ji dceři a je v tomhakt TOP , super slušiví obleček, a nepřeberné množství barev a variant, prostě super.

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 07:11)

Ty se ukájíš nad svou dcerou v kombinéze? A co takhle čeština, í - ý?

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Že někdo chce aby jeho dítě nechodilo jako bezďák nebo v hnusným oblečení, ještě neznamená že musí být peďák.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 08:11)

Nedělej se lepší, než jseš. Jseš slizský Průša, a ten je, jak dobře známo, úchyl.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 05:11)

Peďák jako pedagogická fakulta? Dost nepohodlné, všechny ty cihly a trámy vláčet...

BP. (So, 16. 11. 2019 - 14:11)

Večer jsem přišel domů spocený a tak jsem natočil vodu do vany, přidal hodně pěny a tak jak jsem byl, jsem do ní vlezl a relaxoval. Teď hlavně aby to uschlo, džíny, tričko, mikina, boxerky a ponožky budou v pohodě. Adidasky už asi horší a péřovka TNF bude asi nejhorší, nemám sušičku. Ale za ten parádní relax to stálo. Stejně podle předpovědi budu nosit tu tenkou moderní péřovku.

MMSK (Po, 18. 11. 2019 - 00:11)

hlavne susit nalezato, nikdy ne na vesaku, poucil jsem se z prvni takove chyby, par 2 hodiny natrasani peria

BP. (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

Já ji mám pověšenou a tak je lepší ji rozložit na skládací sušák? Takhle mám stále mokrý spodek a konce rukávů. To mě nikdy nenapadlo.

Synonym (Út, 19. 11. 2019 - 08:11)

No, možná, jestli máš někde v okolí samoobslužnou prádelnu, tak by se vyplatilo si tam na hodinu koupit sušičku, ono jak se to mele v tom bubnu, tak se to peří rovnoměrně rozloží, a i když to nebudeš mít třeba úplně suché, tak už se to peří nezdrcne zpátky do chuchvalců, i když to pak budeš dosušovat třeba 2 dny na ramínku... Mám to vyzkoušené na péřovém psacáku, můžu jen doporučit.

Reklama

Přidat komentář