Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 20:10)

Každopádně zajímavé, že jediný kdo zareagoval na fakt, že ačkoliv na ukrajině zvítězili fašisti a radikální sektor a poslanec za TOP09 tam další dva nácky připravené střílet do lidí na Maidanu přivezl autobusem, tak na to musí upozorňovat arabský novinář Vít Hassan a reagovat a střetnout se s tímto pošahaným topkařem, co obrací knihy s fotkami prezidentů a aktivisticky vystupuje vůči Ruským vlastencům, ačkoliv Ukrajinští neonacističtí vlastnce jede podporovat a hlásí v boji s vlastním vlasteneckým prezidentem argumentuje Afilací ke skautům. Tak nás musí bránit česko-srbský poslanec za ČSSD a arabský novinář. To je teda něco o tom národě.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 20:10)

Každopádně zajímavé, že jediný kdo zareagoval na fakt, že ačkoliv na ukrajině zvítězili fašisti a radikální sektor a poslanec za TOP09 tam další dva nácky připravené střílet do lidí na Maidanu přivezl autobusem, tak na to musí upozorňovat arabský novinář Vít Hassan a reagovat a střetnout se s tímto pošahaným topkařem, co obrací knihy s fotkami prezidentů a aktivisticky vystupuje vůči Ruským vlastencům, ačkoliv Ukrajinští neonacističtí vlastnce jede podporovat a hlásí v boji s vlastním vlasteneckým prezidentem argumentuje Afilací ke skautům. Tak nás musí bránit česko-srbský poslanec za ČSSD a arabský novinář. To je teda něco o tom národě.

ShabbaTot-Jahoda (So, 5. 10. 2019 - 20:10)

a nyní k nacistickému vraždění v koncentračním táboře Lety....You Tube:ROMEA TV ŽIVĚ:V Letech u Písku byly nalezeny lidské ostatky-Rozhovor s Janem Hauserem

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 19:10)

Je to teploučký, je to měkoučký a je to pichlavoučký?! Co je to!?
Posranej ježek.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 19:10)

Já su tak prefikaný, já se až poto z tej radosti, jak jsem se dnes vyjímal na tej diskusi, ža i ti vlastenci s hákenkrojcama co pochodují všude možně musí ze mne ustřelit si do kalhot radosťou.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 19:10)

Martin Uhlíř jak ho odhalil Vít Hasan je krajní příznivec fašistického Majdanu , který tam vezl v autobuse české neonacisty připravené střílet do lidí a byl donedávna členem TOP09. Prezidenta Zemana považuje za vlastizrádce a převracel na knižním veletrhu knihy s jeho portrétem za proslovu, že on je skaut a nechápe, jak může být takový neskaut prezidentem. Také vyvěšuje tibetské vlajky...
A máme je...

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 17:10)

Jedovatý patrně byl odmítnut v klokánku při adopci pro pedofilní podezření na jeho zdravotní kartě..

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 18:10)

Mnoha adoptivními matkami, protože už od ditěte projevoval pedofilní preference.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 17:10)

Proč nosí Skotové kilt v tak chladném počasí jaké panuje ve skotsku ? Zejména pro tu radost moci vystrkovat na angličany zadek.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Cirkusový zvířata už přeci EU zakázala, tak jak to ,že se tu Jedovatý vyskytuje ?! Patrně jsme se dostali do časové smyčky, jinak si to nedovedu vysvětlit, ano to je jediná možnost. Protože...!Patrně jsme se dostali do časové smyčky, jinak si to nedovedu vysvětlit, ano to je jediná možnost....Nebo aha...Patrně jsme se dostali do časové smyčky, jinak si to nedovedu vysvětlit, ano to je jediná možnost.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Hele, já nejdřív jdu na lidi slučně, ale chováš se jak nepříčetnej tak by si kdysi ještě před ČSR patrně skončil v kládě.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Ztratit hodně potu na cvičišti, znamená ušetřit hodně krve na bojišti. A z tohoto pohledu považuji dnešní diskusi za splněnou misi a kvituji s povděkem návštěvníka.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

K plodné diskusi to má opravdu daleko. Špatný diskutér není jen nevzdělaný a líný, ale i chudý jako Zilvar z Chudobince. Někdo si z toho tady udělal chlívek a mně to nedá než tomu nepřijdu na kloub a neanalyzuju to do mrtě. Ze mě si nikdo dělat blázny nebude! Sakr himl hergot!

nejčastějším (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

neštěstím jsi tu ty. A nikdo si s tebou povídat nechce.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Takže si nepoužil nick a jsi tedy sdfg a s ním si nikdo povídat nechce, máš recht.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Klystýr a chinin! To je naučí simulanty!

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

U psích kulek, tak v vnese do této diskuse někdo pořádek, nebo ji nechá takhle uboze rozběhnutou!?

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

To jen tak nepochopíš, holt někdo to má v přirozeném šarmu jako Rath a někdo to musí mít v pažích tetovaných, jak ty ve vězení ty pisáku. Ani nám sem z toho mobilu snad nepiš, je zřejmé kam si ho asi musíš schovávat..

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

Bylo tady napsáno již opravdu hodně a divím se, že to je možné, takhle tady psát.
To už se můžete chovat bezcharakterně a nadávat tu třeba na Ratha a posmívat se mu, že předává svou lékařskou ordinaci a musí nastoupit na 7 let do vězení.

Návštěvník (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

Myslím si svoje. Ten výrok o některých Češíš jako smějících se bestiích, nebyl až tak od věci..

Reklama

Přidat komentář