Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 16:10)

Kvantita někdy může nahradit kvalitu.

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Kvantita množství někdy může nahradit kvalitu jakost událostí.

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Ano jsme nemocnice.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Hlavně mít stále moc.

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 19:10)

Soul privat party.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 20:10)

Ovšem o dva stříbrňáky méně.

Rakato (Po, 7. 10. 2019 - 15:10)

Souhlas, i dnes tady zrůda nechala svůj sliz.

GottFurDich (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý úmělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.
Prosím vás, zachovejte dekorum a hodinu klidu na této diskusi k úctě k Mistrovi a paní Chramostové.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Feminismus je velmi pokroková věc, je to civilizační posun a já mu fandím.Ovšem produkuje i třeba Vodrážky nebo J.X.Doležaly.
Jirka se nepamatuje na svého tatínka, který jeho i matku opustil, když mu bylo pět let.
Já tedy pokud bych měl otce v pěti letech tak si na něj pamatuji a nestydím se o něm mluvit a nevymažu jeho identitu a jméno a netajím to. J.X.Doležal z nějakého důvodu svého otce nikde neuvádí. Takže , že by byl dítě ze zkumavky?!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 20:10)

Feminismus je velmi pokroková věc, je to civilizační posun a já mu fandím.Ovšem produkuje i třeba Vodrážky nebo J.X.Doležaly. Jirka se nepamatuje na svého tatínka, který jeho i matku opustil, když mu bylo pět let. Já tedy pokud bych měl otce v pěti letech tak si na něj pamatuji a nestydím se o něm mluvit a nevymažu jeho identitu a jméno a netajím to. J.X.Doležal z nějakého důvodu svého otce nikde neuvádí. Takže , že by byl dítě ze zkumavky?!
---------------------------------------------
Občas se trefím...

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Feminismus i mě Stvořitel připravil životní zkoužku.To děvče jsem musela přijmou jako třetí dceru,možná právě také kvůli feminismu.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

"Prosím vás, zachovejte dekorum a hodinu klidu na této diskusi k úctě k Mistrovi a paní Chramostové."

7.10. (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

Jistě odpolední klid.

Šiklová (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Nejznámější česká socioložka Jiřina Šiklová nepochybuje o svém životě. ... Vlezla tam a byla fanatická komunistka stejně, jako je teď pravdoláskařka, která do ...

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Chudáka Chramostovou ti pravodoláskaři donutili umřít, aby mohl být anulován pohřeb Gotta, proti kterému vytáhli na poplach jako Zemanovsko Babišovskému komplotu. A protože byla vždy tak svědomitá a zásadová, rozhodla se umřít a dokončit svou práci.
Je dost možné, že ty kecy Vodrážky jí zabily...

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Pan Vodrážka je zvláštní druh sexuality, hlavně té psychické. Prý pod vlivem své o málo starší sestry začal přechylovat své jméno na ženské a říkat si Mirka Vodrážková. Přitom se neví jestli je gay, spíš jen další pohlaví. Píše knihy o feminismu. Takže on je asi vyoutovaná feministka.
Docela by mne zajímalo, zda tito hipsteři jak to spolu mají. Třeba když Mirka Vodrážková řekne na sekretářství Knihovny Vaška Havlů, že přespává u kamarádky, tak bych se tedy rád podíval koho v tý posteli pod peřinou vedle sebe má?! Podle mě je dost možný že třeba Šiklovou. Velkej úd není k zahození, zvlášť když ji má jak vrata.

Kozina (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Do roka a do dne Trumpe!

Svojsík (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Vzůru hleď! "Let Sokola!"

Kalivoda (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Vůbec nemáte srdce a nesoucítíte s Trumpem, jak to má teď jako prezident USA těžký!
Nemůže na zálety jak byl zvyklý. Nemůže prostě spoustu věcí, hrát v kasínu, chodit na box a do šaten boxérům a dát mu pěstí do břicha, pak mu zaplatit za prohru. Nemůže prodávt nemovitosti a dělat kšefty. Melanii musí mít furt po boku a nemůže si lítat někam tryskáčem za děvkama. Jste necitliví komouši a přejete lidem jen to zlé! Hanba vám!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

Doufám, že tu Chramostovou daj přesně na tu samou hodinu jako Karla, aby měl zas bulvár o čem psát, že Hůlka, Ringo Čech, Náhlovský, Štaidl, Renč, Sedláček, Bohdalová a spol. šli na hrad, zatímco Kalousek a Rychetský, a celý slušný národ šli na Chramostové pohřeb.

Reklama

Přidat komentář