Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Tak se do té své morálky zakousni a dobrou chuť, a také tě zahřeje pod mostem...

ShabbaTot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Rusové

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

TGM také nechal střílet do dělníků a je proto méně ctěn?! No lepšího jsme neměli. Zeman odmítl Bradyho vyznamenat a zachránil Kellenerovi investice v Číně, protože Hermann předtím přivítal Dalajlámu jako ministr kultury a prasynovec Bradyho...

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Jde o zdravý rozum Jahodo. Nikdo nezlehčuje osud přeživších holocaustu,ale oceňují se vždy osvoboditelé, nebo zachránci, ti co riskovali dobrovolně své životy schováváním někoho doma atd., to dá rozum. A také se nenavrhuje člen rodiny na vyznamenání. A také se neříká prastrýci strýc atd., takže je tam spousta otazníků. Pokud ti to nedojde tak nedojde.

Shabbatot-Jahoda (Út, 8. 10. 2019 - 01:10)

No tak kdo to nezažil, ať nemudruje.A jsem si 100% jíst, že ten kdo zlehčuje utrpení druhého nikdy nezažil hrůzy té doby.U mě jsou to ubožáci co si léčí své komplexy

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

17.11. 2019 bude zas zneužito 30 výročí všemi vítané změny režimu k demonstraci síly Pražských voličů pravice proti zbytku. Podle mne je to na hlavu. Nejde o demonstrace. Vždy je cca 5% např. voličů radikálnější strany(městské strany jako TOP09) a ta přeci tím, že její voliči přijdou na náměstí, nepoloží zbylých 95% voličů jiných stran, kteří se tam jednak nevejdou a jednak nemaj důvod tam jít, protože jsou s politikou spokojeni.
Nemá smysl to vydávat za společenský protest, když jde o vyhrocenou politickou kampaň jedné strany proti 95% zbytku.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 22:10)

Kauza rekreačně-ubytovacího areálu farma Čapí hnízdo, je podle mne ukázkou až otrockého pojetí práva, které značně znevýhodňuje mediálně drobnohledově sledované politicky a veřejně činé osoby, před neveřejně činnými miliardáři, zákulisně činnými.
Co takový Kellner, Bakala, Vítek ,Tykač snad nemají morální vroubky při získávání svého majetku? A neovlivňují snad politiku přímo nebo nepřímo ?! Co to je za alibismus. Babiš získal vox populi a aktivně čelí celému demokratickému procesu, je pod palbou novinářů, chodí do diskusních pořadů, neuniká jak Kellner, Bakala, Vítek a další mediální palbě, žije v mediálním světě jako vrcholná funkce ve státu.
Jde o to zda vládne diktátorsky, nebo používá demokratické metody.

luci (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Ve srovnání s tím , co tady rozkradli nebo za dobrý bakšiš nechali rozkrást po převratu ti "pravověrní" je ta dotace na Čapí hnízdo opravdu pakatel . Oni ti bojovníci proti korupci a za transparentnost prostě účelově zapomínají.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Já na to mám vlastní teorii Kalouskismu. Kalousek jim šel příkladem, že to tak jde. Dát si pár panáků a žvanit a kecat a s*át na důchodce a důchody a výběr na ně a ještě být tak drzý a prohlašovat, že byl skvělým ministrem financí.

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 19:10)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"....Tihle idioti co skáčí z mostů a i z jiných výšek jsou jen abonenti do pořadu : Darvinova cena !!!

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 19:10)

Jourová, jdi s tím Havlem do hajzlu !!!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Hermanne, ty lháři! Lež je hřích a ty lžeš záměrně! Sice není trestná jako blbost, ale tvá prolhanost cinkají jako lahváče zdejších štamgastů na diskusi!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Podle mě má dostat státní vyznamenání syn Bradyho , který je bratrancem ex-ministra Kultury Hermanna, protože Hermannův dědeček a otec Jiřího Bradyho jsou bratři, takže Jiří Brady je bratrancem mé maminky. Pokud vím, čeština nemá jiný výraz pro tento příbuzenský vztah než strýc. Já myslím, že je to jasné, je tedy žid a musí získat nejvyšší státní vyznamenání za zásluhy, že jeho předci přežili holocaust.

Shabbatot-Jahoda (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Všichni přeživší nacistického vraždění jsou hrdinové,nejen ti co přežili nacistický koncentrák.I veteráni armád bez rozdílu a jedno od kud.Tam byli oběti a kdo je zlehčuje a zesměšňuje je primitiv !

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Brady je inštalatér a to má dostat ocenění za to že pucoval celej život potrubí vod hajzlu a měnil ho za nový?!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

Spíš pra-strýc Hermane?! Jsi blbej, že si ho vydával za pravého strýce?!

Aleš (Po, 7. 10. 2019 - 16:10)

Za první republiky pijáci nejvíce holdovali kořalce. Po válce se zdrojem nejlevnějšího lihu stalo pivo, teď ho nahrazují ta nejlacinější vína. Moje Fixní idea je být pivní alkoholik.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 18:10)

A co ti brání realizovat to co je blízké tvému srdci?! Jen do toho!

aladin (Po, 7. 10. 2019 - 16:10)

"„Kdo organizoval to zlo, pane Soukupe?“" Pane Lipold a vám nevadí, že u nás operuje zločinecká organizace CIA ??? Že po světě dělá převraty a vraždí legálně zvolené politiky, jen proto, že nechtějí poslouchat USFT ??? To je přece aktuální pane Lipold a nebo ne ??? A když ne, tak proč ??? Pane Lipold, jestli jste Sionista a nelíbí se vám u nás, tak se odstěhujte do USFT !!!

Jedovatej (Po, 7. 10. 2019 - 13:10)

No, a po rychlým prolítnutí idiotskejch příspěvků, nepochybně tvejch, ubohej trapnej blbečku sdfg, platí a platit bude: ubohej trapnej blbeček jseš, ubohej trapnej blbeček zůstaneš...

Reklama

Přidat komentář