Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 17. 10. 2019 - 09:10)

Ta rozumí zvířatům, jako koza petrželi. Psovi dávala žrát čočku a moc se divila, proč by ji jako nemohl jíst. Nakoupí jim spoustu píčovin, ale to základní, aby je denně několikrát venčila a chodila se psem na procházky, na to jej líná, jak veš. Jak asi tomu psovi musí být, když musí kálet doma, můj pes by radši prasknul, doma nic neudělá nikdy. Trápí je a nikdy jí to nedojde.

Návštěvník (Čt, 17. 10. 2019 - 09:10)

Ona taky psala jak jednou jela se psem v tašce a táhnul se hroznej smrad. A pak zjistila že se do tašky vychcal doma kocour. Takže ten smrad musí být příšernej. To musí být u báby teda síla, Fuj tajxl. Kocour je hlavně tkustej jako ona. Psala že tahá břicho po zemi. Jo ochránkyně zvířat a nezvládá kocoura ani psa. To mě poser. Nevím co mele pořád s těma ledvinama. Jestli mu bába dává to obžerství co sobě není se co divit. Tláská tam salko s borůvkama vyžírá lednici. A pak tenhle dement napíše jak je hubená.

Rozmarila (Čt, 17. 10. 2019 - 07:10)

Tak pokud není kastrovanej, jakože asi ne, protože přírodní ženy kastraci neuznávaj , tak to je šílenej smrad !!! Nevykastrovanej kocour šíleně smrdí, značkuje a zničí vám byt a zničí vám život, protože všechny věci smrdí tím divným zatuchlým smradem a vy smrdíte taky . V dnešní době se nevykastrovanej kocour v bytě nevidí .

Rozmarila (St, 16. 10. 2019 - 21:10)

A jak na ty ledviny přišla? Buď není vykastrovanej a značkuje, nebo má Ari smradlavej zachudek a on takhle protestuje. Doma musí být vždy o jeden zachudek víc než je koček, pokud má jeden a vyměňuje málo, on ji upozorňuje.

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 23:10)

Stačí jeden záchod, ale měnit dle kvality té podestýlky. Ale myslím, že spíš není vykastrovaný

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 20:10)

Ta to s těma zvířatama má stejně nějak divné, mluví na ně infaltilně a oni jí přitom serou a chčijou po bytě. Kocour není starý ale už má problém s ledvinama, co je to za péči ?

Maji (St, 16. 10. 2019 - 17:10)

Když někdo kočku nazve svým synáčkem,je to hodně na pováženou.

Návštěvník (Út, 15. 10. 2019 - 16:10)

To je pravda Květo. Mně babochlapa hodně připomínáš.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 19:10)

tahle ženská nemůže mít skutečné přátelství dřív nebo později udělá na každýho levou. Lidi je slouží jen ke svýmu prospěchu. Je dobře že má jen čokla a kocoura aspoň nikomu nekurví život.

Květa (Ne, 13. 10. 2019 - 21:10)

Je to celkem jedno kdo to je. Vždy tou ní dopadne po pár měsících stejně. Jen co dotyčný Květu začne opravdu poznávat.

Návštěvník (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Ten její Lancelot nejspíš neexistuje, nebo je to jak píšeš vibrátor v šuplíku.

Anebo (Ne, 13. 10. 2019 - 20:10)

Mozna nejaky neskodny kamarad, co nema zajem

Návštěvník (Ne, 13. 10. 2019 - 23:10)

Jaký kamarád? Ona má Květa nějaké kamarády? Dědky ve virtuálu na FB nepočítám.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Taky bych se divila, kdyby měla nějakého kamaráda. Jo vytřeppytlíka na sex ještě najde, ale skutečného kamaráda, který by po ní nic nechtěl? Nevěřím.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 13:10)

Tomu debilovi /Arianě/ napíšete ať přestane dělat ze sebe co není a už je tam fotka kdysi a teď. Nekonečný příběh kdy si madam stále bude dokazovat že je Bohyně nádherná atd. Fakt malý dítě jak tady někdo psal. A pak jdi k takovýhle nemocný posunutý bábě na karty. To nemá doma zrcadlo nebo je takový magor?

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Je to magor. Já bych k ní na karty nešla ani omylem a vůbec, u mě jsou to všechno lehkoživky a prodavači iluzí. Ariana je pěkně máklá už od pohledu. Stejně je zajímavé, jakou tyhle pošahaný osoby mají sexuální potřebu. Kdopak ji asi pigluje nyní? :-) To bude zas velká láska a pak jí bude pukat srdce.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 14:10)

Třeba pukat nebude. Pokud je ten její Lancelot vibrátor, tak jí z šuplíku neuteče.

Návštěvník (Pá, 11. 10. 2019 - 12:10)

Neplaťte kartářkám, neplaťte Arianě. Jsou to všechno podvodnice a podvodníci.

:) (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

výklad karet po telefonu? To myslíte vážně, když volající ty karty ani nevidí?

4202 (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Myslite si, co chcete, já je měla vyložené přes mail, vždy na úvod otázky napsala, jaká karta padla a protože to bych nebyla já, byla jsem osobně u ještě jedné kartářky, kde jsem měla možnost karty vidět a řekla mi úplně to stejné, co Ariana... v podstatě do detailu... takže asi tak a už se k tomu nehodlám vyjadřovat. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde!

Reklama

Přidat komentář