Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 01:10)

Nemyslím. Sorry, ale psychicky nemocná osoba nemá co psát do Blesku a radit lidem v TV. A co se tady píše jsou jenom reakce na její vlastní prezentaci na FB.

Dontella Versace (St, 9. 10. 2019 - 01:10)

Asi takto: tahle paní Ariana neustále překračuje hranice všech lidí kteří jí třeba pomohli nebo podpořili atd. Jedná stále z rádoby nějaké pozice že je více než ostatní lidi. že ona může že ona potřebuje že ona musí atak. K tomu všemu je to lhářka, bezcitná bestie, která má soucit je ke své osobě. Nezajímá mě že je nemocná, jí také nezajímají pocity druhých nemoci atd. Hnusná je jak prdel, lže jak když tiskne, manipulátorka na entou. Vlastně nechápu že tahle narcistka se obdivuje, to mi hlava nebere. já takhle vypadat a jednat tak lezu kanálama. Nazdar.

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 00:10)

Nemoc je jedna věc. Druhá je debilita. 50-letá ženská si mění podobu na 20 a navíc si není absolutně podobná. Ona se nasírala do desítky možná stovky lidí. Pourážela kde koho do psychopatů neváží si lidského dobra a pomoci. Ona si může kde koho brát do svý hnusný držky a my né? Dělá si to sama.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 23:10)

Vsadím boty, že si ty pugéty sama koupila a nechala kurýrem poslat, blbá je na to dost. Jen mít fotky pro Fb, upravit je, dát k tomu nějaký vycucaný kecy a můžem jí zas závidět. S tím peříčkem je to taky dobrej hlod.

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 00:10)

taky tomu věřím že to koupila sama. Dělá to tak se vším ty její hry.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

To vařila nebo stáhla obrázky z netu jako koupený auto? Ona přeci není žádná "domácí píča" dle jejích slov. A má recht není domácí píča ona je jenom ulhaná píča.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Jasně že to nepsala, to by jí nikdo nevěřil.

A (Út, 8. 10. 2019 - 18:10)

Tak opět lže,napsala,že psala scénáře k pořadu Peříčko. Schválně jsem to hledala a scénáře ona nepsala.Pak napsala,že to měla uvádět,což je také lež.To si myslí,že lidé jsou opravdu tak hloupí jako ona?

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Vždyť to říkám každý den alespoň jedna lež jinak je nesvá. Nejsou lidi blbí ale ona v té své debilitě tak ráda žije. Nic není skutečné jen iluze jak by to bylo kdyby....

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 09:10)

Milí přátelé antiAriany, musím vám poděkovat. Ráno jsem stála tak nějak za prd, ale po vašich komentářích jsem se řehtala jak kobyla a nalili jste mi sílu žil, jen tak dál a ještě výživněji do ní. :-)

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

jo jo Květa má úroveň, píše na FB, že nosí úplně vše od Donatelly Versace. Netušila jsem, že Versace vyrábí řadu pro tlusťochy :-))

lol (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

tak možná kabelky :-))

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Tu má vyhlídnutou v Pařížský. Stojí prej jako 3 dovolený na Srí Lance, ale Arča ji chce.

Květa na dobrou noc (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Jsem bojovnice...A i když jsem uvnitř křehká, zranitelná, občas se bojím Života...tak to je přesně to, co mě nakonec udělá ještě silnější. Aneb co tě nezabije , to tě posílí...amen✌

Eda (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Taková technická. Děcka mám se najíst doma nebo Květa mi dá aspoň za šuk najíst?

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 09:10)

Edo, najíst doma a sváču sebou, kdyby se to nějak protáhlo. Nesmí ti kručet v žaludku, to Arča nesnáší, bo pak dostane hned hlad, jal sviňa a vyluxuje celou lednici na jeden zátah. Pak se divíme, že je to rozkydlá prasnice, ale za to můžou ti chlapi, nedřív ji vyhladoví a pak toto.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 13:10)

Tak to aby Eda přinesl sváču i pro Arianu. Čas je krátký a nájezdy na ledničku zdržují od šuku.

Vlp (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

A aperolek k tomu

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 18:10)

:-)))

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Naivko. Myslíš si snad, že Květa svým šukálistům vaří? Ta chce, aby ji před šukem pozvali do nóbl restaurace, a tam objednali láhev pravého šampaňského.

Reklama

Přidat komentář