Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 21:10)

Proti pozor na velikášské plány jako je D3 skrz posázaví, Klause ml. falešná apel na tzv. selský rozum, vlastenectví lidových vrstev vynikajících akorát masovostí a zpěvačkami a zpěvákami jako Ortel nebo imitátorka D.Rolins atd...

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 21:10)

Podle mně je špatně, že někteří mladí se zde v ČR snaží udělat takovou tu krákou jepičí americkou kariéru. Jako třeba ta kr...a Berenika Kohoutová nebo ten bl...c Kraus ml., dělají tady fašírku z naší kutlury. V politice je to např. magor Novotný. A co bude po nich, vždyť je to jalové, v našem státečku se dělají vždy věci v malém a o to je třeba vynikat v poctivosti.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Člověk by se neměl cejtit blbě, pro názor, kterej se mu zrovna honí hlavou. Nikdo neřiká, že ho má nadosmrti, ale právo vytvořit si svuj názor a pokojně ho zastávat by nemělo být nějak zpochybňováno a zejména zdravý rozum i ten nezdravý ať si každý má jaký má.

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

"ČT2
Válečné stroje (Špionáž)".... No a proč by zednář Regan nevaroval zednáře Gorbačova před atentátem, vždyť si ho tam Amíci samy dosadily s vypracovaným programem na zničení SSSR, a to : Pěrestrojka !!!

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Já bych nikomu nebránil názoru. Druhá věc je, že američani jak jsou geniální na byznis, tak zas z feminismu i z korektnosti udělali kauzu, přitom o nic nejde, jen neupírat druhému jeho názory.

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

"ČT2
Válečné stroje (Špionáž)"... A za dešifrovací stroj se Angláni Turingovy pěkně odvděčily, Místo aby mu dali vyznamenání, rozložily mu mozem chemickou cestou !!! Turing pak spáchal sebevraždu

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

I černoch má m*dku bílou, tak je kvůli té pošahané korektnosti rasista?!

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

"Nedaleko Trevíru se zřítila americká stíhačka F-16"....To Amíci pořád ještě okupují Německo ???

Rakato (Út, 8. 10. 2019 - 21:10)

Němci Američanům platí těžké peníze, aby jejich armáda zůstala v Německu a jsou hysteričtí, když Američané uvažují o odchodu. Nedívím se, když jejich Bunderwehr stojí za h.vno, hodně se na něm neslavně podepsala bývalá ministryně obrany Leyenová.

Rakatovi (St, 9. 10. 2019 - 12:10)

Němci jsou magoři platí Američanům, Afričanům..... prostě kdekomu, aby se u nich ubytovali

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

"Parubická nemocnice čelí dalšímu problému, dítě nedostalo včas antibiotika, následky budou doživotní".....Zavřete ten BORDEL !!!

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

"Kdo přepadl kouče na pánských záchodech?"....Co dělal gauč na pánských záchodech a kdo ho tam dodrbal ??? ??? ???

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 20:10)

Dysfázií tady asi trpíme všichni na diskusi, jak jsem psal.To je nemoc nenalézat ty správná slova k vyjádření a zaplétat se do příliš mnoha slov dny,měsíce léta ba dekády existence tohoto fóra.Jinak by jsme se vyjádřili jasně už dávno a konečně a definitivně. Takže.A/Jsem spokojen s situací po roce 89 ač ne se svojí v této situaci.B/Skupujíto tady anglosasové a to já neovlivním, to mi vadí, ale zas tolik mi o to nejde, abych o tom tady tlachal nesutále.

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY".....Divočáci !!! Jo když myslivci nesmí korigovat stavy, tak se nedivte, že se tohle děje !!! Můžeme počítat s nárustem, pokud se něco neudělá !!!

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

Hamáčku, máš u mně palec nahotu !!!

Rakato (Út, 8. 10. 2019 - 18:10)

Ještě k těm klimatickým změnám: Většinu těch hořekujících enviromentalistů považuji za kretény, protože mekotají v souvislosti s přírodou a klimatem o všem možném, vypreparovali už kdejakou příčinu změn klimatu, ale drží tlamy jako zařezaní o tom, že nejmín polovina vlivu na klima a přírodu je z důvodu přemnožení lidí. Takoví pseudoodborníci mi nestojí za pozornost.

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 19:10)

Celé je to absurdum !!! Na Zemi stoupá sopečná činnost a tak se také uvolňuje z mořského dna víc Metanu, způsobuje skleníkový efekt !!!

aladin (Út, 8. 10. 2019 - 18:10)

"Barrandov News
INSTINKTY Jaromíra Soukupa"......Pane Soukup, posed toho pána považuji za neslušný !!! Neměli by si někteří návštěvníci TV přečíst Gutta Jarkovského ???

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 17:10)

Historik nabízí Okamurovi a hnutí SPD zdarma kurz soudobých dějin..

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 17:10)

„Objevila se v něm říšská orlice třetí říše v kombinaci s Evropskou unií a srovnání s tím, že podobnou Evropu, jakou chtěla třetí říše, chce i Evropská unie,“ komentoval historik. Podle něj vytváření strachu pomocí symbolů nacismu překračuje hranici.
Nabídl proto osobně celé politické straně semestrální kurz soudobých dějin zdarma. „Zaměřili bychom se zejména na vysvětlení některých základních pojmů, například nacionalismus, vlastenectví, národ, diktatura, totalita nebo demokracie,“ píše historik.
Michal Stehlík

Reklama

Přidat komentář