Reklama

Vysvěcení domu

Adka (Po, 26. 10. 2009 - 08:10)

Stačí ti svätená voda a vysvät si dom sama.Do všetkých kútoch (rohoch)v každej miestnosti ,,pofrkaj,,svätenú vodu a odriekavaj-otče náš....Maj pri tom zapálenú bielu sviečku.Daj nad dvere kríž s ježišom i nad postel kde spávaš.Tiež kde spávaš poves cesnak-je to magická ochrana pred zlom.Pred hlavným vchodom poves zvonkohru-odháňa zlých duchov.Odožeň zlú energiu pomocou kadidla.Do kastrolka daj alobal,narob dierky,polož sušenú šalviu(dostat ju aj v lekárni)a zapál.Dymit,dymit a dymit,vo všetkých miestnostiach v byte.Pri tom otvor všetky okná-nech zlá energia odíde.Odriekavaj pri tom:negatívna energia von,pozitívna dnu.Vela štastia.....

Martina (Ne, 25. 10. 2009 - 18:10)

Přítomnost pubertálních dětí...Máíte prosíám někdo kontakt na MUDr Theodora Rosinského slovenského psychiatra?
Děkuji

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2009 - 17:06)

Nejsem sice moc věřící a tohle nějak neberu,ale když bych chtěl pomoci ,tak bych asi zašel spíše za knězem. Ten by měl o tom něco podle mě vědět.'

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2009 - 18:04)

FARÁŘI POKŘTÍ COKOLIV CHCETE .'

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2009 - 10:04)

Lze to provést kdykoliv, nemá to na nic vliv.'

Petr (Pá, 3. 4. 2009 - 10:04)

A je nutné nechávat vysvětit nový dům? myslel jsem, že se to dělá jenom v případě Už existujících nějakých potíží, a ne takhle předem.'

BB (Pá, 3. 4. 2009 - 09:04)

NEVĚŘÍCÍ kdo ti řekl, že se platí tisíce? a efekt ----to ti nikdo nevysvětlí ----'

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2009 - 01:04)

Že zaplatíš tisíce a efekt...??'

pm (Út, 31. 3. 2009 - 10:03)

DĚTI SI STAVÍ DŮM, TÉŽ HO CHTĚJÍ NECHAT VYSVĚTIT. JSME VĚŘÍCÍ'

k (Út, 31. 3. 2009 - 10:03)

vím, že farář světí i hasičský vůz a dům ??--určitě neodmítne .optejte se na farnosti.'

Damien (Út, 31. 3. 2009 - 10:03)

Přítomnost pubertálních dětí skutečně v určitých případech způsobuje podivné jevy. U nás pravidelně při návštěvě kamarádek naší dcery dochází k výpadkům elektrického proudu, poruše signálu na televizoru (který má špičkové parametry a je chráněn snad proti všem výpadkům, zkratům,výbojům způsobeným bouřkou apod.) Několikríát se dokonce stalo, že se samovolně spustilo video i elektronické přání k vánocům, které bylo uloženo v šatníku a tedy bylo vyloučeno aby s ním někdo manipuloval. Jsem vystudovaný technik a do doby samovolného spuštění elektronických zařízení jsem na podobné jevy nevěřil ale je to objektivní pravda. Mluvil jsem s několika revizními techniky a i oni připustili, že se s podobnými jevy vyjímečně setkali. Realitu těchto jevů mi potvrdil i MUDr. Theodor Rosinský, známý slovenský psychiatr, kterého v žádném případě nelze označit za fantastu.'

Leon Kazanski (Po, 18. 6. 2007 - 18:06)

Mohli sledovat situaci v domě v obci Prace na Brněnsku, z odstupu, díky nebývalé pozornosti sdělovacích prostředků. Zprávy z novin a televize jsou kusé, ale přesto nastiňují komplex problémů, ze kterých nadpřirozené jevy žijí a tvoří mu kulisu.
Pamatujete si ještě, o co šlo? Paní C. v domě žije 7 let. Doma má urnu s popelem svého manžela Aloise, se kterým žila 45 let. Má ji už řadu měsíců (asi 1 a půl roku) a nic se nedělo.
(Bohužel nevíme, na co a jak pan C. zemřel. Prý "normálně" - stáří či nemoc. Jaká ?)
S kým paní C. v domě bydlí není jasné. V TV Nova vystupuje dcera s blond vlasy a starší vnuk, asi 16 - 17 letý. Do domu přicházejí na návštěvu nevidomá dcera s tmavými vlasy Marie F. (45 let) s dvanáctiletým synem Rudolfem. Ve čtvrtek 11.7.1996 začínají létat kameny na střechu, v pátek 12.7.1996 padají jablka do okna. Pak se začínají pohybovat předměty v domě - hrnky v kuchyni vypadly a vše se rozbilo. Nejhorší místo je lavice v kuchyni. (Kdo na ní sedal ?)

V sobotu 13.7.96 létaly vajíčka. Ty však byly v kuchyňské lince v kastrolu - je nepochopitelné, jak se dostaly ven. Za přítomnosti vnuka Rudolfa se rozhoupal a spadl lustr. Ručník se náhle dostal vnukovi kolem krku a začal jej škrtit. (!). Na nočním stolku se udělal rtěnkou zvláštní, jakoby portugalský kříž s protaženou spodní částí. Noční stolek se převrátil. Souseda uhodilo cosi do brýlí a řízlo do čela, pak jej uhodilo koště. Paní C. řízlo cosi do ruky. Velké nástěnné hodiny se samy rozhoupaly, otevřely se dvířka a začaly bít.
Přicházejí různé rady. Vysvěcení domu knězem nepomáhá. Psychotronik K. Hanák rozmisťuje po bytě nilské kříže, které "úkazy" "odsunují" jinam. 12. srpna 1996 paní C. oznamuje, že se nehodlá stěhovat. Názory na příčiny úkazů jsou různé. Např.: chlapec se mstí za to, že musí chodit do internátní školy. Paní C. odmítá nařčení, že si chce pomocí záhad zajistit pohodlné a hlavně "lepší" stáří. Jeden známý ji takto obvinil s tím, že se chce zbavit svého vnuka, aby mohla být se svou nevidomou dcerou Marií umístěna do nově vzniklého penziónu.
Problémy nejsou jen uvnitř domu. Také soužití se sousedy, jak ukazuje jeden záběr, není nejlepší. (Vedle stavící soused háže po kameramanovi cihlu.) Podle pozdějších zpráv není chlapec vyzvednut rodinou z nemocnice (?!?) a byl umístěn do diagnostického ústavu. (!). (Proč byl v nemocnici ? Proč se k němu ostatní takto zachovali ? Nevíme.) Pomáhá paní C. modlitba před kamerou ? Z obrazovky ostentativně požaduje: "Ať nám to někdo vysvětlí. Já chci vysvětlení !"
Má v bytě Poltergeista?
'

Linda (Po, 18. 6. 2007 - 17:06)

http://magicklinda.sblog.cz/smrt

Sibil (Čt, 29. 3. 2007 - 08:03)

Sheilo, v tomto oboru mám velké zkušenosti , takže ti nabízím svou pomoc. Jedná se o zatíženou karmu a je dost možné, že se zde jedná o prokletí rodu. Zjistím a odstraním příčinu. Jestli máš zájem,napiš mi Sibil1"seznam.cz'

Damien (St, 28. 3. 2007 - 18:03)

Český učitel je proti německému chudák
Dnes oslavujeme jako jediní na světě Den učitelů. Přesně před 405 lety se narodil J. Á. Komenský. A určitě by se divil. Český učitel na základní či střední škole, si totiž přijde po více než 32 letech praxe na 23 280 hrubého, zatímco jeho německý kolega vydělá za měsíc v přepočtu 121 688, rakouský 94 584 a francouzský 81 700 korun. '

Hannah (Pá, 24. 6. 2005 - 08:06)

Normálně se jdi zeptat do nejbližšího kostela, katoličtí kněží to dělají běžně, i když tomu někdo nevěří, v mnoha případech to na uklidnění podovné a smutné atmosféry, nebo na vyhnání duchů stačilo.'

Honza (St, 6. 4. 2005 - 08:04)

Jestli potrebujes opravdu pomoc, ozvi se mi na email.

Dianka Kočová (St, 4. 8. 2021 - 14:08)

Dobrý den potřebovala bych pomoct včera večer jsem viděla rohatýho u nás v domně

Sheila (St, 22. 12. 2004 - 14:12)

Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s vysvěcením vlastního domu. Uvažuji o tom, protože potíže jaké moje rodina má jsou už neúnosné. Prosím poraďte, koho požádat a kolik to stojí? Máte s tím nějaké pozitivní zkušenosti? Děkuji.'

amanda (Út, 5. 7. 2022 - 12:07)

Dobrý den mě vysvětil byt páter, pladba dobrovolná. A chci si jej vysvětit sama, jen ještě musím zjistit jak se vysvětí postel, jinak potřebujete svěcenou vodu, koupí se na PC nebo v kostele, stříká se od okna se slovy TY KDO SEM NEPATŘÍŠ, ODEJDI DO SVĚTLA A NEVRACEJ SE. opakovat,. Okno musí být otevřené, aby mohli ven. Končí se zase u okna kde byl začátek.

Reklama

Přidat komentář