Reklama

Gamblerství

jepice (So, 12. 3. 2016 - 08:03)

Jo jo pametnice jsem. Letos to je 22 let co mě pohltila závislost, přesně pul života hraju. Ani nechci vědět, kolik peněz jsem darovala hernimu průmyslu

Lemog (So, 12. 3. 2016 - 08:03)

jepice - koukam ze jsi pametnice, gamblingstop se púotom prejmenoval na stopzavislosti, chodil tam i Mirek Brno, uz jsem tady daval link na na neuplnby archiv tehdejsi diskuze, nez v polovine roku 2014 byla diskuze zrusena. Liborovi - provozovateli webu - se nejak nelibily komentare Mirka Brno - tak jednoduse ze dne na den diskuzi zrusil a presne jak to pusobilo na tebe a vykrocila jsi zpet do herny, tak to pusobilo na spousta jinych gambleru, kteri , tak jako my tady ted, tam tehdy meli sve spoludiskutujioci.

Docela necitlivy, mirne receno, pristup Libora, ktery ma komentare i tady na doktorce pred 6-8 lety, a vcelku davaji logiku. On jako abstinujici gambler by mel nejlepe chapat, jak takove odstrizeni od diskuze asi muze zapusobit na gamblera ve stadiu snazeni se abstinoivat.

NO, ted uz je to jedno....to jen pro info, jak to tehdy bylo....

Lemog

jepice (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

já už dávno vim, ze u mě vše dělá alkohol. Střízlivá k matu nestoupnu. Kolikrát, když jdu nekam do hospody na menicko na oběd a někdo tam o polední pauze sype peníze, tak me to neláká. Jen kouknu co hraje za hru, nebo se podívám když chytne bonusovou hru a automat zahraje oslavnou melodii. Sním oběd aa jdu makat a ke hře me to neláká. Já měla jen dvě sráčovny, pozdeji jen jednu, kde jsem hrála. A do té jediné na kterou jsem si zvykla jsem chodila do poslední chvíle...

jepice (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

Abstinetko hodně blbě... těch výjezdu bylo tak 6 až 8 za mesic... dle požití alkoholu. Mam hodně známých, tak to byly jen lži, dělání falešného aliby u kamaradek, prostě hnus fialovej... mé hraní trvalo 2 až 6 hodin, dle peněz. Takže nekdy už jsem byla doma o půlnoci nekdy až k ránu... pak výčitky a sliby sama sobě, že uz to neudělám, ale nešlo to ukocirovat. Teď po posledním nezdaru, když mě za 25 tisic pustil jen na 6t, se to ve mě zlomilo. A také informace že majitel sráčovny si užívá dovolenou v Dubaji... ( za mé peníze, které odpovedne a pravidelně do sráčovny nosím), tak jsem řekla a DOST...

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

Diky Jepice - ani se nenadejes u budes to mesic, dva atd. Uz mas vic jak tyden a slo to ;)
Mam jen malou otazecku. Jak jsi to maskovala pred rodinou tyhle vecerni vyjezdy?

jepice (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

Lemogu a Abstinetko gratuluji.... už abych tam byla taky...
Lemogu díky za osvětu, já jsem dříve chodila na stránky (jen číst) gamblingstop a myslim si, že tam Mirek o tom Peru a indianech psal taky...pak tu diskusi někdo zablokoval a tím me pustil zase do sparu sráčovny...
Mirku co to je ta ayahuscka, to slyším poprvé...
Jinak je mi opet blaze, nemusím dnes myslet na to jak dopravit půjčené peníze do sráčovny...( jako vážený host si tam můžu u číšníka půjčit...)

Lemog (So, 12. 3. 2016 - 07:03)

Abstinentko - gratulka :-)

Abstinentka (So, 12. 3. 2016 - 06:03)

60 dni bez hrani a jestli dobre pocitam tak jsou to dnes 2 mesice :)

Dobre rano vsem a abstinenci zdar

Lemog (So, 12. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 181. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Mirek Brno (So, 12. 3. 2016 - 02:03)

Lemogu, je asi zbytečný hnát se z Prahy až do Opavy. Pokud tam tedy nejedeš za rodinou stejně. Napiš mu nebo cinkni a poradí Ti někoho dobrého v Praze. Říkal mi, že jen tím holotropním dýcháním se mu podařilo pár gamblerů vyléčit.
Půl roku abstinence už je velký úspěch. Chce to něčím podpořit. Vyzkoušej to holotropko, a když nezabere a nevymaže Ti hazard totálně z hlavy, tak se mnou můžeš v ČR zajet na tu ayahuscku. Není třeba jezdit do Peru, Ekvádoru. 1-5x opakování to z hlavy dostane každému, pokud na sobě pracuje. Jedna procedura je za cca 2000 Kč, to je vzhledem k sumám co jsme všichni prohráli a k poměru k tomu co to zachrání, úplné nic. A člověk je pak svobodná bytost. Nemusí počítat dny abstinence, nemusí se omezovat financemi, nemusí dělat nějaká opatření. Ayahuscka zachránila i dost alkoholiků, narkomanů. A teď jim to nic neříká.

Lemog (Pá, 11. 3. 2016 - 22:03)

jeste kratce info pro jepici a ten kdo treba nevi:

Mirek Brno abstinuje asi 2,5 roku, absolvoval odjezd do Peru a tamni samani za pomoci Ayahuascy mu pomohli a zbavil se bazeni navzdy. Popisuje to v prispevcich pred pul rokem, kdyz jsem tady zacal chodit.

Lemog

Lemog (Pá, 11. 3. 2016 - 22:03)

Ahoj Mirku,

zdravim, jsem rad ze tady koukas a hodis nam tady dalsi nazor. Jak se nam tady pekne zacinaji rysovat obrysy svobody, mam z toho radost.
Citim ovsem vuci sobe dluh ve forme alternativy, pred velikonocema jedu na Moravu a budu tam pak jezdit casteji, tak uz pristi tyden budu kontaktovat dr Hrabanka a zacnu s nim konzultovat moznosti.

Lemog

jepice (Pá, 11. 3. 2016 - 21:03)

No to čumim... více kuliček o jiné váze...
Kluci díky, je mi teď fajn... přesně před tydnem mě vezl taxík do sracovny....
A dnes spokojeně čtu knihu v bezpečí domova...
Abstinetko jsem hrozně ráda, že jsme tady dvě, jako žena se strašně stydím za moje životní selhání...

Abstinentka (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Dekuji chlapi za objasneni. Hlavne ze je to fuc:)

Mirek Brno (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Ano Lemogu, v každé el. ruletě je více druhů kuliček, které se střídají. Pro hernu hraje faktor statistiky, kdy cca ty 3% jdou do nich dlouhodobě. Sám jsem na ruletách jako v jediném druhu hazardu v plusu a to jsme je obě hrál fakt mockrát. Ale dokázal jsme s výhrou odejít a věděl jsem, že přes jakoukoliv prohru to nemá vliv na další hod. Kdežto od VLT jsem odejít po velké prohře nedokázal. Jak jsem to nakrmil, tak sem pořád chtěl něco zpět a on to přes centrálu vybíral někdo na druhé straně republiky a ještě jen část. Na ruletě jsem zažil Vietnamce, který v Brně v jedné herně vyhrál za pár návštěv 11mil Kč. Hrál na více panelech za 40k max a dokázal být třeba i 2,8 minus a pak to přeskočit po sérii tref. Pak volali technika přímo od výrobce ze Slovinska a ten nic nenašel. I proto si myslím, že v el. ruletě podvod nebyl. Ale v dnešní době elektroniky v tom nevidím problém tam něco namontovat.

Mirek Brno (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj všichni. Ano, většina...Knížku Já, hráč jsem četl už před lety, hned jak vyšla a ta pasáž tam, kdy na ruletě padají ty konkrétní čísla je vymyšlená. Stejně jako pár jiných věcí v knížce. Ale většina je pravdivá. Ale každý z nás potkal ve svém životě tolik gamblerů a slyšel a viděl takové příběhy, že tento je jen slabý odvar.

Lemog (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Hral jsem jen elektronickou ruletu.
Nekdy jsem byl na pochybach , kdyz padaly v jednu dobu tak nepredvidatelne serie, ze jestli to nekdo odnekud neridi.
Nevim to....spise si myslim ze ne..... kolo meni svou rychlost, je tam pry nekolik kulicek s ruznymi hmotnostmi a pokazde vyleti jina a taky kulicka vystreluje ruznou silou.

Ruleta je kralovna hazardu, nejzradnejsi na tom je, ze tak jak chodi serie a sjede te to z penez, tak stejne chodi i serie vyher a to ti potom pribyva na kreditu, provozovatele heren muzoiu byt v klidu, my patologicti htraci stejne s vyhrou neopdejdeme, protoze uz jsme prophrali tolik ze v okamziku vyhravani chceme vice a odchazime domu bez penez, prestoze pred par minutama jsme meli na kreditu balik.

Takze myslim si , ze u elektronicke rulety neni treba nic ridit, ruleta ma svoji matematickou vyhodu , da se vyhrat ale ne vyhravat a zavislak se vzdy vrati a vsechno jim tam zase nahazi.

No - uz je to pryc.

jepice - uplne v pohode - nadhera

Lemog

Mirek Brno (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj všichni. Ano, většina hazardu je ovlivňována. Já, i když jsme věděl, že nás češou jak ovce, stejně mne silná závislost dohnala k VLT. Musel sem zkrátka něco gamblit a rozum vypínal.
Ty Jackpoty 10k, může vypnout/spustit přímo majitel herny. Někdy bylo třeba, aby hrály tři mašiny najednou a on to spustil v kanclu a padlo to během chvilky. Někdy vzal kámoše a poslal ho to vybrat. Nechal mu něco a zbytek si vzal do kapsy.
VLT je vyložený podvod. Přes centrálu vám můžou pustit výhru a nebo automat úplně zmrazit a nepřijde nic. I přesto všechno, když jsem to věděl, tak sem do toho dál sázel miliony. Závislost byla silnější.
Na živé ruletě se někdy používají magnety a dají se ovlivnit čísla. A špičkový krupiéři zvládají hodit malou výseč na požádání. I proto se mění krupiéři na vyhrávající se hráče.
O sázení na sport není třeba mluvit. Bez informací přímo od hráčů, trenérů, se nedá dlouhodobě vyhrávat. Zápasy ovlivňují nejen oni, ale peníze vozí i sázkovky, když potřebují přetočit hodně nasázený zápas.
Znám lidi, kteří měli na VLT koupené vychytávky a díry v programu od servisáku a objižděli republiku a vypíchávali výhry. Většinou byli stejně závislý a peníze pak stejně prohráli jinde nebo v pokeru. Či prohýřili za životní náklady a večírky.
U elektronické rulety si nejsem jistý, jestli i tma je podvod. Znám lidi co měli jednu el. ruletu celou rozmontovanou a nejsou to žádní amatéři a nic tam nenašli. PC vevnitř nebylo napojené na dálku na centrálu a bylo segregováno jen v rámci stroje. Ty party hrály rulety, u kterých našli nějakou vadu.
Na živém pokeru se pak stává, že hrajete proti partám lidí, kteří se pak o výhru podělí až vás oškubou.
A i přestože jsem tohle všechno spoustu let věděl, stejně jsem do toho házel balíky peněz dál.

jepice (Pá, 11. 3. 2016 - 20:03)

Je patek večer a mně se začaly ubírat myšlenky na sracovnu, hned me napadlo, kdo tam asi je, jestli si vsimnou ze tam nejsem... takjsem okamžitě šla udelat rodině puding a zlé myšlenky zaplasila... jsem opravdu šťastná ze jsem nepila alkohol, že jsem při plném vědomí...

Střízlivost a abstinence je krásná věc... AZ

Abstinentka (Pá, 11. 3. 2016 - 19:03)

Jj byly jsme zaslepeni hrou a sny o velke vyhre. Nic jineho nad nezajimalo a unikaly nam dulezity info a realny zivot. Uz nikdy vic!

Abstinenci zdar

Reklama

Přidat komentář