Reklama

30 až 40 kilo dolů

Hermína (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Ahoj Deniso, taky sem po dlouhé pause nakoukla,ale je to tu už jinak. Zase se začínáme dávat dohromady. Byly jsme skupina pod vedením Neny, snad se nám to zase podaří. Zkušenosti máme všechny bohaté, ale váha je docela záludnej prevít. Co si budem povídat?? když tak písni na sebe kontakt, občas sem kouknu. Ted jestli chceš. Tak všem odhodlaným přeju , aby dobře bylo.

Denise (Út, 14. 3. 2017 - 16:03)

Ahoj holky. Asi po roce se hlásím, je to tu nějaký jiný.

Slůvě (Út, 14. 3. 2017 - 09:03)

Diety jsou dle mého...Spíš bych si zjistil co je nevhodné a zdraví nebezpečné při této váze,jako třeba běh,skvoš,zvedání těžkých činek,nebo jízda na kole s rizikem pádu a zranění.Tudíž dbát na to jíst pravidelně,chutně,pestře a zdravě,nepřehánět to extrémně,naprosto nevhodné jsou nějaké diety s jojoefektem,to je pro hubeňourky.Zřejmě je to o životním stylu co chce upravit.Postupně po malých zmněnách,zase nějaké třídenní schazování a jokey dieta nebo dieta baletek(14denní mléčný dieta) nepřipadá v úvahu.Co se podívat na díl Máte slovo o výživových poradcích,tam člen dětské kapely maxim turbulence radí jak se mu podařilo zhubnout ,kdy mu šklo doslova o život.

Slůvě (Po, 13. 3. 2017 - 17:03)

Diety jsou dle mého totální ničení zdraví,které se navíc projeví akorát na přetrvávající životní slabosti a častému jojo efektu.Tudíž průměrně vážíte stejně,akorát jednou se škrtíte pod svoji přirozenou váhu a pak máte opět nad svoji přirozenou váhu.Jak pumlíč.Děkuji,já jsem se svojí váhou spokojen,plně odpovídá mým životním potřebým a způsobu života.Pokud se budu více hýbat,tak si stejně nedám koleno,protože bych ho vyzvracel,ale dám si lehký salát s filé,kdo sportuje ví,že tělo volí jídlo dle způsobu života.Nebudete jíst párky co se vrátíte z běhu,dáte si zeleninu s lehkým masem.

ralf (Po, 13. 3. 2017 - 13:03)

Hned si o tom něco najdu na internetu a objednám to.Sice to neznám,ale když je to osvědčené tak do toho půjdu.

Fantoci (Po, 13. 3. 2017 - 13:03)

Tak me napada zkusit francouzskou proteinovou dietu Prodietix.Nase sousedka byla hodne silna a tady po te diete strasne zhubla.

ralf (Po, 13. 3. 2017 - 13:03)

Jsem línej chodit někam do posilovny,tam dřít a potom jíst doma nějaké zrní a čekat že to půjde dolů.Radši nakou pořádnou dietu at to jde samo bez námahy.

Fantoci (Po, 13. 3. 2017 - 13:03)

Zdarec bud koupis permanentku do posilivny,zmenus jidelniceka a zacnes poradne drit a nebo poridis dietu

ralf (Po, 13. 3. 2017 - 13:03)

Zdarec jsem chlap větších rozměrů a potřeboval bych shodit celkem hodně kilo do léta.Už s tím bojuji dlouhou dobu a pořád bez výsledku.

sdfg (So, 24. 2. 2018 - 09:02)

Co takhle v létě kolo s dobrým posezem vzpřímeným a speciálním sedlem a v zimě plavání minimálně hodinu v kuse?

Katka (So, 24. 2. 2018 - 09:02)

Já byla s nimi také moc spokojená.

Čárifuk (Út, 20. 2. 2018 - 21:02)

Také jsem tam chodil a hodně mi pomohli.

j jo Karlíku (Ne, 11. 2. 2018 - 21:02)

Mě hodně pomohlo, když...dobrý pokus o reklamu.

Karel (So, 10. 2. 2018 - 23:02)

Mě hodně pomohlo, když jsem zašel do www.svet-zdravi.cz a sundal jsem krásných 30kg.Trvalo to sice nějakou dobu,ale jsem rád,že jsem to vydržel a sundal ty kila.Je to krásný pocit

není potřeba za (St, 7. 2. 2018 - 08:02)

Pohyb pohyb pohybJen se...zdůrazňovat pohyb, byť je potřebný. Ale je jen podpůrný, všechno je o jídle a psychice.

. (Út, 6. 2. 2018 - 18:02)

Ahoj jsem silnější postavy...Pohyb pohyb pohybJen se nedej nachytat na nějaké zázračné diety. Vždy se kila navrátí. Omez tuky cukry a jez hodně zeleniny a ovoce.

Vlastička (Út, 6. 2. 2018 - 18:02)

Ahoj jsem silnější postavy a ráda bych shodila tak 25kg.Nevím jak na to.Budu ráda za nějaké rady.

Hermína (Po, 30. 1. 2017 - 17:01)

Zdravím všechny "staré" známé i nově příchozí co to s hubnutím myslí vážně. Přeju Vám všem ať se Vám daří podle Vašich představ. Přečetla jsem pár posledních příspěvků a nějak mě nezaujaly. Škoda, bývalo mi tady moc dobře.Tak aby zase dobře bylo a pokud máte sílu ( a té je opravdu třeba) nevzdávejte to. Hubnutí je běh na dlouhou trať......

Bykoš (Po, 10. 10. 2016 - 22:10)

Wiki je k ničemu v...V zimě se čekalo na velká zvířata jako mamuti,protože chytit rýmu ve sněhu a nemít panadol,clarinasu,a dormikum na spaní,stejně tak nějaké mokasíny a holou půlku těla protože dovnitř obrácená kůže medvěda špatně na člověka sedí přes nohy a ruce.a ty moc často za zimu nechytli.Jinak jedli tak akorát nějaké suché z nosu v té vánici prdlajs chytí,byli v jeskyni a dělili se s ní s hladovými medvědy a odráželi sexuální harasement a útoky neandrtálců,váha byla výhodná.Sex nebyl jako dnes:)),kdy si z toho vychrtlině udělali živnost.

Bykoš (Po, 10. 10. 2016 - 22:10)

koukni do Wiki radšiWiki je k ničemu v podstatných i nepodstatných věcech,dobře bohatství bylo v té době přemněněno na tuk,ženy co byly tlusté měli vyskoké společenské postavení v tlupě.Pokud ale ženy měli mít mléko celou zimu museli být tlusté,jak asi by jinak kojili,když neuměli plánovat rodičovství,jen z mléka často děti přežili zimu.

Reklama

Přidat komentář