Reklama

Syn a masturbace

Pepíno (Pá, 23. 10. 2015 - 14:10)

No právě, že vidíš jenom ze svého pohledu a tak tě jenom zajímájí problémy dcery ale jaké problémy v dospívání mají kluci je pro tebe nezajímavé. To nikoho nezajímá! Nezlob se ale je vidět, že víš o tom H...o! Tady nejde o zkušenosti ale o tom, že se těm klukům plněji semenné váčky protože se tvoří neustáte nové a nové semeno a nemá kam se ztratit a musí ven.Že je to někdy dost bolestivé pro ty kluky ani nemáte ponětí a pokud se kluci snaží té bolesti zbavit tak je ještě za to Vy uvědomělé matky za to trestáte! Jak jinak se mají té bolesti zbavit? A že někdy při té bolesti potřebují nějaký podnět, tak to hold občas odnesou silonky! Pro Vás moralistky je to přece jenom proti mysly!

Líba (Pá, 23. 10. 2015 - 12:10)

Každá matka ráda vidí, že dospívající syn má lásku. Ale rodiče pubertálních dcer jsou neradi, když jejich dcera má chlapce a nedejbože se milují v pokojíčku pod rodičovskou střechou.
Kde má chlapec potom vzít zkušenosti? Také já jsem zjistila že můj první nemá žádné zkušenosti v zacházení s ženami a náš vztah se rozpadl.
Domluvila jsem se s rozvedenou kamarádkou a nenápadně jsem je dala dohromady.
Nechala jsem syna od kamarádky zaučit v milostných záležitostech. Nyní syn již neonanuje, má přítelkyni a já jsem šťastná matka spokojeného syna.

Max (Pá, 23. 10. 2015 - 11:10)

Myslim ze cery to maji jednodusi jako kluci v puberte aji spis s penisem kdyz maji casto erekci a tak kdyz si ho honi tak nekere matky je pekne za to trestaji to by tak nemelo byt hlavne by se to melo synovi ric a promluvit si o tom ze to k zivotu patri a ze si ulevit v soukromi a tak hlavne ne zadne tresty za to

Pepíno (Pá, 23. 10. 2015 - 11:10)

To by se nesměly držet těch starejch bigotních náboženskej zvyklostí a museli se trochu o to zajímat a né prosazovat akorát dcerunky!

Max (Pá, 23. 10. 2015 - 11:10)

Mely by to matky svým synum rozumne vysvětlit a ric at si pravidelne ulevi bud ve svém pokoji nebo na wc te muj nazor

Pepíno (Pá, 23. 10. 2015 - 10:10)

Říká se, že jsou matky ochotny pro své děti udělat vše, aby netrpěly a ulevilo se jím? Tak mu ho párkrát vykuřte a jemu se uleví! Ty tlaky a bolesti které ten kluk v pubertě má tak mu nic jiného nezbývá.Čelem se mu to nevypotí a těžko mu nějaká holka ve 14, 15, 16 letech podrží aby se mu ulevilo.Jenže to vás přece nezajímá? To není vaše dcerunka pro kterou uděláte i nemožné a pro syna máte akorát řemen! Nezlobte se ale z těch vašich názorů na masturbaci se mě chce akorát blejt!

Jiřina (Čt, 22. 10. 2015 - 12:10)

Masturbovat by neměl je...Zvrácené jsou pouze Tvé středověké názory!!!

ach bože (St, 21. 10. 2015 - 21:10)

Masturbovat by neměl je...jak ho donutit si ho nehonit ? mám ho sledovat každou minutu ? no a pak mě zavřou za pedofiíílii :-)

Irča (St, 21. 10. 2015 - 20:10)

Masturbovat by neměl je vhodné jeho mysl odvrátit jinam a tak bude zaručeno, že nehřeší. Tato doba je zvrácená, propaguje smilstvo a ne pokoru.

... (St, 21. 10. 2015 - 06:10)

Z toho děláš jak kdyby chodil a znasilňoval ženy. Tak si leští bambus no. Akorát místo do kapesníky tak na tvé silonky. Tak je vyper a je to.

Zkušenost a rad (Út, 13. 10. 2015 - 10:10)

Dobrý den paní Evo. Ráda bych sem napsala svůj názor na tento problém. Je mi skoro 30 let a mám manžela, který měl v mládí taky takový problém. Jsme svoji už 6 let, tak se mi s tím svěřil. Když mu bylo jako vašemu synovi, také toto prý dělal. Používal ke své masturbaci spodní prádlo a silonky svých dvou sester. Dělal to prý jen chvíli, ale prý ho to vzrušovalo. Toto období skončilo, když začal randit s holkami, ale pořád ho vzrušovalo dámské spodní prádlo a silonky, ale nikdy to nepraktikoval dál. Takže se nemusíte bát, že by z něho vyrostl nějaký deviant, který bude přepadat ženy a strhávat z nich prádlo. Ovšem, když jsme se vzali, svěřil se mi asi po roce s tímto "problémem", že ho vzrušuje čuchat k dámskému spodnímu prádlu nebo k silonkám. Byla jsem z toho také zaskočená, ale toto je "úchylka" většiny mužů. Tak jsem mu vyhověla a do našeho sexu jsme toto zkombinovali. Líbí se mi, že ho vzrušuji a jsem si jistá, že je sexuálně spokojen. Vím, že to není nic špatného, jen se mu to prostě líbí a našemu sexuálnímu životu to jen prospělo.

Jakub (So, 10. 10. 2015 - 14:10)

Dobrý večer, po delší...Evo, jssem jen kluk a nevím, jestli moje názory vezmete vážně. Získat důvěru syna, abyste si mohli povídat i o jeho masturbaci, to dá práci musíte zapomenout na nějaký stud. Mamka mi po odchodu táty slíbila, ze se pokusí mi ho nahradit. V pubertě sama začínala na téma sexu, když jsme si povídali o onanii a já se zeptal, jestli to taky někdy dělala, tak se ktomu přiznala. A ze i teď se tim občas potěší. Dodnes není nic, o čem bychom si nemohli otevřeně povídat. Zkusite to taky? Stojí to za to, věřte mi!

! (So, 10. 10. 2015 - 00:10)

Aspoň ho nemusí to prádlo škrobit!

Lukáš (Pá, 9. 10. 2015 - 15:10)

Dobrý večer,
můj syn (15...Dobrý den Evo,
to, co dělá Váš syn je úplně normální. Nejde o nešvar, jak píše pan Bedřich, jde o naprosto normální chování dospívajícího mladého muže.
Chápu, že vám vadí potřísněné prádlo. Otevřeně si se synem promluvte, vysvětlete mu, že to, co dělá je normální projev zdravého kluka, ale že si nepřejete, aby k tomu používal vaše prádlo. Nabídněte mu, ať se vás ptá na věci kolem sexuality a otevřeně mu odpovídejte. Možná ale nebude mít chuť svěřovat se vám jako mámě, v tom případě zkuste najít a požádat dobrého přítele-muže,který by to zastal, pokud bude on i syn souhlasit a chtít.
A ještě něco - neříkejte mu, že jste ho sledovala klíčovou dírkou a už to nikdy nedělejte. Ztratila byste naprosto jeho důvěru a on by přišel o pocit bezpečí a soukromí u sebe v pokoji, které takto starý kluk už musí mít. Pokud byste to nerespektovala, nemohla byste se potom divit, kdyby to bral jako normu a naopak tajněsledoval on vás.
Přeji Vám hodně odvahy a rozvahy.

Hrc prc (Pá, 9. 10. 2015 - 14:10)

To ženská nemůže pochopit, jím se nic nehromadí a udělá si to třeba sprchou!

(!) (!) (!) . (Pá, 9. 10. 2015 - 14:10)

Tak mu ho sakra párkrát vykuřte, jemu se uleví a nebude muset si ho honit! Aspoň mu nebude hrozit, že by mu semínko zatvrdlo! A co má jiného dělat aby si ulevil?

Názor (Čt, 8. 10. 2015 - 20:10)

Dobrý večer, po delší...Dobry večer, podle toho co pisete je syn fetisista. Ti pouzivaji boty k masturbaci,nebo to do nich delaji. Stim se neda nic delat. Kdyby měl sestru pouzije pravděpodobně jeji boty. Ale takto ma jen Ty Vase,bohuzel. Jde mu o nosene boty. Stejně jako lodicky muze pouzit ktete koliv jine,at uz tenisky,balerinky nebo gumovky. Nekterym vsak staci jeden druh,nebo i nosene ponozky. Je to zcela individuální.

ABC. (Pá, 2. 10. 2015 - 21:10)

Absolvoval stejná vyšetření jako vždy. Tedy odběr semene přes anální otvor. Poprosila jsem stejně jako posledně doktorku, jestli by mu ho nemohla udělat sama a aby byla opatrná. Slyšela jsem ho ale stejně naříkat bolestí přes dveře. Pak ale nastalo něco s čím jsme nepočítali. Sestra se mě zeptala, jestli mám pro něj kartáček a zubní pastu a řekla, že si ho tam musí nechat. Tím mě úplně šokovala. Syn prohlásil, že tam nezůstane. Volala jsem našim a hlavně dědovi, kterého má rád a vždycky poslechne, tak pak souhlasil. Nedovedete si představit, jaké to bylo pro mě odtamtud odejít. Navečer jsem tam jela s dědou, už se zdál být klidnější. Za to mě čeká bezesná noc. Chtěla bych mu něco koupit, co by mu udělalo radost. Jenže on kromě šachů žádnou zálibu nemá. Vlastně bych měla být ráda, že mám dítě, které po rodičích nechce mobily za dvacet tisíc, drahé kožené bundy a neutrácí za cigarety, ale on nechce vůbec nic. Chtěl by psa, jenže to bych nezvládla zase já. Ale možná, že mu ho koupím, ještě se poradím.   ?
?

Realista (Pá, 2. 10. 2015 - 00:10)

Dobrý večer,
můj syn (15...Pokud jak píšete, nemáte mužského, co takhle synovi, pokud Vám tedy záleží na tom, aby nebyl pupuš, vysvětlit taktně, a z mateřským citem, to, co ho zrovna zajímá???
Vždyť mezi rodičem a dítětem nemůže být propast...
Rodič má být předci ten, kdo ostýchavému dítěti nabídne pomocnou ruku....

Realista (Pá, 2. 10. 2015 - 00:10)

Omyl frájo:-) My spolu...Pokud je pravda, to co píšete, tak Vám jenom blahopřát...:DDD
Moderní rodinka, z moderním pohledem na svět..:DD
Máte výchovu západního Německa, a jste předběhla tady tyhle názory a přístup lidí minimálně o padesát let...:*

Reklama

Přidat komentář