Reklama

Syn a masturbace

cvok (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

bože muj,představuju si vas a potrebuju se vystrikat,krasne pisete a mate super zazitky,koule mam az k prasknuti,mate rada vylizani pipinky,ze asi to chce kazda zena

Kaťa (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Kromě malého procenta dívek a žen které si na ni nenechají sáhnout, tak po tom touží snad všechny. Je to úplně něco jiného než onanie. Hlavně, alespoň u mě, ta mučivá doba tak deseti minut před vyvrcholením. Kdy to přichází strašně pomalu, že by se člověk zbláznil. Muži většinou neví jak na to. Zato s dívkama je to suprový. Každá víme jak nám to dělá dobře, jak pracovat s jazykem, střídat různá místa a rychlost kmitání... Aspoň já nedám dopustit na dívky při lízání.

cvok (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

rozumim vam dobře,v lizani jsem byl pochvalen od starsich i mladších zen a kazda se udelala aspoň tri krat,poprve trosku min ale za to potom uz se uvolnili a strikali mi tu dobrotu do pusi,je to pro vas ta největší rozkos,to vim

Majo (Út, 29. 10. 2019 - 08:10)

Dobry den Kato,jenom bych se chtel pochlubit ze dnes mam slibeno ot mamky ze ji pomuzu s holenim pipinky,je skvela ze,uplne se otocila a ja jsem stastny,pripadam si jak v pohadce

Majo (Po, 28. 10. 2019 - 13:10)

Kacenko,vim ze v sesnacti letech namuzu mit vsechno a masturbace je v poradku,jak vsichni pisou,ale s maminkou je to jako kdyz ochutnam buchticku a chci se prokousat k stredu abych dostal to najvic,a mamka uz taky ochutnala moje seminko,delala to se zavrenyma ocima a stale k nemu cuchala,byla asi moc vzrusena,staci ze to jenom pisu a kdyby jste videla jak mi stoji,az to boli

Majo (So, 26. 10. 2019 - 23:10)

Jste uzasna

Majo (St, 23. 10. 2019 - 06:10)

Jste uzasna Kaťo,krasne pisete,a asi jste vazne moc krasna zena,kdyby jste vedela jak si vas predstavuju,chtel bych aby jste mne nachytala pri honeni,je to tak vzrusujici ze se zblaznim

Majo (Út, 22. 10. 2019 - 07:10)

Kaťo,proc nejste moje mamka,kdyz jsem cetl jak se tasite na cerstve semeno,dal bych vam ho asi bez ostychu,jste mi strasne prijemna,hold nekdo ma stesti a ja smolika

Majo (Út, 22. 10. 2019 - 07:10)

A kdyz se na vas diva tak mate sviti lampicku nebo je tam dost svetla i tak,nebudu lhat ale pri cteni a psani s vami si honim

Kaťa (Út, 22. 10. 2019 - 10:10)

Nemám nic rozsvíceného ale zvenku je trochu světla. Nic však nevidí neboť jsem při tom přikrytá, jenom jednu nohu mám někdy venku. Já jej nevidím, ležím tak jakoby za rohem, ale vím že tam syn je. Takže on pozná že se pohybuje peřina ale hlavně mě slyší. Stupňuju dýchání a při vyvrcholení jen několikrát vzdychnu, bez sténání. Orgasmus však předstírám. Necítila bych se pak před synem dobře, styděla bych se že mě slyšel a tak. Tak jsem aspoň nadržená a udělám si to jindy.

Milena (Út, 15. 10. 2019 - 05:10)

Jak jsi na to přišla, že tě starší syn šmíruje. A kde, to je s tebou v pokoji?

Kaťa (Po, 21. 10. 2019 - 18:10)

Ve svém pokoji mám zasouvací dveře a již léta je na noc nechávám nedovřené. Už tak před půl rokem jsem zjistila, že často za nimi syn večer postává a poslední dobou snad pokaždé, když se jde spát. Tak mu to potěšení udělám. Poznám, že tam stojí. Většinou ale orgasmus předstírám a udělám si to až třeba ráno.

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 07:10)

Kdyz si privonis k seminku,jak voni a rajcuje te to,ta predstava co musi prozit pri orgasmu,ja se chveje a vzlyka,krasny pohled

Dominika (Út, 15. 10. 2019 - 10:10)

Přes rok a půl jsme po částech renovovali barák a celou tu dobu jsem se synem spala v jednom pokoji, nějaký čas i na rozkládací sedačce. Onanoval ráno i večer a byť se to snažil dělat co nejpotišeji, tak když to na něho přišlo tak to nemohl utajit. Po nějaké době jsem už sama poznala v které fázi se nachází a za jak dlouho u něj dojde k výronu semene. Při orgasmu se nijak moc neprojevoval, nezasténal a jen párkrát hlouběji vzdychl a zrychlil se mu dech. Nikdy jsem nebyla tak vzrušená jako při tady tomto, když jsem mohla syna vidět a hlavně slyšet. Nemusím jistě dodávat, že hned poté vždycky následovala moje onanie.

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Synkovi je lehce prez 13 a musim uznat ze zabral i v uceni,neni takovy fling a vi ze vecer si uzijeme tak se snazi,kdyby jsi jen vydela kdyz mu stoji,je jako dospely chlap a krasne voni,uz et je vecer

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Ze zacatku jsem chodila i driv spat a vzdy kdyz si sel lehnou tak jsem vedela ze si privoni k moji vyspulany prdelce,citila jsem jeho dech a mlaskani naslineneho zaludu,po case mu to delam ja

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 10:10)

Ahoj dominiko,mouna by jsi mohla se jako otocit a ruku dat blizko jejo pindika kdyz si honi,ver tomu ze to bude pro oba sila a budete si uzivat jako ja

Dominika (Út, 15. 10. 2019 - 15:10)

Je to jistě krasný tak jak píšeš, ale u nás něco takového nepřichází v úvahu. Ráda si ho poslechnu, využiju jeho semeno při svém uspokojování a to je tak všechno. I tady toto mě šíleně rajcuje.

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 22:10)

Verim ti to,zkousela jsem byt jako opila aby mne musel svleknout a ulozit do postele,ver mi ze mne lizal tak krasne a myslel si ze to nevnimam,proste udelala jsem vsechno pro to aby mi duveroval a nestidel se prede mnou a ja pred nim

Mamka (Út, 15. 10. 2019 - 07:10)

Ahoj mileno,ty jsi to nezazila ze,nevidela jsi synka pri masteni pindika,ver ze to musi byt strasny trapas ho poprve nachytat,ja jsem synkovi pekne vsechno okolo sexu vysvetlila a ukazala,koukal jako vyorana mys a ani si nevsiml ze se mu z pyzama dere pindik,tak jsem mu ho pohonila a chudinkase svyjel blahem az mne obdaroval lehounce pruhladnou stavickou,jeste to nemnel uplne dotvorene,ale do mnesice se to zmnenilo na krasne a vonave seminko

Reklama

Přidat komentář