Reklama

Ariana a Raven

lol (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

tak možná kabelky :-))

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Tu má vyhlídnutou v Pařížský. Stojí prej jako 3 dovolený na Srí Lance, ale Arča ji chce.

Květa na dobrou noc (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Jsem bojovnice...A i když jsem uvnitř křehká, zranitelná, občas se bojím Života...tak to je přesně to, co mě nakonec udělá ještě silnější. Aneb co tě nezabije , to tě posílí...amen✌

Eda (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Taková technická. Děcka mám se najíst doma nebo Květa mi dá aspoň za šuk najíst?

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 09:10)

Edo, najíst doma a sváču sebou, kdyby se to nějak protáhlo. Nesmí ti kručet v žaludku, to Arča nesnáší, bo pak dostane hned hlad, jal sviňa a vyluxuje celou lednici na jeden zátah. Pak se divíme, že je to rozkydlá prasnice, ale za to můžou ti chlapi, nedřív ji vyhladoví a pak toto.

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 13:10)

Tak to aby Eda přinesl sváču i pro Arianu. Čas je krátký a nájezdy na ledničku zdržují od šuku.

Vlp (Út, 8. 10. 2019 - 14:10)

A aperolek k tomu

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 18:10)

:-)))

Návštěvník (Út, 8. 10. 2019 - 00:10)

Naivko. Myslíš si snad, že Květa svým šukálistům vaří? Ta chce, aby ji před šukem pozvali do nóbl restaurace, a tam objednali láhev pravého šampaňského.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Dobře jen si jí šukejte, ale jen na misionáře, nenechat ji nalézt nahoru. Jestli má 90kg živé váhy, tak by vás rozmáčkla a byl by z vás mastej flek.

Eda (Po, 7. 10. 2019 - 23:10)

Já jí budu šukat zezadu. Velká zadnice mi nevadí a jako bonus na ní neuvidím. Ale jak mi tady bylo od děcek poraděno tak si dám raději pár panáků a jointa.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 22:10)

A věřte všechny ženy co tam smutníte nebo obdivujete že nepotřebujete elixír mladí a buďte vděčný za to jak vypadáte. Být Květou Jarošovou fakt nechcete. Zazvoňte a uvidíte jako já. Nejdříve se leknete pak přemýšlíte zda to není omyl a pak pochopíte že jde o blázna. Květa má opravdu zarudlý obličej nechodí nalíčená drdol hnusných vlasů na hlavě flíčky na tváři atd. zkrátka jako ta první fotka. Podprůměrně vzhledová žena. Má tak 90kg. Leginy a usmolené vytahané tričko na sobě. To opravdu nechce žádná z nás.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 22:10)

To nutkání lhát každý den někdy i několikrát denně je očividně silnější než ona. Běžný člověk by se styděl. Přijde někdo na karty natěšenej na krásnou paní a přijde prostě rozkydlá rudá prasnice. Už sem to tu psala. Nejvíce ubližuje sama sobě. Kdyby dávala reálné fotky tak Ok lidé by to přijali. Takhle se jí akorát každý vysměje a ani se nedivím. A malá holčička která potřebuje opečovávat a chránit není. Je to dospělá žena která si sama se sebou neví rady a to ji z 99% bude doprovázet po zbytek života.

Ano (Po, 7. 10. 2019 - 20:10)

Ve skutečnosti vypadá jako na první fotce. Můžu potvrdit, žádná změna, hlavně, když není nalíčena a to většinou není. Nosí často sluneční brýle a váhově bych řekla tak 90 kg. Když měla v létě šaty,všude pneumatiky, silné ruce a nohy,je malá, takže má velkou nadváhu.Ty vlasy nosí neupravené, má je hodně zničené,potřebovaly by ostříhat.I k vůli vlasům se hádá, tvrdí,že je má zdravé. Má hodně výkyvy nálad,někdy by se rozdala,je hodná,jindy útočí a vzteká se. Myslí si,že je pořád malá holčička, která potřebuje chránit.

SO (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

"Zlí jazykové mohou říct...no jo s filtrem. Ta fota co jsem vybrala s filtrem nejsou. Jen na mobilu mám nastavení jemná pleť."
konec citace FB. Takž nejsou jen s filtrem, ale celkově upraven obličej. to uvidí i úplný laik. Že jí to není blbý takhle lhát.

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 12:10)

To je fakt diagnóza to není normální. Vypadá ve skutečnosti jako na té první fotce. Dělá z lidí debily. A nejvíce sama ze sebe. Si představte že jí pak potkají. Lhářka ulhaná

ALe (Po, 7. 10. 2019 - 21:10)

Že ji potkají to ještě není tak hrozný, prostě ji nepoznají. Ale že k ní přijdou na karty a hledají tu krásnou ženu, upravenou, mladistvou a štíhlou. A pak jim otevře červená opuchlina s nosem jak bramborou, umaštěnýma vlasama a rozkydlou postavou.

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

U těch koulí jak drží si zapomněla upravit tu obrovskou sádelnatou rozkydlou prdel

Návštěvník (Po, 7. 10. 2019 - 10:10)

To je fakt, prdel má, jak štýrskej valach a taky pořádný terich. :-)

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2019 - 15:10)

No a co? tak si toho nevšímej a šoupej nohama..

Reklama

Přidat komentář