Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Po, 30. 9. 2019 - 18:09)

Tam už bude solidně nachcano.

Klára (Po, 30. 9. 2019 - 16:09)

Mišce se asi něco blbě načetlo, nerozumím tomu vzkazu,ale vím,že je vpohodě a jestli napíše víc, nechám na ni. My jsme si užily víkend sice bez Libora ,ale intenzivně, proč jsem nepsala skoro dva dny, protože mamča musela v neděli na pohotovost se zubama a já jsem jela s ní, a rozřízli ji prý dáseň aby se mohl vyčistit zánět a mamča ještě dojela domů ale pak dostala horečku a moc jí to bolelo a jestě i dnes nešla do práce a tak se o ní staráme se ségrou,protože leží a občas naříká,že jí to bolí. Má i antibiotika a tak snad jí to pomůže. Zítra musí na čištění a je nám jí moc líto. Tak napíšu víc až budeme ve větší pohodě. Libor taky nešel dnes do práce,ale zítra už prý jo a tak se asi brzy uvidíme. Dnes jsem vyzvedla ségru ve městě a šly jsme domů a pod viaduktem jsme se vyčůraly , jí se chtělo jen málo,protože si došla ve škole a z její pipinky to teklo až po chvíli a jen mírným čůráním chvilku. Já jsem měla pipinku plnou a Nikolčinu malou loužičku jsem postříkala silným proudem a udělala z ní velkou. Ségra se mi divila, že jsem asi potřebovala hodně, když viděla jak čůrám,ale ona taky někdy čůrá zase víc než já.

Honza (Po, 30. 9. 2019 - 18:09)

Klárko, tohle se mi stalo taky loni a protrpět jsem tři dny než zabrala antibiotika . Soucítím s maminkou. Jak to zvládáte samy holky?

Klára (Po, 30. 9. 2019 - 21:09)

Už jsme v pelíšku Nikolka je u sebe a já taky. Udělaly jsme si večeři, mamča sědla jen nějakou kaši a už spí a má budíka na druhou na prášek , no třeba se vzbudíme a půjdeme čůrat,ale obě jsme se vyčůraly ve sprše,když jsme tam společně vlezly a hned jsme pustily z pipinek všechnu moc na zem a pořádně se umyly. Na ráno máme už připravenou snídani a snad mamče bude líp. Miška se mnou mluvila a má něco s noťasem a nejde jí to psát a tak mám vyřídit,že s klukem to bylo fajn a chodí spolu a je to na dobrý cestě.

Martina (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

Klárko, Miško jak bylo o víkendu?

Miška (Po, 30. 9. 2019 - 13:09)

Bylo ampuztresine hobizrddgu cuddfv kzr

:-) (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

A tobě Marti jak to šlo?

:-) (Po, 30. 9. 2019 - 08:09)

A tobě Marti jak to šlo?

Návštěvník (Po, 30. 9. 2019 - 00:09)

Asi tak

Miška (Po, 30. 9. 2019 - 00:09)

Byl jsem s kamarádem na oslavách ve městě a taky jsme museli čurat a všude bylo hodně lidí a nakonec jsme zašli na konec uličky a já se vyčural za rohem pod schodama,které jsou pro pěší uzavřené. On hlídal a stejně se na mně po očku díval. Já jsem měl baculáka trochu ukryteho levu nohou,ale stejně víděl jak čurám loužičku a proud a pak šel čurat on a já se taky díval. ON mně pak objal a řekl,že mně miluje a moc by mně chtěl jako kluka celeho a já jsem z toho moc šťastny a taky bych to chtěl. Snad se to podaří. Klárce ty houby závidím. Řekli jsme si s Lubošem, že zítra taky půjdeme do lesa a kdyby bylo i něco jiného něž jen houby,moc bych se na to těšil. Snad nebude chladno abych nevystydl. Můj baculák je hodně na to citlivý. Za Klárkou přijedu na konci října o prvních prázdninách a na to se moc těším taky Asi taky půjdu do pelíšku a budu myslet na to, jak to bude zítra

Jakub (Ne, 29. 9. 2019 - 22:09)

SAMBULUM ZDE CINGULUM OXA, Myško, já i chtěl dát první i poslední, jenže tys mě tu nehorázně pomluvila. Trpím, jsi holka mých snů.

Miška (So, 28. 9. 2019 - 19:09)

Byla jsem s kamarádem na oslavách ve městě a taky jsme museli čurat a všude bylo hodně lidí a nakonec jsme zašli na konec uličky a já se vyčurala za rohem pod schodama,které jsou pro pěší uzavřené. On hlídala stejně se na mně po očku díval. Já jsem měla baculku trochu ukrytou levu nohou,ale stejně víděl jak čurám loužičku a proud a pak šel čurat on a já se taky dívala. ON mně pak objal a řekl,že mně miluje a moc by mně chtěl jako holku celou a já jsem z toho moc šťastná a taky bych to chtěla. Snad se to podaří. Klárce ty houby závidím. Řekli jsme si s Lubošem, že zítra taky půjdeme do lesa a kdyby bylo i něco jiného něž jen houby,moc bych se na to těšila. Snad nebude chladno abych nevystydla. Moje baculka je hodně na to citlivá. Za Klárkou přijedu na konci října o prvních prázdninách a na to se moc těším taky Asi taky půjdu do pelíšku a budu myslet na to, jak to bude zítra..

Klára (So, 28. 9. 2019 - 12:09)

Máme dva koše krásných hřibů! Byla jsem se ségrou a nesbíraly jsme nic jiného. Tady je tolik hub,že jsme tam nechaly množství klouzků , babek a dalších a sbíraly jsme jen pravé hřiby nebo panské hříbky a křemenáče a já jsem z toho nadšená. Libor nepřijede,ale psal,že už je mu líp a těší se příští týden. Protojsem spalas Nikolou dole a čůraly jsme v noci,protože jsme vypily před spaním čaj a tak se nám to v bříškách rozleželo a kolem třetí jsem se vzbudila já a chtělo se mi a tak jsem to pustila do nočníku a ségra se vzbudila taky a pustila to po mně a zase jsme usnuly. V lese jsme čůraly taky a to bylo v pohodě,protože tam nikde nikdo nebyl a tak jsme si stáhly kalhoty u stromu a uvolnily pipinky a už to šlo. Asi budeme sušit houby a z velkých hřibů uděláme řízky.

Miška (So, 28. 9. 2019 - 09:09)

mně už ne,ale čurám taky často.

Míla (So, 28. 9. 2019 - 01:09)

Holky už jsem jako vy.Pálí mě cůrací dírka je to nepříjemné a asi budu muset k lékaři.

Klára (Pá, 27. 9. 2019 - 15:09)

Jedeme na chaloupku. Pane Helbich a další moc děkuju. Libor asi nepřijede ještě se dostává z virózy. Nikolka je už vpohodě. Ozvu se. Díky. Nestíhám

Helbich (Pá, 27. 9. 2019 - 07:09)

Klárko, vim o jakou učitelku jde. Takhle buzerovala i moji holku a stale tam učí. Napsal jsem stížnost na inspekci hned vcera a souběžně dopis do školy a na městský úřad. Nenechám to jen tak.

Anetka (Čt, 26. 9. 2019 - 22:09)

Dnes sem si venku počůrala paty a nohavice a hledám v tašce kapesníky a nic tak ještě jsem ji měla pěkně mokrou.hrůůůůza

Znalec (Čt, 26. 9. 2019 - 21:09)

neřešte taktiku! Připadá mi to,že jste na to nastavený jen abyste mohli kousnout. Nechte ty holky a další kjejich příznivce napokoji. Když se vám to nelíbí jděte jinam, nebo buďte ticho. Já jsem tady taky na to dřív reagoval,ale když jsem věděl co a jak přijal jsem to a ctím příběh života těchto osob a pokud se mi nelíbí odejdu z týhle diskuze a nechám svobodu jiným.

Martina (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Já jsem taky byla napjatá celý den a je to moc fajn. Máš skvělou mámu a vůbec všechny jste bombasticky propojený velkou společnou láskou . To je obrovský dar!

Reklama

Přidat komentář