Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

pardon (Pá, 25. 10. 2019 - 19:10)

Libor si tady říká, ne Milan

Klára (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

Tak jsem.se dočetla,ze jsme se ségrou mrtvý. Hi, hi, no to mně rozesmálo. No já dnes teda moc nežiju,ale po včerejšku je mi už trochu líp. Libor přijede a moc se těším a Miška zitra. Tak pak pisnu jak jme si to užili nebo i dřív.

Jan (Pá, 25. 10. 2019 - 16:10)

Takze jsi opravdová. I sestra. Nevěřím,že by to psal jeden kluk nebo muž. Moc bych te chtěl poznat. Jen tak,pozdravit tě a uvěřit,ze jsi skutečná a popřát ti moc hezkého a zase zmizet. Myslíš,že by to šlo někdy až budeš zdravá?

Jan (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

Takže jsi opravdová. I sestra. Já nevěřím, ze by tohle moh psát jeden člověk navíc kluk nebo muž

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

Tak nevěř ale on se tu přiznal. Tu je skutečná jedině tak ta Tančící hora.

Filip (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

Jo náš děda to píše po večerech a myslí si že to nevíme :-)
A jak se pořád opakuje tak tady to má podobně

Tonda Vlas (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

To bys musel vědět, wo co v těchto báchorkách go.

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

Prosím????

Tonda Vlas (Čt, 24. 10. 2019 - 22:10)

mrtvý prtvý, bychom nebyli přecitlivělí, jenže pro maminku, a toho těch si velice vážím, to musel být šok. Vím o velice děsivém případu, který nastal jenom kvůli tomu, že v Rumburku zrušili porodnici. Ta prvorodička, kterou tomu museli převážet až přes Lužické hory v autě potratila. Musela v nemocnici v Děčíně okamžitě na sál a tam zjistili, že jí při tom praskla děloha, kterou jí kvůli tomu museli odebrat takže už žádné dítě nebude moci mít. To je opravdu velká ostuda českého zdravotnictví ale hlavně ostuda Ústeckého kraje, který se chová k tomu camfourku republiky, odkuď pocházím, velice macešsky. My jsme před rokem 1960 patřili pod kraj Liberecký a drtivá většina obyvatel výběžku by tam chtěla zpět. Jenže, stupidní politici. A pak to takto dopadá.----------------------------Libor se vůči mě dopustil té chyby, že spojil jeho fiktivního vybájeného Jakuba s klukem, kterému bylo tehdy sedmnáct a kterého tu bylo plno a kterého jsem si tehdy velice oblíbil. Pravý Jakub se tu párkrát letos mihnul, když tu napsal ojedinělý příspěvek. Je tím, čím byl, klukem, který vnitřně pochopil Aristetolevu etickou epikii, i když toto se na SŠ nevyučuje. A já mu uvěřil blábol, když ho spojil do jedné osoby s xindlem, který musel skončit někde v Kroščenku nad Dunajcem v Polšči. Libor si asi neuvědomuje, kolik emotivního strádání v létě mi způsobil. Naštěstí vím, jaká je pravda.

Klára (Čt, 24. 10. 2019 - 20:10)

Celý den jen polehávám a ani nemám moc náladu psát. Nikola je skvělá a pečuje o mně, dělá mi čajíčky a prý mi přečte pohádku na dobrou noc (ujetý,ale hezký), hlídá abych si brala prášky a dokonce chodí se mnou čůrat a chce se dívat jak moc mi to jde nebo nejde a ptá se mně jestli to pálí nebo bolí v pipince. Měla by jít studovat na doktorku nebo sestru. Tak jsem ji už poslala jednou pryč, že nejsem malá a umím čůrat sama a ona utekla k sobě a skoro plakala. Tak jsem to nechala být a máme z toho srandu a čůráme spolu.. Teplotu už nemám velkou jen desetinku přes,ale bolí mne hlava a kašlu a moje pipinka už čůrá ne tak často a ne tak prudce hned,že to nejde udržet ale normálně normálním proudem a množstvím. Tak se snad z toho vyhrabu. Miška se mnou skypovala a přijede v sobotu zvláštně. Mamča jí odveze do Brna a ona pojede vlakem do Prahy a pak do Mnichova Hradiště a tam si ji na nádraží vyzvedneme. Moc se na ní těším a moc vzpomínám na prázdniny jak jsme prožívaly všechny kraviny a radosti na chaloupce. Libor přijede taky a jen nevím, kde a jak budeme u nás spát, ale snad se vejdeme. Dnes mi poslal domů krásnou růžičku po kurýrovi a to mně tak potěšilo až jsem to obulila štěstím, protože jsem to nečekala a on nic neřekl dopředu. Je tajemnej najednou s dárkem.

Jan (Čt, 24. 10. 2019 - 20:10)

Chtěl bych být Nikolou. Chtěl bych se dívat jak čůráš a pečovat o tebe v nemoci i v životě.

Pozorovatel (Čt, 24. 10. 2019 - 20:10)

Ty by ses chtěl narodit jako mrtvola?

Jan (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

No to asi mrtvola nebude,když sempíše co jí je a o sestře a rodině. Tohle je normální zi ot a já bych moh psát i o svém.

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

předloha pro postavu Nikoly prý zemřela při porodu

Jan (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

A co se jí stalo? Takže Klára to vše píše o sestře protože se jí stýská a trápí se. Ono v tom psaní je cítit hodně smutku a velkou lásku až trochu nereálné uvažování pro mladou holku.

:))))) (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

to bude tím, že to píše muž. fakt jsi si myslel, že by sem a takhle psala mladá holka?

Jan (Pá, 25. 10. 2019 - 11:10)

Fakt, ty kráso, já to tedy čtu trochu zpátky. Ta holka je tak čistá vevnitř až nereálná. Teda jestli to píše muž tak měl dceru Klára nebo obě a ty mu umřely a on to dává sem jako touhu co se nevrátí. Teda jestli to je tak tak to je síla a šok. Zkusim se dostat na další stranky zpátky. Tohle je hustý ,dost mně to chytlo.

zkus (Pá, 25. 10. 2019 - 12:10)

od strany 22, tam byla Klára obyčejná přisprostlá drsňačka. Autor ji upravuje dle poptávky

Kluk Standa (Čt, 24. 10. 2019 - 17:10)

Klárko kolik je ti roků? Chtěl bych vidět jak čůráš jestli už jsi velká a nemáš kluka. Styděla by ses asi?

Host (Čt, 24. 10. 2019 - 18:10)

Hele ,čti trochu zpátky. Klára je zasnoubená a je jí sedmnáct a pipinku má asi moc hezkou. KdYž tady píše o čůrání tak mně to nabudí do péra.

Reklama

Přidat komentář