Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

Ja (Pá, 6. 9. 2013 - 15:09)

po nocni poluci vzdycky moc touzil,s nadeji,ze mi zase zacnou rodice davat na noc plinky.Jenze jsem tak casto onanoval,ze telo nemelo zapotrebi se zbavovat ejakulatu,takze byly suche noci-a bez plenek,k memu velkemu zklamani.Vynahrazuji si to ted.

Michal (Út, 3. 9. 2013 - 17:09)

Mám 14-letého syna.Asi...možna sy ho v nocy honil

Dave (Pá, 5. 2. 2016 - 21:02)

Mému synovi(14 let) každé...To víš, že jo. Jako erotická povídka dost slabé, jako příspěvek do diskuze naprosto nesmyslné, pouze zase něčí erotická fantazie.

libor (Pá, 5. 2. 2016 - 01:02)

Mému synovi(14 let) každé rano vytéká semeno.Řešíme to tak,že v posteli má ručník nebo nějaký můj pletený propínací svetr a otírá si ho a když vstane,tak si ho vyhoní a vystříká se.Nejvíce se mu líbí honění mým svetrem,je mu to příjemné a já mu to nezakazuji,považuji to jako běžný fetiš.

Honza (Čt, 2. 4. 2015 - 18:04)

Jestli se pamatuju dobře,...Tak to závidím. Mám stejný problém, po čtvrthodině to vzdávám.

Poluce (Čt, 2. 4. 2015 - 17:04)

Tak on nemá chudák ruce, aby je v té tašce pohledal? No, už vím po kom je synáček takový přemýšlivý. Honit si péro, to by mu šlo, ale přemýšlet a dělat jste ho nenaučili.

Jiří (Čt, 2. 4. 2015 - 16:04)

Tak ví, že se udělal, ale...Milá Poluce,nevěděl kde má slipy,byl na chatě na horách a měl je v cestovní tašce,kterou balila manželka.

M. (Čt, 2. 4. 2015 - 16:04)

Jestli se pamatuju dobře, tak první poluci jsem měl ve 14. letech, zdálo se mi o sexu s holkou. V té době jsem žil jen s matkou. Do té doby jsem se sice občas pokoušel o masturbaci, ale vzhledem k obřízce se mi nedařilo dosáhnout orgasmu s výstřikem. Matka mě od poluce ulepené pyžamové kalhoty vyčítala, nevěřila mi, že do nich nestříkám naschvál. Tyto "nehody" se mi stávaly asi 2x do měsíce. To mě štvalo a donutilo mě to naučit se masturbovat i s výstřikem. Ještě teď si pamatuju první úspěšně zakončenou masturbaci, trvalo mi to asi hodinu.

anyss (Čt, 2. 4. 2015 - 14:04)

Mám 14-letého syna.Asi...Takové věci by se měli probírat dříve.

Poluce (Čt, 2. 4. 2015 - 14:04)

Můj kluk je skvěle...Tak ví, že se udělal, ale neví kde má čistý slipy???? Kolik mu je? Chodí už do školky?

Jiří (Čt, 2. 4. 2015 - 13:04)

Borec to je,náš kluk vůči nám tak otevřenej není,když jsem ho poučoval o dospívání,byl nesvůj,strašně se styděl.Ale to co píšeš,to asi poluce nebyla,spíš první ejakulace.Řekl bych,že si ho ve vaší nepřítomnosti honil přes slipy,a s tím,že vystříkne,nepočítal.Ale asi máte skvělý vztahy,žádný tabu,to vám závidím.Většinou to tak nebývá.Manželka synovy při první poluci vynadala,že je čuně.Tu chybu by ráda vzala zpátky,ale už to nejde,synova důvěra v nás je už narušená.

David (St, 1. 4. 2015 - 20:04)

Mám 14-letého syna.Asi...Můj kluk je skvěle poučen,jak od nás,tak od kamarádů,možná trošku i ze školy.Líbí se mi,že si se mnou beze studu popovídá o sexu.Stydím se jen já.S jeho první polucí to bylo takhle:před měsícem jsme byli na horách,večer jdeme se ženou na vínečko,kluk na chatě s mobilem.A najednou volá,že nutně potřebuje vědět,kde má čistý slipy,protože do těch,co má na sobě,se právě udělal.A vyřízeno,žádný trapný chození kolem horký kaše!Docela borec,ten náš kluk!!!

gin (Út, 3. 3. 2015 - 16:03)

pro Kataenení to na...a co gelovitý čirý čistý gel bez sperma ?

honza (Út, 24. 2. 2015 - 13:02)

Já jsem první poluci zažil...to co píšeš je blbost

René (St, 19. 6. 2013 - 00:06)

Vyhoňte mu ho ! :)*Chceš se do mě "udělat",číčo ? Rád "kouřím" chlapy !!

Fany (Pá, 8. 8. 2014 - 08:08)

Já jsem první poluci zažil tak, že se mi zdál sen o tom, že souložím s nějakou holkou.Když jsem se vycákal, probudil jsem se a měl jsem moké trenýrky, zablemtaného čuráka. Nevěděl jsem co s tím, tak jsem trenky dal do špinavého prádla a čuráka jsem si umyl. Postříkané prostěradlo jsem nechal. Druhý den jsem měl čisté prostěradlo.Táta mi řekl o co jde a poradil mi abych si ho občas vyhonil. Tak jsem to hned vyzkoušel a od té doby si ho honím pravidelně skoro každý den, vystříkám se a mám klid. Teď jsem začal chodit s holkou a při líbání a osahávání jejích koz se mi vždycky postaví. Trochu jsem přestal s honěním a stalo se mi na rande, když jsme si sedli na lavičku v parku a já jsem jí líbal a hladil jí a pak jsem jí šáhnul rukou mezi nohy a prstem jí zajel do kundy, že jsem se udělal do trenýrek. Ona to asi vytušila a ptala se mě jesli chci s ní souložit ! Další den jsme šli do lesa a tam jsme prvně souložili. Bála se, abych jí neudělal dítě, tak jsem si po protržení panenské blány vzal ochranu. a po kratším mrdání jsem stříkal v kundě do šprcky.Když jsem ho vytáhnul z kundy, sundal jsem šprcku plnou mrdiny tak mi vzala čuráka do pusy a kouřila ho. Když mi přitom strčila prst do prdele a já jí do kundy tak jsem podruhé ejakuloval jí do pusy a na kozy. Ona to spolykala a semeno na kozách jsem jí roztíral a zase se mi postavil.

Petr pokorný (Čt, 17. 8. 2023 - 15:08)

Na to co jsi tam napsal není slov mám dojem že jsi si spletl server ty prase každý kdo to bude číst mu z tebe bude na blití

Návštěvník (So, 19. 8. 2023 - 08:08)

Vidím, že to jde, neboť administrátor odstranil příspěvek plný oplzlosti a nechutnosti, na který jste upozorňoval.

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 06:08)

Ten dobytek ti už neodpoví, vždyť to psal bezmála před 10 lety, ten už tady dávno není.

Jakub Zuzce (Pá, 4. 4. 2014 - 09:04)

Náš kluk má nyní mokré...Poluce jsou u kluků normální, každej to má jinak. Já spím od mala jen nahej, takže. když to začalo, byly věčně fleky ne prostěradle. Mamka chvíli nic neříkala, jen 2x do týdne měnila povlečení. Pak si o tom se nou promluvila aprotože věděla, že už dlouho onanuju, doporučila mi to dělat hlavně večer, těsně před spaním. Takže při večerním sprchování masturbuju a o hodně se to zlepšilo. Prober to se synem taky.

Reklama

Přidat komentář