Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

Helena (Út, 26. 11. 2019 - 03:11)

Proč bych mu měla dávat roztrhané prádlo,když má z mých svetrů větší prožitek a vyhovují mu,mě semeno na svetru nevadí.

Svatka (Út, 26. 11. 2019 - 03:11)

Když ti semeno na svetru nevadí, tak není co řešit. Takový kluci potřebují něco, v čem máma či jejich ségra chodí, co nosí na sobě. Pro ně je k ničemu nějaký roztrhaný hadr, ležící roky v nejspodnějším šuplíku. Mého syna zase vzrušuje má postel. Když vstanu a ví že se nevrátím, tak je hned v ní. Nikdy tam však neonanuje. Kromě toho bere mě a svoji starší sestře kalhotky. Obě dvě o tom víme a necháváme si to samozřejmě pro sebe. Syn je v letech kdy to prostě potřebuje.

Lucie (Út, 19. 11. 2019 - 05:11)

Když syn přicházel do těch let, tedy asi k tomu desátému roku, tak jsem jej začala trochu více sledovat. Poluce začal mít skoro přesně v těch deseti. Podle skvrn na prostěradle je měl každou noc, ale jak tady píší i jiní, tak po pár měsících se už sám začal uspokojovat. Takže aspoň povlečení bylo čistější a dlouhou dobu se utíral do trička jež měl na sobě. Nikdy jsem ho při tom nepřistihla, ale dělal to tak, že mu semeno zůstane pod předložkou a pak se utře. Vždy je to mokré jen na jednom místě. Teď měl 14 no a každý den to dělá určitě tak třikrát.

Filip (Po, 18. 11. 2019 - 05:11)

Můj 13 letý syn mi semeno stříkal na svetry,když jsem přišla z práce domů,byly svetry ve skříni jinak srovnané a při tom jsem objevila na fialovém rozepínacím svetru mokré fleky a ještě nezaschlé semeno. Šla jsem za synem ať mi vše vysvětlí. Chvíli zapíral ale pak mi pověděl že onanuje mými svetry,je mu to příjemné a má z toho větší prožitek. Dohodli jsme se že si svetry může půjčovat ale musí mi říct do kterého se vystříkal abych ho mohla přemáchnout,navíc jsem mu dala dva starší propínací pletené do kterých může stříkat semeno kdykoli chce.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Sprcha je pro holky. Lepší je vystříkat se do sesřina oblečení. Ideální jsou fakt rukávy mikin a bund a nebo nohavice džín. Aspoň to nestříká nekontrolovatelně kolem a není všude naděláno, tak jaképak prase. A aspoń máš fetiš, že je to holčičí.

Tony (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Jenom tu okopčím, co jsem napsal na jiné vlákno.----------------------- Na rakouském netdoktorovi radši celé diskuze uzamkli. Lze to tam číst ale už tam nejde psát. Ona na takové diskuze naleze spousta rozmanitých úchylů všeho druhu. Stačí se tu jen podívat na jiná vlákna. Jen tak teď dumám, to mě napadlo až těď, zda to uzamčení diskuzí na rakouském netdoktorovi bylo jejich vlastní rozhodnutí nebo ty diskuze museli uzavřít z rozhodnutí úředního. Kdyby tu v budoucnu došlo k uzavření těchto diskuzí z rozhodnutí úředního, tak bych se tomu vůbec nedivil.

Tony (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

Jenom tu okopčím, co jsem napsal na jiné vlákno.----------------------- Na rakouském netdoktorovi radši celé diskuze uzamkli. Lze to tam číst ale už tam nejde psát. Ona na takové diskuze naleze spousta rozmanitých úchylů všeho druhu. Stačí se tu jen podívat na jiná vlákna. Jen tak teď dumám, to mě napadlo až těď, zda to uzamčení diskuzí na rakouském netdoktorovi bylo jejich vlastní rozhodnutí nebo ty diskuze museli uzavřít z rozhodnutí úředního. Kdyby tu v budoucnu došlo k uzavření těchto diskuzí z rozhodnutí úředního, tak bych se tomu vůbec nedivil.

Tony (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Někdo by naspal, že jsi prase. Pamatuju, že tu Jakub kdysi psal, že on to nejraději dělá ve sprše. A že nejen dívky při tom plýtvají vodou, že on si tou vodou ze sprchy rád dráždí uzdičku a tak dojde k vrcholu. Mým rodičům také bylo divné, proč trávím často dlouhé chvíle v koupelně.

Helen (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Nevím, ale já bych si to ve sprše dělat nemohla. Já prostě při tom musím ležet, jinak z toho nic nemám. Ve vaně ano, v ní jsem si to dělala když jsem s onanií začínala ale teď jedině v posteli. Tam mám všechno po ruce, pohodlí, prostě pod peřinkou si to užívám. A už se těším na sobotní ráno, na to, až dám ruce mezi nohy a prstíky začnou pracovat.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Sestra to dělá občas v koupelně, ale víc v posteli. Já to zkoušel v koupelně a nic moc. Oba máme radši postel a dost pomůže i to, že to děláme společně.

Tony (Pá, 18. 10. 2019 - 16:10)

To chápu, Jakub tu také kdysi psal, že jeho o dva roky sestra, než si našla vlastního nabíječe, po něm vyžadovala, aby to dělali společně. U mě to nešlo, moje sestra je o 15 roků mladší.

Návštěvník (St, 16. 10. 2019 - 23:10)

náš syn dostal igelitové prostěradlo , slipy a overal , to akorát způsobilo to ,že si ho honil ještě víc, dcera o pár let později měla jen volné pyžamo, a to jí dovolovalo volně onanovat kdykoliv chtěla , boj jsme vzdali a jen pereme , nejde tomu zabránit a děti si prostě poradí,vysvětlovat že mají jít do koupelny a dělat to bez oblečení je lepší bylo marné, syn mi po čase řekl že dělat to v adrenalinu je lepší možnost jít do koupelny a volně to tam dělat nebylo ono.

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Syn má pravdu, nejlíp to dělat, když na to dostane chuť. Koupelna je demotivující. Je potřeba to vystříkat před spaním, ve spánku je to na nic, pokud není ten správný sen. Hrozně rád jsem to stříkal sestře do oblečení, do trička, rukávu u mikiny a nebo nohavice džín. Ta se rozčilovala a to je slabé slovo. Po několika dnech nadávání si brala moje oblečení a dělala to do něj. Později pochopila, že jsem rád, když mě navlhčila boxerky, protože jsem je potom nosil a tak si je večer před spaním oblíkla, udělala se do nich a spala v nich a ráno mi je předala pěkně vlhké a já si v nich užíval celý den. Hlavně o víkendu, nebo o prázdninách, to se do nich udělala ještě i ráno. Najednou přestaly sourozenecké hádky a začali jsme si rozumět.

Syn (St, 16. 10. 2019 - 09:10)

Přišel ráno,že se počural a byl hodně na dně. No bylo to to druhý a tak jsme si to vysvětlili,že se to klukům někdy stane. Bylo to poprvé je mu deset. Tátu nemáme tak to bylo na mně.

Dorka (St, 16. 10. 2019 - 12:10)

Tak teď si můžeš být jistá, že už to jiný nebude. Jakmile jednou kluk pozná ten pocit, tak nedokáže přestat. Vím, jak to bylo s naším synem. Nejdříve pár měsíců poluce a v té době začal zkoumat svého pinďu a v krátkém čase poluci vystřídala onanie. A ta je potom den co den. V některých rodinách se o tomto vůbec nemluví(u nás taky ne) ale aspoň jsem synovi spíše všeobecně řekla něco o hygieně a hned zpočátku když začal, tak aby se utíral. Bylo mi šíleně trapně a syn taky na mě jaksi divně hleděl. No mám to za sebou. Kluci jsou tak jak tak mistři v dělání si dobře a na všechno přijdou sami. Žádných velkých řečí kolem toho není zapotřebí.

Dana (So, 12. 10. 2019 - 14:10)

Nemá cenu řešit, jestli to byla poluce nebo masturbace, je lepší se vůbec nezmiňovat a vyprat to. Diskutovat o tom s teenagery je trapárna a ponížení pro obě strany. Trápení kluků slipama na noc je, nevím proč, dost rozšířená kravina. Je lepší, když si od těsného prádla přes noc odpočinou. Je mi jedno, jestli peru pyžamo nebo spoďáry.

Tony (St, 16. 10. 2019 - 20:10)

To je blbost, já poluce nikdy neměl, protože jsem objevil to báječné zakončení dříve než jsem začal stříkat a na poluce už nemělo co zbýt. A škrobit tím prostěradlo a spoďáry nemusí. To on měl s tím poučením na mysli.

Tony (St, 16. 10. 2019 - 20:10)

To je blbost, já poluce nikdy neměl, protože jsem objevil to báječné zakončení dříve než jsem začal stříkat a na poluce už nemělo co zbýt. A škrobit tím prostěradlo a spoďáry nemusí. To on měl s tím poučením na mysli.

Lenka (St, 16. 10. 2019 - 19:10)

Domluvit se s teenagery je vážně těžké, vůbec vám nevěnují pozornost. Tedy pokud se nebavíte o nákupu nového mobilu...Ale tatínek promluvu zvládl už v jedenácti, takže dobrý. Ale slipy na noc teda má, není to kravina. A trápení vůbec ne, jde o zvyk.

Jakub (Út, 15. 10. 2019 - 00:10)

Ano, dle tvého názoru je nejlepší pštrosí politika, strčit hlavu do písku a dělat, že o ničem nevíš. Co by za to tvůj, a tobě podobným matkám, syn dal, kdyby si byla schopná s ním o tom otevřeně mluvit, že je to normální nějak se toho tlaku zbavit. A že je lepší to masturbací tak nějak řídit, než se pak válet v posteli s "naškrobeným prostěradlem" . Většina mých kamarádů mi záviděla mojí mamku, která mi nejen masturbaci nezakazovala, ale naopak mi ji tolerovala právě s ohledem na minimalizaci nočních polucí. Uznávám tvůj přístup k nočnímu prádlu, nejlépe si tvůj syn ale odpočine, pokud bude spát nahý.

Reklama

Přidat komentář