Reklama

Gamblerství

BIKER (So, 19. 3. 2016 - 10:03)

7 tydnu nebo 49 dni bez gamblu

Zdravim vsechny,
abstinentko, rana oo alkoholu jsem tezka, twlo je oslabene a v tom ma bazeni vyhodu, ale musi se to zvladnout.
Jako ja dneska, v planu jit na kolo celej den a divam se z okna a tam hnusne, kosa, fuci...
Prvni co me napadlo... sednes do auta a pojedes si zahrat, byl to jen mzik ale intenzivni!
Posnidal jsem a mrknul na diskuzi a bazeni je fuc:-)
AZ

Abstinentka (So, 19. 3. 2016 - 10:03)

67 dni bez hrani

Dobre rano, probuzeni nebylo nejhorsi, cekala jsem po alkoholu horsi stav kdyz jsem adi 10 let nepila. Pouze jsem nejaka zmozena - protancovala jsem vecer. Na jednu stranu jsem se hodne odreagovala od vsech starosti, pracovniho maratonu a honicky za penezi na dluhy, na druhou stranu nejsilnejsi bazeni (pritel to ustal vyborne). Mozna to bylo podvedomi, klub byl blizko sracovny.

Jepice - moje myslenky rano na gambl nejsou, ale z pocatku byly, ale spis radostne ze se brobouzim a nemam jako prvni myslenku nocni pruser ze sracovny. Prvnich cca 14 dni bylo ale mysleni na gambl hodne intenzivni protoz mrcha zavislost bojovala a nechtela si pripustit ze to myslim vazne.

Tipaci, pokud jeste ctes tuhle diskuzi, zkus se pokusit nacist co nejvice info o gamblu, muzes to jeste pozastavit ve chvili kdy to neni poradny pruser.

Dlouho jsem neslysela o anonymu D a Lubosovi. Chlapi doufam ze stale drzite vlajku

Uzijte si vsichni pekny vikend

Abstinenci zdar a plno sil do dalsiho boje

Lemog (So, 19. 3. 2016 - 08:03)

pratele : me uz tyto myslenky opustily, mel jsem to nejintenzivnejsi v dobe hracskeho pruseru, kdyz jsem odchazel z herny bez penez a napr. s nejistym vyhledem prace a tim i penez na rohlik......cekal jsem kdy se probudim : "to prece nemuze byt realita, to je nejaky matrix".........probuzeni prislo ale v jine podobe, nez jsem si tehdy pral.

Probudil jsem se, je to realita a stimto poznanim uz to jde jen k lepsimu.

LUK. (So, 19. 3. 2016 - 08:03)

29.Dobre rano vsem.Konecne...37. den bez gamblu

"Nekdy me prepadaji myšlenky,ze to vsechno byl jen zlý sen,ze se to nestalo" - Mohu tě uklidnit, mám to stejné. Jenže se stalo kurva a hodně!:-). Na jednu stranu lepší než deprese, na druhou stranu to chápu jako závislost, která se nám snaží našeptat, že se vlastně nic nestalo a je to v pohodě... Uvedu příklad. Lidem, kterým někdo ukradne auto, tak jim tato událost zůstane v mozku na celý život. Já způsobil škody ještě mnohem větší a po pár týdnech abstinence, že se nic nestalo?....Závislosti, já tě vidím:-)

Reyzi (So, 19. 3. 2016 - 08:03)

29.Dobre rano vsem.Konecne víkend,pracovní tyden byl celkem zahul,proto nebyl cas sem prispet kapkou slov.Na jednu stranu fajn,neni cas myslet na gambl,na druhou,pracovní tempo je vražedné......
Nekdy me prepadaji myšlenky,ze to vsechno byl jen zlý sen,ze se to nestalo...(hned se dávám do pozoru,ze ostrazitost polevuje).....
Dneska musim zacit jarní úklid,nejak to tu na me zacina padat(prijezd,prebalit,odjezd)... ; ))
Drzte vlajku dal...

Lemog (So, 19. 3. 2016 - 06:03)

ahoj jepice: nemam to tak.....na gambl si po ranu vubec nevzpomenu. Zatim mas za sebou 2 tydny tak je to normalni, mozek to ma v cerstve pameti, je to nejaka reakce, ze zavislosti nedavasto, na co je zvykla....pokud si to pretransformujes do prijemnych myslenek jak jsi dobra ze nehrajes a nepijes, on si casem zvykne.
Ze zacatku jse to prvni mesic mel taky tak ale hned jsem si to prave prevedl do dobre nalady, ze nehraju.

Tipac to zatim nedal, uvidime jak zareaguje, chtelo by to dalsiho abstinenta at se nam ten stav tady pekne doplnuje a ty bys uz mohla byt pred dalsimi "zkusenou abstinentkou".
No ale pri tom vsem se drzis vyborne, dale nepolevuj a vymyslej cinnosti. ktere te naplnuji elanem,

Ja mam za sebou pul roku a nedovolim si zadny luxus v podobe "jakoze uz to mam pod kontrolou", mi opravdu hodne daly ty diskuze a opravdove pribehy gambleru - to pise sam zivot - stale vymyslim cinnosti, kterymi se chci zabyvat a mam vuci sobe dluh v podobe casu straveneho v hernach, tak se tesim z kazde malickosti, ktera se mi podari ..........

Vsem hodne sily, drzme vlajku

Lemog (So, 19. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 188. den bez gamblu a cigaret

Lemog

jepice (So, 19. 3. 2016 - 06:03)

Jinak já začínám 15 den abstinence a věřím, že po včerejší čočce od vás to dám a budu mít půl měsíce za sebou...
Lemogu, taky když se každé ráno probudis, máš jako první myšlenku spojenou s gamblem? Já bohužel ano, hned si uvedomuji že abstinuji a ze jsem přežila další večer bez úhony... je to normální??? Chtěla bych se probudit a ne gambl už si nevzpomenout...

jepice (So, 19. 3. 2016 - 06:03)

Abstinetko jsem strašně ráda, že jsi to ustala... nevim proč ten alkohol tsak působí, naprosto te zbaví soudnosti, zásad, hrdosti a bohužel u nás i ostražitosti vůči závislosti... proto já nemůžu pit, přesně se bojím, že bych to neustálá, že bych si v alkoholovem opojení řekla, že jednou se to neposere a šla bych jak ovce za stadem do sráčovny...
Abstinetko co přítel, taky to ustal?

Abstinentka (So, 19. 3. 2016 - 02:03)

Pratele, ted jsme se vratili po tahu. Po snad 10 letech jsem si dala alkohol a dost se mazla. Jepice uz te chapu. Takove bazeni jako pri pozivani alkoholu jsem za celou dobu abstinence nemela. Ustala jsem to.
Jen tady chci sdelit ze i ti, kteri alkohol nepiji a v hernach vzdy hrali pouze za strizliva mohou byt po poziti alkoholu oslabeni. Tak budme na pozoru

Abstinenci zdar

Lemog (Pá, 18. 3. 2016 - 22:03)

Tipaci : proklikej se na teto diskuzi na zacatek roku a zacni ji cist, ziskas spoustu zakladnich informaci....stahni si knihu dr Nespora "Uz jsem prohral dost".....

Jestli pochopis, ze gamblůerstvi je nemoc a abys zacal abstinovat music kompletne zmenit, prehodnotit sve mysleni, muzes zkusit zacit sam abstinovat.

Pokud to nepochopis, obavam se, ze jestli nenastoupis do pl a nepodstoupis lecbu, budes s ejeste spoustu let nicit a prispivat svymi penezmi majitelum sazkovek

Je to na tobe , jestli budes od ted dale gamblit nebo se chces vratit do zivota

BIKER (Pá, 18. 3. 2016 - 22:03)

Jepice, dekuji za email, budu o tom uvazovat a zvazim moznosti, ale chci to zvladnout.
Pekny vecer vsem
Ja mam pred sebou nocni, zitra vylet a potom opet nocni

AZ

tipac (Pá, 18. 3. 2016 - 22:03)

Ahoj... držte se.
Venku je...to tragik

podlehl bohužel

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj Jepice
Na mailik mrknu diky moc.
Ono nekdy tady neco napsat a pak vysvetlovat je tezke. Taky se me to stalo hned z kraje a taky uprime nasralo ale o to vice motivovalo k abstinenci :)

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Jo a modrá je dobrá...

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Biku a abstinentko, konečně jsem vám poslala mejl...

Lemog (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

jepice : jsem rad ze jsme ti to "nandali" ( snad v dobrem slova smyslu) a tim docilili tve dnesni rozhodnuti uz nikdy nepachnout do sracovny.

Jo , a stema kilama, co nekourim - pribral jsem 10 kg, takze ted mam optimalnich 85 - huraa.

Každý (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj Jano,

nemusi ti nas...má nějaké starosti,ale pak si říkám,že mám možná proti vám jenom malé.Držím vám pěsti,co jiného,ted už je to jenom na vás.

Lemog (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj Jano,

nemusi ti nas byt lito, dobrovolne jsme to tam hazeli, ted se snazime dobrovolne z toho dostat.
Ja , smireny se ztratou penez a spousty let zivota, rozhodl jsem se , ze dalsi cast budu zit tak nejak lepe.
Nejsem zatrpkly, stalo se to , nejde to zmenit.

Ano, (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

jim je to vlastně jedno,své peníze dostanou zpátky,ale už tě v tom prostě podporují a to je zlé.Kdybych ty peníze měla a mohla půjčit,tak bych nedala ani korunu,když bych věděla,že jde dotyčný hrát.A je úplně jedno,jestli je to člověk cizí,nebo kamarád.Bohužel v herně,to je jejich práce a ty jsi pro ně přínosem.Bylo by mi i jedno,co si kdo o mě myslí,ale člověk se musí zamyslet sám nad sebou.Hraní se mě nikdy netýkalo,takže úplně se do toho neumím vžít,já to totiž nikdy nepochopím,jsou tisíce jiných věcí,za co bych ty peníze utratila,ale rozhodně bych je nikdy neházela z okna ven.Je mi vás docela líto.

Reklama

Přidat komentář