Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 19:06)

Koukám, zase nějaká skrytá reklama. Teď momentálně na prádélko pro teplouše.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 20:06)

Koupil jsem si tanga značka Gina a jsou pohodlné cítím se v nich fajn a teplouš nejsem

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 22:06)

Tak hlavně se tu pochlub, jakou šňůrku si strkáš do zadku.

Návštěvník (St, 24. 6. 2020 - 21:06)

Nemusíš být teplouš. Ale možná jen metrosexuál, nebo narcis.

Návštěvník (Čt, 25. 6. 2020 - 05:06)

Nejsem ale tanga jsou narmalni spodní prádlo a na sport a hlavně v létě ideální

Martinek (Čt, 25. 6. 2020 - 05:06)

Tanga nosím od 15ti od jara do podzimu pod slim rifle a na sport. Pod kraťasy a tepláky naostro.

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2020 - 19:07)

Slim rifle nosí jen bukvice. A to, že pod ně nosíš tanga, tím jsi to tedy narovnal hošánku.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 17:06)

A ještě dodatek. O víkendu jsme tam byli úplně sami, zelené mozky končili v pátek v 15:00 nejdýl a přijeli zase až v pondělí v 6:00. Samozřejmě, že jsme se vyvalili na deky a opalovali se, hráli nohejbal nebo basket. A jednou jsme to docela přepískli a v pondělí se divili, proč chodíme nabalení a nejsme jen v trenkách nebo slipech, že se takhle neopálíme, když je tak hezky. Každý aspoň v košili a nebo triku s dlouhým rukávem v takové té bílé nebo různé sportovní klasice té doby. To jsme se vymlouvali, jak to jen šlo a každý kdo mohl byl někde zašitý, aby to nemusel poslouchat. Při opalování jsme si dělali tanga shrnováním a srolováním trenek. Kupodivu nikdo do nudy nešel, ono ani hromadné sprchování nebylo, každý šel jak kdy chtěl. Bylo nás tam 23, takže pohoda.

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

Když sem byl na vojně, to se tanga ještě neřešili, byli sme běhat nějaky ten kylak a náš velici praporcik samosebou nás vzor jel za nama na babete a řval na nas samozřejmě nejdřív vez před sebou ten pěkny pupik, tak cvici a vipada voják s povolání ČR. jen tak dál

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 23:05)

Tys byl na vojně? To tě odvedli? Nezlob se na mne, ale tvé příspěvky spíše svědčí o tom, že jsi pořádný dement, co neumí ani psát.

Steve (Pá, 29. 5. 2020 - 21:05)

Na vojně si pěkně musel mít hnědé jejich trenýrky ... tak jako všichni. Kdepak civil! Myslíš žes byl na vojně jenom ty nebo co? :-D

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2020 - 11:05)

To nemáš pravdu, nosili jsme i civilní slipy, které tenkrát frčely. Rok 1984 až 86.

Steve (Út, 2. 6. 2020 - 18:06)

Nefrčelo nic ... měli je leda mazáci, ale riskovali průser. U nás na vojně na to byli pěkně zaměření ... :-) Pamatuju si kolegu když jsme byli začátečníci před přísahou a on si nasadil civil slipy ... a někdo to na něho prásknul. :-D To bylo řevu od gumy ... tuším že i vyfasoval nějaký trest. Já sloužil 95-96.

Návštěvník (St, 3. 6. 2020 - 15:06)

Tak u nás to bylo jedno, v objektu byla ústrojová kázeň dle vlastní úvahy, pokud jsi teda nebyl ve službě. Za vratama venku se musela ústrojová kázeň dodržovat. Jestli jsi chodil v barevných slipech a jinak celý nahý bylo každému jedno. Jako mladý jsi samozřejmě takové výsady neměl, to jsme měli klasické zelené trenky a jinak taky nic jiného nemusel na sobě v létě nikdo mít. Jasně, že se jinak moc zase neprovokovalo, nosila se i trička, místo těch klasických zelených tenisek jakékoliv jiné civilní (já měl modré Botasky), pletené svetry a pod. Nesmělo to samozřejmě moc zářit barvami, jinak se to ale moc neřešilo. V džínách jsme radši nikdo nechodil, to už by bylo přes čáru a byl by průser. Celé léto mimo službu jsme odchodili v pantoflích. Dozorčího jsem si taky většinou odsloužil v pantoflích místo kanad. Kdo by se v tom pařil. Maskáče jsme měli jen v přijímači a potom se odevzdávaly a měli jsme vycházkový na služby a vycházkový lepší na opušťáky a vycházky (bylo jich málo oproti jiným útvarům). Na práce jsme měli montérky, aby jsme si nezaprasili to co jsme nosili do služby. Když řidič vezl někoho z těch zelených mozků v civilu, tak si na sebe bral civil (i ty džíny) a nebo si jeli i sami samozřejmě v civilním autě. Taky jsem se projel, i když jsem neměl funkci řidiče. Jinak v 16:00 všem zeleným mozkům padla směna a valili domů a my jsme zůstali sami až do 6:00 ráno, to zase dovalili. Sprchy a teplá voda k dispozici 24 hodin denně. Asi jsem měl štěstí v tom celém neštěstí někde dva roky tvrdnout. Jídla habaděj od 7:00 do 20:00 kdykoliv, nastupoval jsem s váhou 64kg, čili dost hubený a po těch žracích orgiích jsem šel z vojny s 86 kg. 12-14 knedlíků k svíčkové byla norma, dnes nechápu, kam jsem to narval, protože teď dám 4 max. 5 a končím. Celé to vypadá pro někoho zvláštně, ale stalo se. Děkuji tomu nahoře, že jsem se nemusel někde válet v blátě a plácat ve vodě jako bratránek a užívat si bez těch blbých poplachů a debilních nástupů a co já vím jakých ještě líbůstek co na vojně byly a vím o nich jen z vyprávění. Jo a ještě bez šikany, jako mladý jsem udělal rajóny a další co bylo potřeba a byl klídek.

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

Další příklad právě teď, města a obce přišli o penize hlavně že armáda si nakoupila, nemělo to být obráceně.?

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

1945 bych nerek povstání ale česky dobytek, naši se v té dobe chovaly stejně jako náš nepřítel když nás okupoval.

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

A to ty zelený Paka zivime ještě dnes.

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

A to ještě nemluvím kolik.,tehdejších danovich poplatníků staly ty lapasaci co sloužily zbraně vzdali se a nic pro tento národ neudělali fuj. Unyform.

Nn (Ne, 24. 5. 2020 - 09:05)

Ja nosym jen tremly a protože sem mus
A ty nosis tanga no fuj ze ti není haňba!

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 17:05)

To si jenom myslíš....

Reklama

Přidat komentář