Reklama

Milování jinak než ve dvou

Lusima (Út, 13. 6. 2006 - 23:06)

Milovani- a kolik je ti let a jak dlouhý jsi měla tvůj nejdelší vztah? To co píšeš jsou nesmysly. Ba prave naopak, pevny vztah, kde se ti dva maji radi atd. jsou schopni zkusit neco takoveho.A v tom pripade to muze byt krasny ozivenim vztahu.Doufam,ze to s partnerem taky jednou vyzkousime,ale najit nekoho dalsiho (co by za to stal) je celkem tezke...

Helen (Út, 13. 6. 2006 - 14:06)

I milovat se dá ve třech, nebojte se

Milovani (So, 20. 5. 2006 - 16:05)

Nikoho neodsuzuju, kazdej at si dela co chce, ale milovani jinak nez ve dvou, nenazyvam milovanim, ale prostym jebanim. Milovani, patri pouze mezi dva lidi, co se milujou. Ale vase laska, uz asi davno neni to, co byla, a nebo nebyla nikdy. Nebo jste ani po tej padesatce jeste nenasli nekoho, kdo vas ucini skutecne stastnyma. Preju hodne stesti v orgiich. Ackoliv tam asi lasku a stesti opravdu nenajdete. Ale treba to nehledate. Treba hledate jenom krasny orgasmy a zazitky, o kterych si myslite, ze vas naplni. No, na nejakej ten kratkej cas, po dobu trvani toho sexu urcite. Tot jen muj nazor a myslenky.

Jana (Pá, 19. 5. 2006 - 14:05)

Je nám už po padesátce a manžel často zaváděl řeč na téma jak by se mi líbil sex se dvěma muži najednou. Ty představy mě vzrušovaly, ale zkusit jsem to vždycky odmítala. On to ale zařídil jinak. Byli jsme spolu v lázních a v jídelně seděli u stolu s mužem o 20 let mladším. Manžel zorganizoval společnou návštěvu sauny a když se Jirka při pohledu na mně vzrušil (což on asi očekával), vyzval mě ať ho nenechám trápit a pomůžu mu rukou. Když jsem váhala, prostě mi tu ruku na jeho ztopořený penis sám vložil...Co mám dál povídat.. ještě přímo v té sauně jsem poznala jaká slast je když do ženské stříká jeden zezadu a druhý do pusy. Měla jsem orgasmus jako snad nikdy předtím. A zbytek toho pobytu v lázních jsme si ještě mockrát krásně všíchni užili.

mik (Út, 9. 5. 2006 - 16:05)

Katko, to je sen spouty mužů, jen si to někteří nechtějí připustit. Taky by se mi líbilo, kdyby se moje partnerka mazlila s kamarádkou, ale ona o tom nechce slyšet. Škoda.

france1 (Ne, 9. 4. 2006 - 09:04)

email- france1"atlas.cz

france1 (Ne, 9. 4. 2006 - 09:04)

hl. hezlou moderni divku, zenu, kt. by se chtela nezavazne sezn. s holkoua klukem na intimni pratelstvi, nekdo, kdo se citi sam?

BMS (Pá, 10. 6. 2005 - 11:06)

Nebo jo? Promiňte, byl jsem vožralej.

BMS (Pá, 10. 6. 2005 - 10:06)

Předchozí příspěvek s nickem MS jsem nepsal já. Je to jen hloupá provokace

MS (St, 8. 6. 2005 - 14:06)

Asi řeknu tchánovi, ať to s náma zkusí. Bude to prča!

MS (St, 8. 6. 2005 - 11:06)

Já jsem pro! Je to absurdní - nejsem bi, ale preferuju taky kombinaci MŽM. Protože reálně - dvě holky prostě neobsloužím, prst dlouhodobě penis nenahradí. Ale když vidím, jak do mé ženy proniká někdo jiný a jí to moc vzrušuje, tak se to její vzrušení přenáší a já mám radost už z jejích příjemnýchpocitů. Samozřejmě pak nezůstanu pozadu.

Peťka (Čt, 12. 5. 2005 - 23:05)

My jsme s mým klukem taky zkusili trojku MŽM a bylo to prostě sqělé!Nejvíc se mi líbilo, když jsem v sobě měla toho druhého a s mým klukem jsme se líbali. Jinak jsme z Kopřivnice.

Honza (Po, 17. 1. 2005 - 09:01)

Goofy ty jsi to vystihla uplne presne. Musis byt fajn holka. :-)

goofy (So, 15. 1. 2005 - 13:01)

ponocny s tebou je prča:))

Ponocny (So, 15. 1. 2005 - 04:01)

Kde je webmaster any prispevek uweho poslal do kandaulismu?

uwe (So, 15. 1. 2005 - 02:01)

Velice me vzrusuje predstava, ze pomaham svoji zene soulozit nejakeho jineho muze. Je to pro me velice vzrusujici predstava, ze se s ni mazlim a libam septame si milacku a pritom bych citil jak do ni prirazi jiny muz. Chtel bych ji roztahnout kundicku a videt ja ji tam vklouzne cizi penis. Bere me i to ze ji nekdo jiny poradne nastrika doplna dirku a ona me za to podekuje, ze jsem ji to dovolil. Pak bych ji to udelal taky. Libi se tato predstava i zenam???

goofy (Pá, 14. 1. 2005 - 14:01)

no mylsim,ze pro me by to bylo neunosne ,kdybych videla jak je naddrzeny z te druhe-asi by mi prasklo bolesti srdce..nejsem zadna hysterka,dokonce si rikam,ze pokud o tom vedet nebudu,no tak at se kluk vyskace.nedelam si iluze,jsme jen lidi.Ale-jsme preci jen parovi zivocichove-cetla jsem,ze clovek je serialove monogamni!tzn.po urcitou dobu jen s jednim a pak zase zmena partnera..takze vernost nam dana byla,ale bohuzel jen po urcitou dobu-na tu dobu,abychom zplodili potomka a vypiplali ho spolecne do nejakych 4let-tedy aby bylo chraneno a melo urcitou jistotu..a pak bic a pryc, plodit dale s nekym jinym..no ale doba se zmenila-ale zarlivost ja tedy naprosto prirozena i v sexualni oblasti-dokud nas nas partner vzrusuje.ta knizka byla primo nejaka ucebnice sexuologie..jak rikam nedovedla bych to zkousnout-strasne by me to bolelo,ale ted jsem zrovna ve fazi te chemicke oblouznenosti,takze jiste neni divu-takhle brzy to asi neudelal nikdo-to by mu totiz ta priroda proste nedovolila-okamzite by se mu stahnul zaludek..ALE!pokud neni zadny z akteru citove zainteresovan-proste nepatri k sobe-tak to teda musi byt narez!!!zvrhne se party-to je asi nejlepsi varianta-to si dovedu velmi zive predstavit-az tak zive-no radsi nemluvit!!pak dovedu pochopit i pary,ktere jsou spolu uz tak dlouho,ze se opravdu nijak zvlast nevzrusuji,to pak asi je jina situace-ale muj nejdelsi vztah trval tri roky,takze jsme se nikdy nedostali do teto faze.takze toto nemoho soudit-ale znam normalne parecek,kde muzskej otravoval tak dlouho,ze zena se uvolila a nakonec od nej utekla s tou holkou a zije s ni uz 5 let..dobry ne?a on je doted jak ten kul v plote a dodnes ji prosi at se vrati..ale musim rict,ze vic paru se potom rozpadne,nez je to stmeli-to vidim jak kolem sebe,tak jsem si to i hnedle zjistila u kamosky ktera je psychol.v manzel.poradne..malo paru spolu zustane-zbytek to zabali..byva to ta posledni kapka.dost casto se tam jeden zamiluje,anebo preceni a pak zhrouti kdyz to vidi na vlastni oci..a taky se chci vyjadrit k poznamce,jak nekdo rekl,ze pokud neumim oddelit sex a lasku tak je to s tim vztahem spatne-tak to sorry,ale jednak mi to prijde jako dost jednostrany soud a pak to taky povazuji za absolutni blbost,protoze jak znamo,clovek je jediny zivocich ktery umi skloubit sex a lasku!..tedy pokud ma vztah,umi se tzv.milovat-ne pouze šukat!takze si nemyslim,ze mame spatny vztah,kdyz by nas bolelo videt,jak si to rozdavame s nekym jinym..to si myslim nekdo prepisk..ostatne neberu mu pravo na sex-dobre-neodolas-co se da delat-ale at ji probuh ani nepotkam..

Kata (Pá, 14. 1. 2005 - 10:01)

Skus nejdriv navstivit manzelskou poradnu a pak psychiatra.

Petra (Čt, 13. 1. 2005 - 01:01)

S mamzelem jsme se pod dlouhem rozhodovani a baveni rozhodli take pro sex ve trech MZM. Manzel si preje abych toho dotycneho svedla. Bydlime ve velkem meste kde je spousta studentu. Muj manzel si nejakeho kamarada "adepta" vzdycky privede na navstevu a kecame a kecame. Jenze ja nevidim zadnou chvilku kdy zacit neco delat. Vlastne me ani nenapada co. Ma jednoho kamarada kterej se mi strasne libi...nadhernej kus chlapa, jenze tim ze se mi libi si nejsem vubec sebou jista. Kdy poznate ze je ta perfektni chvile neco zacit. Mimochodem ani neodhadnu jestli se mu libim, protoze kazdej tu kouka na to ze mam manzela :-( a malo kdy si neco dovoli. Mimochodem neziji v Cechach. Poradte mi...manzel taky nevi jak na to tak to pry nechava na me protoze zenska je ta co umi svest chlapa. Ach jo...Myslite ze to mam nejdriv prubnout jen tak na oko az nekam vyrazime a vyzkouset jak bude reagovat?

Laňka (St, 12. 1. 2005 - 14:01)

MŽM - holka prostě zvládne víc údů najednou. Je to báječné a kupodivu to moc rajcuje i chlapy.

Reklama

Přidat komentář