Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Pampers (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

197kč 1 baleni

Anežka (Po, 17. 2. 2020 - 15:02)

Ahoj, dlouho jsem sem zase nenapsala, protože jsem moc ve svém plánu nepokročila. Opravdu hodně mě láká nosit plenky i přes den, ale pořád se toho bojím. Beru si je každou noc, ještě jsem se teda nezačala počůrávat pravidelně ve spánku, ale dělám pokroky. Už se v pohodě počůrám, aniž bych musela vstávat a ani o tom nemusím moc přemýšet, ale ve spánku se mi to zatím moc nedaří :) Teda dneska to zrovna vyšlo a opravdu jsem se probudila počůraná, ale to bylo teprve podruhý. Jinak se vždycky předtím vzbudím. Když jsem na koleji tak nosím plínku i přes den, ale ven se nějak bojím. Když jsem je nosila předtím, tak jsem se hecnula a šla jsem s plenkou několikrát ven. Ale teď jak bych je chtěla nosit pořád, tak se toho prostě bojím. Navíc pořád nevím jaké bych si měla pořídit ty zalepovací plenky. Dneska večer půjdeme s holkama do restaurace, a už jsem docela pevně rozhodnutá, že to hecnu a půjdu v plínce. Jako asi se před nima nepočůrám, jednak na to asi nebudu mít odvahu a taky by s těma natahovacíma plenkama nebylo lehký se přebalit. To bych se musela na záchodech svlékat a to se mi fakt nechce.

Monča (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Jak dlouho ti trvalo než si to začala pouštět do plenky bez soustředění a přemýšlení? Myslíš že to noční počůrávání se opravdu dá naučit?

Vojta (So, 22. 2. 2020 - 20:02)

Dá se naučit úplně v pohodě ber si je každou noc a za měsíc to půjde samo :) teď jedu nonstop 2 týdny a občas se večer ani nevzbudim

Vojta (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Jsme na tom v noci nastejno :) vztah nemám tak mi to v noci neva:) musím říct že i když mám zalepovaci plenky (tena super ) tak jako ochrana matrace je potřeba protože občas mám jak mokré body tak leginy tak i postel :/

Orsej (Čt, 20. 2. 2020 - 10:02)

Ha@

x (Út, 18. 2. 2020 - 23:02)

Máš dobré příběhy líbí se mi, ono záleží také jak ti sednou a na postavě ale doporučil bych ti pampers 6 nebo 8 a nebo Libero 7 obojí můžeš koupit až na ty 6tky třeba na inkoplenky.cz kámoška s nimi má dobré zkušenosti ale používá nejradši pampers 8.

K (Út, 18. 2. 2020 - 08:02)

Natahovací plenka zase má tu výhodu, že ji nemusíš použít, když nechceš. V restauraci si například můžeš klidně dojít na wc, stáhnout plínku, vyčůrat se do mísy a zase plínku natáhnout zpátky. Do plínky to pak pustíš třeba až při placení nebo po cestě domů.

Tom (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj rád bych pokecal s holkou o čůrání do plen ABDL piš na [email protected]

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 00:02)

měla jsem je na sobě když jsem se probudila v nemocnici na JIP, nejdřív to byla potupa ,ale když se mi naplnili bylo to příjemné , pak mi je už nedávali a místotoho jsem dostávala bažanta , ale já chtěla pleny ,tak jsem se schválně počůrávala aby mi dali pleny, byl to super pocit , to mi bylo 17.

Zuza (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Taky jsem to v nemocnici zkoušela, ale pleny mi nedali a měla jsem jen ostudu.

Vojta (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Hustý taky bych to chtěl zažít v nemocnici

Eva (Út, 11. 2. 2020 - 04:02)

Ahoj, zna to tu nekdo? dela, nosi nekdo? teda myslim holky nebo neci holka..?

Vojta (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Neznám žádnou holku:(

... (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Zdravím, je mi 23 let plenky nenosím ale líbí se mi holky které je nosí, takže jestli by jste chtěli prohodit pár řádků tak můžete napsat na [email protected]

Martin (Út, 4. 2. 2020 - 10:02)

Ahojky:-)holky,rád bych se s vámi podělil ohledně nošení plenek hlavně techvzakepivacich mám s tím docela velké zkušenosti a krásné pocity..když budete chtít můžeme si ve vsi slušnosti o tom napsat...můžete napsat klidně na mail. A muzeme si vymenit zkušenosti. [email protected]

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 11:02)

Mně je sice 23 let ale mám rád ten pocit kdy mám mezi výma nohama 5 kusů látkových čtvercových plenek

Babyunityt 12345 (So, 1. 2. 2020 - 18:02)

Ahoj vojto mužu se zeptat ty také nosíš plenky? Promiň je to neslušné ale napadlo mně to

Vojta (Ne, 2. 2. 2020 - 12:02)

Ano nosím

Babyunityt 12345 (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Je mi 16 a nemám odvahu nosit plenky ale moc potom toužím ale zaroveň se bojím že kdxb to zjistily veškole tak se my vysmějou

Reklama

Přidat komentář