Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

kk (Po, 13. 6. 2011 - 10:06)

nejradeji mam idioty,co se...Nejraději mám úchyláky,kteří si píší sami se sebou o sezení na dětském nočníčku a sraní do něj.

Lucka (Ne, 12. 6. 2011 - 22:06)

No tak koukám, že je konečně taky nějaká normální diskuze. Míro asi Tě nepotěším, sice sama takové jehly mám, ala kupovala jsem je už před mnoha lety a od té doby jsem je neviděla. Některé opravdu mají jen asi ty 3,5 mm a to je teda opravdu síla, ale na procházky po dlažbě to opravdu není, Jinak zdravím i Janu a Lukáše.L.

Lukas1 (Ne, 12. 6. 2011 - 20:06)

Co rikate na tohle video? http://www.youtube.com/watch?v=PGyxS2S2hfI&feature=BFa&list=PLE08EF928A8E5D3BE&index=84
taky vas tak vzrusuje jak ty mobily krasne praskaj pod jeji vahou ?

Jana (Ne, 12. 6. 2011 - 14:06)

Lucko nebo Jani, jak nektera...Míro mohu se také na něco zeptat.Tvoji přítelkyni to také vzrušovalo Ja jen doufám,že je nác více víš.Předpokládám,že je spíše rozdupala jehlou.Koukala jsem na ty jehly 3.5mm.Ty už se musejí podepsat do jakékoliv podlahy.Jen ta stabilita bude horší.Co ten unavený jedinec jak skončil Ta paní měla klasické jehly nebo silnější plastové J

Jana (So, 11. 6. 2011 - 23:06)

Lucko nebo Jani, jak nektera...Ahoj Míro.jsem velmi ráda,že jsi se připojil.Zkoušela jsem ruzné věci.Ono se to nezdá,ale ten tlak je obrovský.Někdy stačí jen se postavit podpatkem a slyším jak to krásně křupe.Třeba ten zapalovač nebo starý mobil.Botky na uvedených jehlách u nás jsem nikde neviděla.Asi je to tím,že mužou na někoho pusobit lacině.Sama je nosím k dlouhé sukni nebo ke kalhotám takže je vidět jen spodní část podpatku.J

Mira (St, 8. 6. 2011 - 01:06)

Lucko nebo Jani, jak nektera z vas psala o podpatcich, zkousely jste nekdy neco rozslapnout tenkym podpatkem, asi jako na tomto videu ( http://www.youtube.com/watch?v=IyMn0VHGQQ0 ) ? Ono se to sice nezda, ale i kdyz ty nozky vypadaji celkem nevinne, tlak po temi podpatky je docela velky, ze mu malo co odola, a staci, kdyz jejich nositelka jen trochu pritlaci na patu, a vetsina veci jen krupne. Videl jsem, jak divka ke konci jednoho plesu stoupla podpatkem obtezujicimu "unavenemu" jedinci do dlane, a podle jeho reakce to muselo docela bolet... Jinak k tem kovovym podpatkum: moje byvala mela takoveto podpatky ( http://www.youtube.com/watch?v=AcKdjWWSqlA ) ty byly naprosto super, s oblibou s nimi na firme "skartovala" cedecka (i jine predmety, vyzivala se na starych mobilech.. :) a nato, ze vazila jen cca 60kilo pusobily ty kovove podpatky velmi devastujicim ucinkem. Navic byly strasne sexy. Pro svou soucasnou jsem je chtel sehnat, ale asi vysly z mody nebo co, uz se nedelaji, coz je skoda. Nevidely ste je nekde (presne tento typ jehel?)

ja (So, 4. 6. 2011 - 03:06)

nejradeji mam idioty,co se sem naserou,i kdyz jim tohle tema nic nerika!!!

ja (So, 4. 6. 2011 - 03:06)

Mě se zase hrozně líbí v...nechtela bys,abych se pred tvyma nadhernyma nozkama udelal a potom by jsi poslapala to,co vyjde?

ja (So, 4. 6. 2011 - 03:06)

Mě se zase hrozně líbí v...rozslapej mi semeno!!!

Lukas1 (Po, 30. 5. 2011 - 17:05)

To me nic nerika. Ja mam opravdu rad kdyz mlada zena neco rozslapne, nebo si treba sedne na zidli ktera pod jeji vahou krasne zastena a tak.. Vy taky ?

Juj (Pá, 27. 5. 2011 - 20:05)

A nebo ne jenom Helka.....A co třeba sedat si na dětský nočníček? A vyčůrat se do něj?

Lukas1 (Pá, 27. 5. 2011 - 20:05)

A nebo ne jenom Helka.. napiste kdokoliv

Lukas1 (St, 25. 5. 2011 - 15:05)

Nezkoušela, koloběžka by...Helko, kdyz pracujes v DD nesedas si treba nekdy na male detske plastove zidlicky? Ty by asi taky pod tebou praskly vid?

TPO (Ne, 22. 5. 2011 - 08:05)

Ty vole, tohle by zadna zenska nikdy nenapsala

Zed (Pá, 20. 5. 2011 - 23:05)

Agra: a na brouka nebo snecka taky slapnes?

Lukas1 (Čt, 19. 5. 2011 - 20:05)

Zase se tady dlouho nic nedeje :( Nemate nekdo nejake zazitky ? Povidejte :)

Agra (So, 14. 5. 2011 - 02:05)

Ano, mě vzrušuje ničit předměty svými podpatky tím, že na ně šlápnu, ale musí k tomu být nějaký sexuální kontext.

uslapanek (Pá, 13. 5. 2011 - 19:05)

helo a nechces poslat foto? i neco napsat? jinak pokud by se tady nasla nejaka zena ktera ma rada i crush fetish- i live crush tak se klidne muzete ozvat na muj mail . muzeme udelat takovou party- na seznameni . co vy na to??? [email protected]

Lukas1 (St, 11. 5. 2011 - 20:05)

jo jo... nemas nejake podobne zazitky ?

Lucka (St, 11. 5. 2011 - 20:05)

No tak Jani nějaké historky přidej

Reklama

Přidat komentář