Reklama

Punčocháče a muži

Z (Po, 22. 6. 2020 - 23:06)

Z

Romario (So, 16. 5. 2020 - 15:05)

Tak se jí zeptej v čem je pere. Můžeš mít alergii na prací prostředek. Punčocháče jako takové nekoušou, když si vezmu nové ani nevím ,že je mám. Ber to tak, že pot a chemie v pracím prostředku si nemusí rozumět. Pot je sůl a obsah můžou spolu vyvolat agresivní reakci. Berme to tak, že sem do Čech pošlou ten největší svinčík, pak není divu, že sou takové problémy.

Romario (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Tak jsem asi odhalil příčinu proč mi punčocháče koušou. Je to reakce na prací prostředek, podobný případ měl i kolega v práci. Včera jsem je vypral v jiném prostředek a uvidím co to bude dělat. Posledně když jsem je vypral, tak jsem je nechal v pračce a vzal je jen čistou vodou.Docela se to zlepšilo, ale stále trochu kousaly. Tak uvidíme a ucítíme až si je vezmu.

Rolf (So, 16. 5. 2020 - 12:05)

Mě punčocháče koušou pokaždé. Navléká mě do nich moje holka, protože nesnáší jégrovky, které v zimě někdy nosím. Mám problém v nich vydržet i pár hodin, no ona si myslí, že si vymýšlím, protože ona je má na sobě celý den a je v pohodě.

Romario (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

AS jaký je rozdíl mezi Lycrou a Polyamidem? jinak to kousání začíná vždy když se vysprchuji a trvá to do doby než si sednu.U nás doma jdu 1,km do města zpět už to není takové.Nevím nikdy jsem toto nezažil až v poslední době. Možná je to o tom, že v práci jsme pracovali s Čedičovou vatou a to byla svině kousavá, že se mi zapíchala do věcí. Vyprat ji z prádla to je někdy nadlidský úkol.Zítra vyzkouším nové a uvidíme.

Romario (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Zdravím všechny co rádi nosí punčocháče. Ale zrovna v posledním období mám malý problém. Punčocháče mi začínají kousat. Jak se to dá napravit. Díky za rady.

XXX (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Vytrhaj im zuby :-) Ale teraz vazne, hladaj take co maju co najmenej lycry a co najviac polyamidu.

Tirolak (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

Pre zaujemcov vyssej postavy: e-shop Tatrasvit ako dopredaj ma na ich stranke v ponuke za 2.90 €: rebrovane pancuchove nohavice Melkona-180 /vyska postavy/.

A (So, 1. 2. 2020 - 09:02)

To ono je sice po ránu teplo a pod kalhotami mám stále punčocháče 72 den a zatím mi horko není ale uvažuji že přejdu na tenčí asi tak 20 nebo 40 tělové barvy a nohy mám úplně na hladko oholene jsice padli tři žiletky ale příště zkusím depilační krém ze skrabkou říkají že to je lepší

Jitka (Po, 3. 2. 2020 - 13:02)

Také záleží na tom, zda nejste na depilační krém alergický. Já nemam chlupatý nohy, no občas potřebují nejaký ten chloupek odstránit. Hlavne na jaře, abych si mohla vzít punčocháč k sukni. Použila jsem depilační krém a to byla katastrofa. Na nohách se mi udělaly rudé skvrny a puchýře. A punčocháče k sukni musely počkat ješte 10 dní. Vypadalo to tak, že skončím na kožním. Nejdříve si to skuste někde na boku, nebo zadku, kde to není vidět.

Evžen (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

Punčocháče jsou v současné době unisex praktické oblečení pro ženy i pro muže. Když není venku zrovna horko tak si je beru pod džíny, volím tloušťku podle potřeby. Stejně tak jako moje žena. V září na dovolené v Chorvatsku, jsme si je užívali když se večer ochladilo tak jsme bez problému chodili oba v kraťasech a silonkách 20 den na posezení v restauraci. Nebyl to žádný problém, nikoho to nezajímá. Těším se už na jaro, kraťasy a silonky.

Romario (Út, 21. 1. 2020 - 17:01)

Tak jsem si včera objednal punčocháče 200 DEN za 79 Kč / ks. Hned jsem vzal 3x, zcele určitě si je ještě užiji. I když mám perfektní holografické legíny , které pěkně barevně duhují a jsou i zateplené.

2 (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

Koukám že se nikomu postraceli písmenka. Ale co když děti nosí punčocháče a obuv prestige tak proč jim to zakazovat. Přeci děcka nebudou mrznout když jim punčocháče nevadí. To já jsem dospělý a také nosím punčocháče nejenom pánské ale i dámské. Zrovna mám kompresní leginy ty my byli doporučeny od lékaře jeden skvělý lékař my poradil ať se kouknu u Číňanu že prodávají leginy které jsou stahovací a koupil jsem si je a vůbec se nestydím za ně jsou z bambusu XL to jsem si myslel že mne budou malé a dají se s nich udělat i punčocháče a ale co nejvíce do pasu vytáhnout výtahnout prostě jsou Supraphon super až je uvidím tak si je ještě koupím jsou sice v černé barvě ale chtěl bych ještě tělové tak je skusim sehnat a na kolo a kraťasy a pod nimi tyt to leginy super věc vůbec necítím zimu.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Tak to má být.

A (So, 4. 1. 2020 - 20:01)

Prestige obuv mám a v silonky jak černé tak i tělové a nikdy nebaví syn a dcera noseji také punčocháče a dětské prestige vždy a vůbec jim to nevadí syn dostal teď k jezírku letní prestige nejmenší velikost 37 a zatím je nosí jen pro doma ale s punčocháči v tělové barvy mi jsme mu ty boty koupili do školy na tělocvik ale on prý donosi ty prestige zlutocerne ty jsou velikosti 35,5.

Fan (Pá, 27. 12. 2019 - 06:12)

A tady chce být někdo vtipném,že se podepisuje jako já. Dostal jsem normální silonky 20. značku nebudu psát, aby to nebyla reklama. Snad jen,že jsou tělové má oblíbená barva

Fan (Čt, 26. 12. 2019 - 22:12)

No silonky. Čím se mám chlubit, že su úchyl?

Fan (Čt, 26. 12. 2019 - 16:12)

Je po vánocích,jestli někdo dostal od své polovičky punčocháče. Letos jsem se dočkal a dostal jsem jako pod dárek silonky. Měl jsem radost,že jsem je dostal od manželky i když jich mám dost, ale ty jsem si kupoval sam

Káča (St, 8. 1. 2020 - 16:01)

U nás dostal pod stromeček punčocháče můj brácha. Má už 15 a doufal, že už je nebude muset nosit. Ale to se přepočítal. Máma mu je nařídila nosit a teď je nosí každý den a já ho můžu někdy kontrolovat jestli je má na sobě.

Axel (Čt, 26. 12. 2019 - 21:12)

To se někdo má. A můžeš se pochlubit, jaké jsi dostal?

Reklama

Přidat komentář