Reklama

Gamblerství

BIKER (Pá, 18. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj vsem,
ja vcera konecne relax, pivko, koncert...parada.

Pekny patek vsem

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 06:03)

66 dni bez hrani

Abstinenci zdar a silu vsem

LUK. (Čt, 17. 3. 2016 - 22:03)

35. den bez gamblu

Ahoj jepice, kolik ti je vlastně let a odkud jsi? Pokud nechceš, nemusíš odpovídat:-). Nedej šanci recidivě. Naplánuj si, co zítra a o víkendu budeš dělat. Dej si dobrý jídlo, koupel, čti (literatury je dost) a relaxuj:-). Nevracej se již na začátek. Kousek cesty máš již za sebou a jdeš správným směrem. Pokud sejdeš, nevyhnutelně dřív nebo později bude prohra, chudoba, deprese, smutek, beznaděj. My jsme gambleři a my ani případnou výhru neumíme vybrat a užít si ji. Skončí vždy nazpět. Nezapomínej na to! Tento boj se nedá vyhrát. Pouze abstinencí lze bojovat a bojkovat hazardní průmysl!

AZ!

HAZARD (Čt, 17. 3. 2016 - 22:03)

Dřív nebo později podlehnete všichni, jakože se hazard jmenuji!

Abstinentka (Čt, 17. 3. 2016 - 21:03)

Jepice - to zvladnes - zkus odvelet vsechny prevytkove penize co mas kdyby nastala krize

jepice (Čt, 17. 3. 2016 - 20:03)

13 dní bez... ale zítra nastane krize, rodina jede na víkend pryč, bohužel mám neschopenku tak musim být doma... a nechtěla jsem výlet rušit...
Doufám, že to dám...

BIKER (Čt, 17. 3. 2016 - 11:03)

Pekny ctvrtek vsem,

AZ

Abstinentka (Čt, 17. 3. 2016 - 07:03)

65 dni bez hrani

Dobre rano a abstinenci zdar

Lemog (Čt, 17. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 186. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reyzi (St, 16. 3. 2016 - 23:03)

Dobry vecer,výplata odevzdana a jedeme dal a dalsi den....Nutkani nemam,jelikož jsem se odstrihl od penez,i když to uvnitr me neni dobry pocit,ze své penize neovladam a vlastně musim chodit pro desatky,ale muzu si za to sam...(časem bude lépe)....az si zaplatim,co mam,bude se dýchat lépe,zůstane i neco do bytu,zábavu,zivot....

Lemog (St, 16. 3. 2016 - 22:03)

To Tipac: ono neni az tak dulezite kdo kolik prohral, kazdy stejne prohraje vzdy vse, termin "otocit" jsme tady jeste nemeli, ja znam termin prohrat a dluzit - nevim jak se pocita polozka otocit.......pro tebe je ted dulezite okamzite prestat, neexistuje nic jako kontrolovane hrani - tipovani

Bud chces nebo nechces abstinovat, tady mas jedinecnou sanci ziskat nejlepsi informace od realnych abstinujicich gambleru.

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 20:03)

Ano to byva u nad velmi caste v pripade nezdaru v zivote unik ke hre a takzvanemu "odreagovani" za kterym se ale skryva zavislost.
Je to jen na tobe a tve vuli, ver vsak ze se ti strasne ulevi :)

tipac (St, 16. 3. 2016 - 20:03)

nefunguje me rodina,takze sazky jsou unik od reality

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 20:03)

Tipaci je cas s tim seknout ;) za 5 let je to pekny skore.
Uz jsi nejak bilancoval? Zahajis abstinenci?

tipac (St, 16. 3. 2016 - 19:03)

k radek : otocil jsem 2 miliony behem 5 let, za poslední rok milion , s dluhem aktuálním 250 tisíc .

JInak jsem prohrál všechny své úspory

tipac (St, 16. 3. 2016 - 19:03)

k tragik: nemel jsi nahodou na tipsportu nick tragikomik?

radek (St, 16. 3. 2016 - 18:03)

Tipac, píše ale ze prohrál 250t, za ty 2mil. Mel vsazeno a prohra je 250. Kolik mas teda dluhy?
Jinak už sem doma.

Tragik (St, 16. 3. 2016 - 16:03)

Ahoj Tipáči.. máme podobné to, že jsem taky sportovní sázkař a taky jsem okradl děti.

Jediný recept je se smířit s tím co bylo jelikož to je neměné. Soustřeď se na to co bude. Otevři svoje nové já.

Napiš si jaký by jsi chtěl být člověk. Jaké vlastnosti by jsi chtěl mít a co by jis chtěl aby o tobě například tvoje děti jednou říkali.

Podle toho se pak začni chovat.
Sepiš si co se sane když budeš hrát dál - NEGATIVNI MOTIVACE
Sepiš si co můdžeš napravit a dokázat když hrát nebudeš - POZITIVNÍ MOTIVACE

Jednou pro vždy se rozluč s jakoukoli bezpracnou výhrou.
Nic takového už nikdy nebude.
Uplně nejdůležitější je už nehrát.
Tvoje abstinece je absolutně na prvním místě i před rodinou a vším dalším. Pokud totiž budeš hrát nic z toho dalšího NEBUDE MÍT SMYSL.

Bude to znít divně tohle dělat ale já mám tyhle věci napsané a prakticky deně si je ráno čtu.

Pak ti doporučím něco za sebe ať tady někdo může a nemusí souhlasit.

Začni chodit na nějakou AG skupinu. Pokud jsi z prahy.. je to lehké. Je to veliký zdroj obou motivací a zkuešeností, které tak nemusíš nutně prožívat sám.
Navíc je reálná šance, že když se z toho dostaneč dokážeš svým jednnáním motivovat nebo pomoci dalším.

Drž se... a jeslti se ti to nechce číst celé tak jediná myšlenka nakonec: DNES NESÁZEJ, NEHRAJ. ZÍTRA SE UVIDÍ.

Zítra si to přečti znovu.

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 16:03)

Biku u me taky pracovne a jsem unavena ale stastna ze nehraju.

LUK. (St, 16. 3. 2016 - 14:03)

34. den bez gamblu

Tipac: Chce to čas. Jedině čas vyléčí deprese z prohraných peněz. Procházím si tím a je to lepší a lepší. Ale dej si pozor, s časem zapomínáš i na všechno špatné, co nám gambl vzal. Takže furt číst, pročítat, připomínat si čím jsme prošli a hlavně už nikdy nevsázet. Ani kontrolovaně! Ani sloupeček sportky! To je cesta do pekel!

AZ!

Reklama

Přidat komentář