Reklama

Gamblerství

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 18:03)

TAK TED JSTE MI TO VSICHNI NANDALI A ZDRAVE JSTE MĚ NASRALI...
Nebudu jmenovitě psát, abych se pořad nemusela vracet na předchozí stranku...
Takže... NAIVNÍ nejsem, on když jsem začala k němu chodit, hrála jsem za litr maximum tak jednou do měsíce. Je to deset let a on mě chtěl, tenkrát jsem nebyla ještě vdaná, i když jsem už měla s manželem dítě... proto máme mezi sebou vztah jaký máme..(přání k svátku atd..)
To že si celá sráčovna s hospodou povídají, že jsem gamlerka, ale jak tu někdo psal on mi rád půjčil do limitu z jednoho důvodu... (mám majetek a práci, kde jsem na vedoucí pozici, tudíž neměl strach, že mu to nevrátím) Pokud jsem využila bonusu pujcení, nesla jsem do sráčovny pokud jsem to nevrátila... a tak to jsem to dělala poslední čtyři roky..
Abzch Vám řekla uplnou pravdu, jako první mi otevřel oči náš společný kamarád, který tam nechal majlant... a to jedinou větou mě odzbrojil...(byla jsi nádherná , upravená, štíhlá baba kterou jsem chtěl dostat, ted je z tebe tlusta troska, která jde ke dnu... On se začal lečit a od listopadu nehraje, odešla od něj žena s dítětem, tak se pořádně vožral a přestal hrát. Ted cvičí, věnuje se dítěti.. potkali jsme se ve sráčovně a i když měl u sebe prachy tak nehrál... a je fakt, že jsem ho hrát ani neviděla...TO BYL PRVNÍ IMPULS K ZAMYŠLENÍ..
Pak mě dorazila ta vetší prohra 4.3. a přišla jsem mezi vás...
Vy jste se snad na mě všichni domluvili, ale děkuju moc, vím, že hrát dnes určitě nebudu a zítra take ne.. pak se uvidí..
Majiteli nic říkat nebudu, vymazala jsem si jeho číslo a do sráčovny už nikdy nepáchnu...
Jo a jedno pozitivum to nehraní a nepití má... Dnes 14 dní nepiji a nehraji a schodila jsem 6 KILO ZA 14 DNÍ...Ted už mám navíc jen deset...

Lemog (Pá, 18. 3. 2016 - 17:03)

jepice: a jestli to majiteli herny pujdes rict, nechod sama, at mas vedle sebe nekoho, kdo ma rozum a dohlidne na to, ze se nenechas zlakat - vzdyt kdyz uz nechodis hrat - obiras majitele herny na jeho zisku, anebo mu to rekni pres mobil...........bylo by velmi nebezpecne jit do herny, jeste neabstinujes moc dlouho...........

Mirek Brno (Pá, 18. 3. 2016 - 16:03)

Hele, s tím půjčováním peněz přímo od majitele herny. Vždyť jsem to tady psal, že mi to také urychlilo pád. Majitelé půjčují lidem, o kterých ví, že mají nějaký majetek, a že jim peníze vrátí. Psal jsem, jak obrovské částky mi byli schopni půjčit. Pro většinu lidí neuvěřitelné. Opovrhoval jsem jimi, že žijí z lidského neštěstí a nemocných závisláků. A oni opovrhovali zoufalci jako jsem byl já, kteří si od nich půjčovali, peníze házely do kanálu, i když věděli, že automaty jsou na dálku utažené a kolikrát jsem je ještě přemlouval ať mi ještě půjčí další statisíce, pže mám přece nakrmený automat. Co si myslíš Jepice, že si ten majitel myslí o Tobě asi? Ti lidé se baví s personálem každý den a ptají se, kdo tam byl a kolik cca prohrál. Zvlášť u větších hráčů. Navíc občas sledují i záznamy na kamerách. Jsi psala myslím, že chodíš jen na dvě místa? Myslíš si, že když jsi někde hrála za ty roky 50x několik hodin, že Tě neberou jako těžkou gamblerku? Myslíš, že se nebaví v zákulisí: zase tady byla ta vožralá gamblerka a dvě hodiny šudlala ten automat v rohu? Je třeba se přiznat pravdu a mít to jako motivaci skončit. Řekni tomu majiteli, že už hrát nechceš ať Ti už nepůjčuje, že nejsi žádnej zoufalec. Půjčování peněz v herně je pro závisláka to nejhorší co může být. A nezávislák si tam nepůjčí, pže: 1) jednak není debil, aby si půjčoval na hazard 2) když se bude chtít pobavit, tak si na hazard určí sumu, za kt. se může pobavit a nebude mu chybět. Jako třeba lidi, co si zahrají 5 x za rok už 20 let a jakmile prohrají částku, co je netrápí, tak odchází a ty peníze neřeší.

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 16:03)

Jepice, zkratka kazdy mame sve cesty jak prijit k penezum (nebo jsme je meli). Staci kdyz pomyslis ze by to byla ostuda prijit do sracovny a rovnou si pujcit tak je lepsi sedet doma nebo podniknout neco prijemneho. Me kdysi taky nenapdlo ze by to o me nekdo vedel a treba v baraku to vedeli skoro vsichni co jsem se zpetne dozvedela. Pan majitel to urco musi tusit taky :) o to vic si te (pokud je to kamarad) ted bude vazit kdyz nebudes chodit.

BIKER (Pá, 18. 3. 2016 - 16:03)

Jako projde hodne drsne ,ze majitele heren jeste pujci prachy, to je totalni destrukce gamblera, kdyz si uvedomim ,ze bych mel tu moznost v dobe meho gamblu, tak to by bylo uplne v hajzlu.

Jepice, jdi ven na prochazku, je krasne a slunko to z tebe vytahne, tu chut na gambl:-)

LUK. (Pá, 18. 3. 2016 - 15:03)

36. den bez gamblu

jepice: "ale jít za ním s tím, že jsem gamblerka a mám problém, to se stydím..."

Tak teď jsi mě fakt rozesmála:-))). Ty si vážně myslíš, že majitel neví že jsi gamblerka?:-)) Ten z tebe má srandu, piš si, že to ví víc lidí, že máš problém s gamblem, než si vůbec připouštíš. V podstatě téměř každej, kdo stojí sám u bedny je gambler. Jsem rád, že sem neměl takové privilegiu, aby mě někdo půjčoval na dobrý slovo. To bych byl asi teď v mnohem větších sračkách, než jsem... A ještě poslední.. Ty si jako jepice myslíš, že to přání k vánocům atd. bylo upřímný? Kdyby to s stebou myslel dobře, tak ti žádné peníze nepůjčuje a varuje tě před tím svinstvem. Přijde mi tvá naivita až neuvěřitelná..

Lemog (Pá, 18. 3. 2016 - 15:03)

jepice: ty to nemas vubec jednoduche, o to vice si muzes verit, kdyz to takhle zvladas.
Je to o te zavislosti - byt zavisly ve smyslu "muset delat neco"....vidim to na sobe ve vztahu k tem cigaretam , kdyz vidim nekoho kourit, tak se pousmeji sam pro sebve a rikam si " ja uz nemusim"....at je jakkoliv jednoduche koupit si kdekoliv cigarety - "ja uzu nemusim myslet na to, jestli mam dostatek cigaret a vydrzi mi do rana nez si koupim dalsi"

....zbavit se zavislosti na gamblingu - "ja uz nemusim jit hrat a de facto polozit majiteli herny sve penize na pult a odejit".....presne tohle totiz dela gambler, jen se v te hracske chvili tvari jaky je king a pritom je dopredu jasne , ze nevyhraje.......taky by mi bylo trapne jit za majitelem se zadosti o "nepujcovani" - nicmene tomu musi byt jasne, ze jsi gamblerka a urcite se ted divi, ze uz jsi 2 tydny nebyla a velmi rad by ti pujcil, protoze to je pro nej jisty zisk.....

Takze nasi kluci biatloniste zase dnas asi zadny extra vysledek neudelaji ...ja uz mam uklizeno pul bytu a pristi tyden bychom to mohli probrat u kafe - to uz budes mit 3 tydny abstinence za sebou :-)

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 14:03)

A to mu to nedojde kdyz te vidi u stroje a pak si za nim prijdes pujcit? Tomu to musi byt jasne

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 14:03)

Tragiku, klidně do Varů prijed, ráda tě poznám... vidíš to mně práce nedovolí jezdit do Prahy na skupinu...a tak ráda bych tam jezdila..

S tím majitelem mám hezký vztah, i mi popreje k vánocům, k svátku, zná i mého muže... pokud si na baru pujcim, nehoni mě, až mu to vrátím, tak mu to vrátím, vůbec na mě netlačí...je vůči mně diskrétní, ALE... když mám v sobě alkohol, nemám zabranu si půjčit, ale jít za ním s tím, že jsem gamblerka a mám problém, to se stydím...

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 13:03)

Rodina odjela, jdu si do zahradnictví koupit oves, at mi do velikonoc vyroste, ale nejdřív se kouknu na biatlon..
Po té udělám nejakou domácí práci, kouknu na mentalistu a ulici a vezmu si knihu...
Dnes pít a hrát nebudu a zitra se uvidí...
Biku, mě taky vždy slunicko nabudi... musíme to zvládnout, baženi premuzeme...

Tragik (Pá, 18. 3. 2016 - 13:03)

Joo Jepice.. ještě k tomu otevřenému účtu.

Pokud to tak je jak říkáš asi máte s majitelem nadstandardní vztah. V takovém případě bych překonal svůj stud a informoval ho o svém G problému a požádal o uzavření tohoto účtu.

Je to takhle jednoduché.

Dost pochybuji že by to nerespektoval.. takový hajzlící neříkám že neexistujou ale jsou vzácní.

Tragik (Pá, 18. 3. 2016 - 13:03)

Ahoj... držte se.
Venku je nádherně.

Mě dnes čekají kamarádovi narozeniny. Celekem se těším do společnosti ale pít dneska asi nebudu abych zítra mohl brzo vstát a užít si den.

Jepice... ty vary mě nějak lezou do cesty.. na jedne ze skupin znám jednoho co jezdí z Varů. Teď ještě Lemog má taky něco s Vary.. to nemůže být náhoda. Asi tam zajedu :)

Tipáči.. podlehl jsi? Nebo se držíš a jen to tu čteš?
Nyní jsem si dočetl tvůj dotaz.. nejsem nikdo z TIP fora jak jsi psal. Tam jsem nechodil.

Mějte se všichni :o)

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 12:03)

Musis nasadit to co bude nejlepe fungovat. Ono kdyz clovek chce tak nejake skulinky najde takze procitat znovu Nespora a najit to co zastavi dnesni mameni. Hlavne nepit.

BIKER (Pá, 18. 3. 2016 - 12:03)

Ja mam dneska raky bazeni, nevim cim to je,ale pripada me, ze to muze bejt tim peknym pocasim, clovej je v kepsi nalade a prestane se kontrolovat.
Proto jsu v praci a potom rovnou na kolo a orojedu se okolo herny a to vim , ze me nic nehrozi
AZ

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 11:03)

To mě taky napadlo, zavolat kamosce ať přijde na pokec...
Zase na druhou stranu, když se rozkecam, tahne mě to do víru velkoměsta...
Spíš si vezmu knihu a budu se snažit se začíst..
Možná si vezmu prášek na alergii, bude se mi chtít spát...
Nebo zapomenu odpoledne telefon u sousedky, abych si nemohla zavolat taxika...
Člověku se v hlavě honí všechno možné...

Abstinentka (Pá, 18. 3. 2016 - 10:03)

Jepice - budu nahlizet jak nejcasteji to pujde.
Drz se, pouzij metodu dneska ne, zitra se uvidi. To by melo zavislost obalamutit :)
S tim otevrenym uctem u majitele sracovny je to husty. Nikdy jsem tohle nemela a sni bevim ze to funguje. A nemuze za tebou prijit nejaka navsteva? To taky pomaha kdyz ma clovek slabost (samo ne partaka z herny).

BIKER (Pá, 18. 3. 2016 - 09:03)

Jepice, drzim palce at to zvladnes...

Jinak modra je dobra:-)

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 08:03)

Čaj už mám na stole a balim rodinu...

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 08:03)

Lemogu to je super, až tu budeš můžeme se sejít a dát si někde kafe a pokecat... budu ráda

jepice (Pá, 18. 3. 2016 - 07:03)

Dobré ráno, zatím nenapisu kolik dní, dnes mě čeká pokušení...
Abstinetko i kdybych všechny peníze co mám odvezla na konec světa, stejně to nepomůže, protože u majitele sráčovny mám kdykoliv otevřený účet, protože mu nedlužím. A to moje debilni podvědomí to ví. Jak ty myšlenky se furt vkradaji...
Pro mě je nejdůležitější si nedat alkohol. Ani kapku... to by byl největší spoustec.
Luku, v knihovně jsem byla, půjčila jsem si 3 hezké knihy tak se do jedné hned ponorim, aby mě připoutala..
Lemogu s jarním úklidem chci taky začít, ale musím pomalu..mám bloklou krční páteř a nemůžu hejbat pravou rukou...
No přátelé moji, dnes a zítra to tady asi zasekam mými příspěvky, kdo budete moct nakouknete, budu vás potřebovat..
Luku, 44 let, Karlovy Vary...

Reklama

Přidat komentář