Reklama

Gamblerství

BIKER (St, 16. 3. 2016 - 12:03)

Abstinentko, nejsu borec , su blbec co se dostal do dluhu...
Ale snazim se, bojuju, chci to zvladnout.
Dneska jsem po 4 dnech volna v praci a odpocinek byl potreba:-)
Jen nevim jestli zAse neprestrelim, dnedka crlej den v hokne, od 8 vecer do 5 do rana brigada a zitra do prace na 10 tou.

Jinak dekuji za podporu a co noveho u tebe.

Pekny den

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 10:03)

Bikere - velky obdiv
S tvym prac nasazenim mit jese tyhle starosti navic kdyz je nejaky splatkovy rad - fakt smekam, jsi borec.

BIKER (St, 16. 3. 2016 - 08:03)

Pro tipac:
S tim se tezko vyrovnava, ale muais, proste penize jsou v hajzlu a hotovo.
Pokud mas resitelny dluh a muzes normalne zit, tak se na to vyser a hlavne se to nechtej vyhrat zpet, to by jsi dopadl jako ja.
Pro inspiraci mpje dnesni rano: hadka s pritelkyni ze nemam penize, upominka od banky a potom vola kamos co nu mam vratit penize, se kterejma mel pockat ,rak ze je potrebuuje...
TAK CO JE LEPSI...

AZ , zvladnu to , musin

BIKER (St, 16. 3. 2016 - 08:03)

Pro tipac:
S tim se tezko vyrovnava, ale muais, proste penize jsou v hajzlu a hotovo.
Pokud mas resitelny dluh a muzes normalne zit, tak se na to vyser a hlavne se to nechtej vyhrat zpet, to by jsi dopadl jako ja.
Pro inspiraci mpje dnesni rano: hadka s pritelkyni ze nemam penize, upominka od banky a potom vola kamos co nu mam vratit penize, se kterejma mel pockat ,rak ze je potrebuuje...
TAK CO JE LEPSI...

AZ , zvladnu to , musin

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 08:03)

Ahoj Tipaci
Je tezke si priznat ze je clovek gambler a zustane jim na dosmrti. Mel by si si pritnat ze uz jsi vlastne ochudil rodinu o 2,25m a pokud v tom chces pokracovat pujde to vys. Vsechny nas teapi jak jsme ublizovali svym nejblizsim ale je nutno si uvedomit ze uz vic nechceme.
Neni to snadny boj. Musis se hlavne psychicky rozloucit s prohranymi penezi a udelat tlustou caru. Jinak to bude stale kolotoc a to je ta nemoc, ta zavislost. Ja mam treba pred sebou 6 let splaceni svych prohresku. Po chvili zjistis ze se ti opet vrati znalost hodnoty penez, kterou v hracskem kolotoci nikdo z nas nema, a penize jsou jen prostredek ke hre a adrenalinu.
Ver ze tvuj dluh je jeste vcelku splatitelny a kdyz ted vezmes nohy na ramena a odtrhnes se od hraciho kolotoce brzy budes zase svobodny a budes se moci rodine podivat do oci.

Abstinenci zdar

Tipac (St, 16. 3. 2016 - 08:03)

To je totiz to co me tahne zpet a nuti hrat abych zvratil
Zpet

Tipac (St, 16. 3. 2016 - 07:03)

Dekuji za uvitani

Jak zvladate vsichni moralni kocovinu?Pocit selhani,chyby ?

Jak bojujete s vinou a pocitem co byste za prohrane
Poridili detem a ze je vlastne o to okradame?

jepice (St, 16. 3. 2016 - 07:03)

Pro Petr Brno...
Peťo, zkus si koupit kudzu, která pozastavuje chut na nikotin a alkohol... beru jí 12 den a ještě jsem nepocitila chuť se napít...

jepice (St, 16. 3. 2016 - 07:03)

Ahoj, zdravim te tipáči, já jsem poslední příchozí a jsem gamblerka. Dnes je 12 den co nepiju alkohol a nehraji automaty... já musím bojovat hlavně s alkoholem, protože ten u mě spouští chuť gamblit...
Jak říká abstinentka musíš hlavně chtít, jak říká lemog musíš přestat sázet a rozloučit se s penezi co jsi prohrál..

BIKER (St, 16. 3. 2016 - 07:03)

pekne rano vswm,

AZ

Abstinentka (St, 16. 3. 2016 - 07:03)

64 dni bez hrani

Dobre ranko vsem a abstinenci zdar

Lemog (St, 16. 3. 2016 - 05:03)

Ahoj všem: dnes 185. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Abstinentka (Út, 15. 3. 2016 - 22:03)

Vitam Tipace
Ano jak rekl Lemog - tve dva miliony jsou fuc. 250 tisic dluh je jeste velmi krasne skore oproti situaci jinych takze na tvem miste vych s tim okamzite sekla. Dnes 25t, zitra by to bylo stejne a pokud by jsi nahodou vyhral byla by to tvoje nejhorsi prohra a zapocal by se kolotoc ktery by skoncil mnohem hure nezli dnesni situace.
Neni to lehke - vsichni gambleri (stejne tak my vsichni tady) sni o velke vyhre ktera splati dluhy. Kdyby se tak stalo (nestane) nic by se stejne nesplatilo a skore by bylo devastujici.
Zkus procist celou diskuzi, knihu Dr Nespora "Uz jsem prohral dost" a hlavne seber odvahu a NEHRAJ. Ovsem musis vazne CHTIT jinak ti to k nicemu nebude. Tahle diskuze hodne pomaha - jsme tu vsichni zasveceni a kazdy mame nejakou tu svou metodu ale kazdy je na to sam a musi CHTIT.

Pevne verim ze uz jsi nahlodany protoze jinak by jsi ba netu nejake to info ani nehledal. Pridej se k nam a uvidis ze za nejakou dobu bude lip.

Abstinenci zdar a silu vsem

Lemog (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

Tipaci : neni na to jednoduchy navod ale je BEZPODMINECNE aby jsi se s prohranymi penezi rozloucil. Pokud jeste stale premyslis jak je dostat zpet, muzu ti jednoznacne rict, ze dokud si neuvedomis ze gamblerstvi je nemoc a jako k nemoci nebudes k sazeni pristupovat , dal budes prispivat na dovolenou majitele sazkovky.

Koukni na lidi co tady pisou, precti si mesic nebo dva zpet tuto diskuzi a uvidis obrovsky rozdil mezi tim co psal napr. Reyzi a Petr Brno pred par tydny....

My co tady chodime jsme se rozhodli, ze uz chceme byt pany nasich tel.

Zacni cerpat informace o gamblerstvi, ptej se , tady jsi mezi svyma, vsichni jsme si tim prosli s podobnym prubehem......

UZ NESMIAS NIKDY TIPOVAT.
Pokud by se stalo a ty nahodou hyhrajes tvych 250 tisic, roztocis tim spiralu gambleni takovych rozmeru o kterem nemas dnes ani tuseni

Preji ti abys hned ted zacal uvazovat a prisel na to , ze jidina cesta k normalnimu zivotu je zapomenout a rozloucit se s prohranymi penezi a okamzite zacit abstinovat.
pro uspesnou abstinenmci musis ze zacatku zacit dodrzovat nekolik zakladnich opatreni, ktere ti pomohou netipovat

Tak hlavu vzhuru a do boje

Petr Brno (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

Pro Lemog:
Taky se mi zdá, že se to tu rozjíždí. Jinak: Jsem kuřák. Během 10 let kouření jsem dokázal maximálně 24 hodin nekouřit. Obnovil jsem elektronické cigáro co jsem měl minimálně 2 roky v šuplíku a zítra to bude týden, co jsem si nezapálil skutečné cígo. Co tím chci říct. Jak nehraji, tak jde snáz přestat kouřit klasické cíga. Já si vždy vsadil zápas a šel hulit ven na lavku a díval se na mobilu, jak jde zápas. A hodně dlouho zpět, to jsem si šel do hospody hlavně zapálit, přitom si dát pivko a pak šup, najednou jsem točil bedny. Klasika.

Myslím si, že ti kdo sem chodí, mají něco víc než ti co hrají, prohrají a nadávají či se snad litují. My co tu jsme, se snažíme. At je výsledek jakýkoliv. Snažíme se poznat sami sebe, snažíme se nad tím "vyhrát". Lidi, držte se.

Reyzi (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

Pro Tipac.....musis si uvedomit,ze každá koruna,která skončí v automatu zmizí nadobro....ano,vidina snadneho vydelku je lakava,ale realne se podivej na svet....,který automat ti dá 250 tisic?.....kdyby jsi neprotocil 25t.,byl bys v minusu 225t.,za mesic to muze byt jen 200 atd.,za rok či dva budes na nule a za dalsi tri budes mit auto pod barakem...NEJDE TO HNED...musis se v sobe rozhodnout,buď chceš nebo s tím budes marně bojovat....drzme vlajku

Reyzi (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

25.den,ahoj vsem....neměl jsem cas pročíst novinky,byl jsem mimo ČR,ted dohnat praci,ale stalo se mi neco uzasneho,dostal jsem se do zivota a poznal,jak se daji uzit penize jinak,nez do forbesu....

Tipac (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

Nevim jestli nazvat abstinenci,svadim v sobe vnitrni boj jak dostat ty prachy zpet.....mohl bych za ne mit auto,sporeni pro deti a dpoustunjinych veci
Bojuju trdy d tim jak dostat zpatky,alevten led je moc tenky,jen zavdnes jsem prohral 25 t

Tipac (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

Hraju asi tak 5 let,posledni 3 roky intenzivne.za 5 lrt jsem obratove protocil 2 miliony ,s celkovym skore minus 250 tis k dnesnimu dni

Lemog (Út, 15. 3. 2016 - 21:03)

nez jsem stacil jepici ujistit, ze brzy se objevi dalsi odvazny, je tady Tipac.

Dlouho se neozvali Anonym D, kdysi a mozna, Reyzi a Lubos...

jepice : asi jsi necetla tuto diskuzi toho pul roku dozadu, od kdy jsem tady zacal psat. Nebylo vyjimkou, ze treba 10 dnu jsem se pozdravil s webem doktorka tim, ze jsem rano napsal svuj aktualni pocet dnu abstinence a to bylo vse, pak sem tam nejaky kolemjdouci neco prohodil 2x mesicne prisel Tragik a ja jsem si dalsich 10 dnu povidal sam se sebou. V polovine ledna prisla Abstinentka a Anonym D a pak uz tady zacali chodit dalsi....Mam pocit ze to tady zase rozjizdime, protoze tady v cesku neni zadny web, kde by byla vylozene diskuze na tema gamblerstvi, stopzavislosti ve sve dobe odsud vsechny odlakal a pak to na svem webu stopnul,....takze bud v klidu - jsi mezi prvnima a jedna z prukopnic nove ery diskuze gamblerstvi.

Tipaci vitej - uvitame kdyz se nam predstavis a zacneme vymaslet jak nejlepe v tvem pripade nastartovat abstinenci

Reklama

Přidat komentář