Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Út, 23. 9. 2008 - 00:09)

Prosím tě a jakého máš psa,pořádného hafana?

Návštěvník (Út, 23. 9. 2008 - 00:09)

Cokoliv ti sem napíše,stejně se toho chytnou úchylové a nebude vědět který je který.

Jarda (Po, 22. 9. 2008 - 15:09)

pro Mazlinku :
Jo, rád ti napíšu, ALE jak to zařídit ? Když sem napíšeš mejla, budou se ti vyšinutci, co nabourávají jakoukoliv diskusi, ukájet tím, že ti budou psát. Poraď - a rád se s tebou zkontaktuju...

mazlinka (So, 20. 9. 2008 - 17:09)

Jardo, nechceš mi napsat??

Radiator18 (Po, 16. 1. 2023 - 09:01)

Mazlinko jestli máš instagram tak mě tam najdeš pod tímhle jménem a platí i pro ostatní ženy co by rády o Animal povídali

Tess (Čt, 22. 10. 2020 - 02:10)

Mazlinko co takhle Já,Ty a pejsek co by slintal po našich kundičkách?
Chtěla bych tě lízat společně s ním

gfhfh (Pá, 19. 9. 2008 - 16:09)

až prapodivný

mazlinka (St, 17. 9. 2008 - 08:09)

to Martin: je fakt že pro jistotu už psa nemáme.... ani ho nechci,ale chybí mi, když jsem třeba sama doma...

xxx (Út, 16. 9. 2008 - 23:09)

Já myslím,že dobrá polovina lidí,které to vzrušuje,to i provádí,se mnou to při sledování videa,kde pes šoustal ženu dělalo úplné divy a že ti chlupatí mazlíci jsou nápomocní...
mundyy,můžu ti napsat?

martin (Út, 16. 9. 2008 - 18:09)

Zajímavé kolik lidí (anonymně) přiznává, že je představa sexualních praktik ze psem vzrušuje. Když si představím mazlinku s jezevčíkem pod sukní také hned topořím.

mazlinka (Út, 16. 9. 2008 - 18:09)

No mě když mi bylo asi tak 15 let tak jsem měla jezevčíka... dělal mi to pravidelně a bylo to uplně užasný... tenkrát mě ani nenapadlo myslet na nějaké nemoci. Nejhorší bylo, že mi pod sukni pak lezl pořád a nedal se odstrčit. Můj manžel o tom ví a snaží se mi jezevčíka dost vynahradit o))))) Hihi a daří se mu to... teď po 10 letech jste mi to zase připoměli o))

dr. Mundyy (So, 13. 9. 2008 - 06:09)

Ano, víme o tom. Nejdelší jazyk má kolie, tzv. kundolízci byli známi již od 16. st z Francie, napadení 1907 vlčákem v Německu.
Opakuju-pes sám si je vědom něčeho nepřirozeného, čímž je ovliněna jeho primární reakce svého pána bránit a být s ním přítel.
dr.mundyy"seznam.cz

xxx (Pá, 12. 9. 2008 - 23:09)

Můžu to do 5 dnů napsat?

xxx (Pá, 12. 9. 2008 - 22:09)

Znám spoustu žen,které si nechají kačku lízat od psa,lížou prý i fenečky,kdybych nebyla štítivá a neměla hrůzu z infekcí a z toho,že se rafan neudrží a použije zuby,dělám to také.Psi jsou důkladní,jistě jste je někdy pozorovali s jakou rozkoší a nekonečně dlouho olizují každý milimetr přirození fenečky a jak se jim při tom zvlášně chvějí pysky.
Podomácku chovaný pes zcela jistě nepožírá myši,ani shnilé žrádlo,je-li vychovaný,venku nevezme nic do mordy a takoví ti malí chlupáčci,lidově zvaní kundolízci,ujdou 200 m a procházka pro ně končí.
Víš něco o rizicích,v případech,kdy ta žena zajde ještě dál?To by mne opravdu zajímalo,co já vím,jak dopadnu....

dr. Mundyy (Pá, 12. 9. 2008 - 20:09)

V minulosti byly tyto praktiky známy u námořníků a vojáků.
Jak je zřejmé, "psí jazyk je mnohem delší a mrštnější jak jazyk milencův"!
Nelze dámám nic vyčítat, nejde o nevěru pouze o totální porušení hygienických pravidel, neboť pes požírá myši shnilé žrádlo /které si pro jistotu i zahrabává pod půdu/, neplatí na něj díky penicilínům ve slinách infekce zhoubně působící na člověka, je zde možnost i napadení /je popsána v trestních spisech/...
Lidsky to lze vyjádřit bez impertinence takto: I to zvíře ví, že dělá něco špatného. V důsledku toho čekejme nepředvídatelnou reakci jeho i našeho těla.
dr.mundyy"seznam.cz

Jarda (Čt, 11. 9. 2008 - 14:09)

Pro destruktivní debatéry a debatérky i v jinejch diskusích :

Svejch mindráků se stejně tímhle nezbavíte. Navíc se vám agrese vrací v podobě zpětného energetického úderu, takže vyšilujete čím dál, tím víc.....

To Jarda a Nekr (Čt, 11. 9. 2008 - 10:09)

... tak oba dva šukejte chcípnutý psi a bude klid.

Jarda (Čt, 11. 9. 2008 - 09:09)

Jedna známá mi před časem vyprávěla, že chodila na návštěvu ke známým a ti měli zlýho psa. Ona se ho bála a řekla jim to. Tak jí prej ta její známá, majitelka psa, poradila, ať mu vyhoní péro. Daly mu košík na hubu a známá mu to udělala. Hafoš prej od tý doby je jako beránek, jen mu ho musí občas vyhonit, jak se k ní lísá....
No, pravda, jak jinak se může hafoš uvolnit? Kdoví proč na nás psi za plotem štěkávají...

Maty (Ne, 7. 9. 2008 - 13:09)

pes by letěl pokud by se choval takhle a ještě kňučel apod.To je teda síla...já mám taky psa,mám ho ráda ale mám snad rozum a taky nějaké mantinely...

Nekrofil (Ne, 7. 9. 2008 - 12:09)

Jardo,jak takový čuně může používat svatá slova.To jsi zvrácený křesťan?Nechci aby jsi ke mě něco dodával.Tvůj popis mého já se sice neshoduje s realitou,ale děkuji ti za něj.Vulgární agrese mi je poněkud cizí i při takové zvráceností jaké jsi se dopustil.Snad ti bude odpuštěno tím nevinným zvířetem.Zneužít zvíře ke zvráceným hrátkám je velice nevkusné a nevhodné pro člověka co přeje ostatním mír v duši.Snažíš se psát jako ozářený laskavostí a zatím je tvá duše černá.

Reklama

Přidat komentář