Reklama

Gamblerství

Lemog (So, 5. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 174. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Ano (So, 5. 3. 2016 - 05:03)

Já si zase uvědomují, že mám spoustu neprectenych knížek .Takže ted budu čist a čist. .....

BIKER (So, 5. 3. 2016 - 05:03)

34. Den bez gamblu

Abstinentka (Pá, 4. 3. 2016 - 21:03)

22. den bez...Ahoj Luku

Ja si prave monentalne diky dluhum az moc dobre uvedomuji hodnotu penez. Skoda ze to neprislo driv.
Nu coz - hledim dopredu a delam co muzu;)

Abstinenci zdar a pekny vikend spolubojovnici

To (Pá, 4. 3. 2016 - 20:03)

Je genetika sklony k alkoholu,drogám atd....

Smich (Pá, 4. 3. 2016 - 20:03)

Soude podle krevního rozboru po 7 měsících další zhoršení .....;

LUK (Pá, 4. 3. 2016 - 17:03)

22. den bez gamblu

Zdravím všechny spolubojovníky! O profesionálních sázkařích si myslím své. Mohou existovat, ale těch pohádek o tom, jak jezdí po turnajích a sázejí podle aktuální formy jsem už slyšel několik:-). Jinak je fajn, že zde přibývá lidí, kteří chtějí svůj problém vyřešit. Bohužel je jasné, že zde poroste i napětí a občasné neshody. Provokatéři mě ovšem nechávají v klidu. Jinak začíná víkend. Cítím se v pohodě, silně, jako kdybych nehrál už celou věčnost. Nic mi to prostě momentálně neříká. S bažením problém tedy nemám, jen mi štvou "peníze hozený do kanálu". Moc dobře vím, co bych si za ně teĎ koupil, do čeho bych investoval. Doufám, že jednou se i od tohoto oprostím. Začíná víkend a nechci deprese, jako tomu bylo minulou sobotu a neděli. Vím, že každá ze třech fází trvá rok, takže z tohohle hlediska jsem stále na Startu.... Jen vím, že tam někde v dáli je Cíl. Takže nepodléhat falešné chiméře, abstinovat, a opravovat duši - to je můj cíl na další týdny:-).

Petr-Brno, přispívej sem prosím více. Hodně mi uvízla věta v paměti, že tisícovka je rozdíl mezi strádáním a plnou lednicí. Potřebuji takovéto věty slyšet, protože sem ztratil hodnotu peněz. K tomu deprese z prohraných statisíců a návrat zpět mezi lidi je pro mě strašně těžký... A to jsem v listopadu bez dluhu. Lidi, co splácí nebo ještě nestíhají splácet - to musí být teprv to "pravý ořechový".
AZ!

Reyzi (Pá, 4. 3. 2016 - 14:03)

Ahoj vsem,
14 dni..Byl jsem ted pracovne na cestách,vecer prelouskam diskuzi,drzim vsem pesti,drzme vlajku...

Abstinentka (Pá, 4. 3. 2016 - 08:03)

52 dni bez hrani

Dobre rano vsem spolubojovnikum

Nekdy sem zavitaji lide na ktere nema vubec smysl reagovat

Abstinenci zdar

Lemog (Pá, 4. 3. 2016 - 08:03)

Ahoj všem: dnes 173. den bez gamblu a cigaret

Ja bych ponechal bez komentare prispevek Prof. sazkare, jen snad poznamku : az spadne do tech hoven, ktere tady piseme, ja ho s otevrenou naruci a povzbudivymi slovy prijmu mezi nami a budu podporovat jako kazdeho jineho abstinujiciho gamblera, ktery zde chodi.

Nez do tech hoven spadne (a jednou se to jiste stane), pozadal bych aby nereagoval na me komentare. Dekuji.

Lemog

Lubos (Pá, 4. 3. 2016 - 08:03)

Abstinenci zdar!
Pojdme hezky do dalsiho dne bez hazardu...
Asi ano,mohou byt sazkari,kteri se tim zivi...Ja bohuzel,nebo bohudik ;-),jsem zavisli a neni to muj pripad.Me hra ovladla,ale kdo ji dokaze "zkrotit"...
Toto je diskuze pro nas hrace,takze v tomto nulova tolerance temto nazorum!
Mam ze sebe, a vas spoluabstinentu, radost!!!

BIKER (Pá, 4. 3. 2016 - 07:03)

To profi sazkar: jasný, a...34. den bez gamblu

Rmane , pěkně jsi to napsal!!!

Všem pěkný víkend

Roman (Pá, 4. 3. 2016 - 00:03)

To profi sazkar: jasný, a jako socka musíš hledat info o zdravi zadarmo na doktorka.cz, protože nemáš prachy na pořádnýho doktora:) Když hrál brácha tenis, tak socky a somráci chodili kolem kurtů a na hotel a obtěžovali a vyzvídali a hráči je posílali do hajzlu. Psát tady o práci somráka jako o práci a povyšovat se nad nemocné je hodno hovna.

Prof. sazkar:-) (Čt, 3. 3. 2016 - 23:03)

Zdravim vsechny abst. gamblery,
hledal jsem neco ohledne zdravi na tomto webu a dosel jsem aji sem a nejak jsem si pocetl:-)
asi jsem tak trochu gambler, sazim ,hodne, je to moje prace:-)
Jezdim po turnajich a mam informace a potom do nich investuji a to je ten rozdil optroti vam vsem, nejdrive rozum a pot sazka!!!
Jinak , ty hovna co tady nekteri pisete , hlavne luka, nebo tak nejak to je opravdu k smichu:-):-):-):-)
Tak at se dari

Lubos (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Lemog, jsi opravdu hodne...Nehodnotil jsem tebe...mluvil jsem o sobe.Nebud vztahovacny.
Ja mam s dluhama bohuzel velke zkusenosti,ale snazim se je splacet...a jeste dlouho budu(nekolik let).
Jiste,nekdo je ma vetsi druhy mensi,ale mame je všechni...Co me zarazi u tebe je,ze dokazes si tady stezovat na "stokoruny" a to mi prijde neadekvatni situaci vetsiny z nas.Co tobe chybi v trzbe ja musim vydelat za den,abych napravoval co jsem si hrou zpusobil.Ale jak rikam neznam te a neprislusi mi te hodnotit, i kdyz o povzdechu na trinacti stovkama nad prackou si myslim sve.

Abstinentka (Čt, 3. 3. 2016 - 12:03)

Lemog, jsi opravdu hodne...Biku fandim ti tak jako vsem ;)

BIKER (Čt, 3. 3. 2016 - 11:03)

Lemog, jsi opravdu hodne velky vzor a dodavas me opravdu hodne poz. nalady o tom ,ze se to da zvladnout a za to ti dekuji a verim,ze i zy jednou budes zase pomale v plusu.
Jinak reakce na Lubosovo : nevim co u tebe znamena resit ci nerrsit dluhy, resit na oko a tak.
Pokud jsi tim myslel ,ze snad treba chodim hrat a nejak se za to tady schovam, ci co....
Dale bych to nekomentoval!!!!
Ja jsem na to jak jsem , 33 dni bez gamblu , je to moje svetlo na konci tunelu a chci bejt tady jako BIKER a ne jako ..C. tedka nevis o cem pisu, tomu rozumu
Cem pisu, tomu rozumi pouze abstinentka(gamblerka), a lemog

AZ a vsem spoustu odcahy do dalsiho boje

BIKER (Čt, 3. 3. 2016 - 11:03)

33. Dwn bez gamblu

Abstinenta (Čt, 3. 3. 2016 - 10:03)

Lemogu, dulezite je ze mas ted svou viru. Psal si ze casem by se to splatit dalo tak treba jednou zase budes neco mit. Prijmy jak jsi psal nemas spatne, bude to trvat dlouho ale nadeje nejaka je - aspon tak jsem to pochopila z tvych prispevku.

Lemog (Čt, 3. 3. 2016 - 08:03)

Já uz mám toto vsechno za sebou, ted to neresim, vy ostatni tady zachranujete co se da, ja v dobe kdy jsem mohl zachranovat (nekolik let zpet) jsem netusil, ze je lepsi platit to co jsem schopen zaplatit a resil jsem to presne tim utekem do herny, coz v dusledku zamenalo, ze jsem prosel exekucema, dnes nemam nic a exekutori uz me neotravuji ale nikdy uz si nemuzu najit zamestnani, musim pracovat sam jako osvc a jestli nejaky dobrak vymysli pouze bezhotovostni platby - jdu si skocit pod vlak.

Dotahl jsem to ve sve dobe k takove dokonalosti, ze mi vzali uplne vsechno ( dnes uz musi nechat zakladni potreby), byl jsem v prazdnem byte ........to si tak jednou prijdu domu a dvere od bytu zalepeny paskou s razitkem exekutora a papirem, na kterem byly instrukce ( vymenili mi samozrejme zamek), ze klice si vyzvednu na ostravskem soudu v tech a v tech dverich po predlozeni obcanky.
Sel jsem si tedy pro klice.
Dalsi exekutori si prisli i pro auto, ktere jsem sam osobne musel odvezt a zpatky jet tramvaji, kdybych ho neodvezl do garaze exekutora, nechali by ho odtahnout odtahovkou a zaplatil bych i toto.

Platte to co muzete, nic se nedeje kdyz nezaplatite vcas a v plne vysi, vsude delaji bububu ale kdyz platite aspon neco, nejste neplatici a nez by to doslo do exekuce zase neco zaplatite , pak se da jednat o refinancovani - tech moznosti je vice.....ja uz mam v tomto jasno ale uz nemam tyto "prijemne" starosti , uz nemam co zachranit. Smiril jsem se s tim, v dobe kdy bych mohl zachranovat, nemel jsem informace ani o abstinenci ani o moznostech plateb veritelum.

Lemog

Reklama

Přidat komentář