Reklama

Gamblerství

Tipac (Út, 15. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj vsem,tak jsem se sem dostal nahodou,ale bohuzel se strjnou diagnozou,hraju,resp.sazim........

Abstinentka (Út, 15. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj Jepice

Moc diky
Ja mela ted dva velmi narocne pracovni dny q vzdy jen v rychlosti nakoukla. Chybi mi asi poslednich 10 stranek My deti ze stanice ZOO a na ceste mam Memento a Naruzivost. Cteni obecne dost pomaha a k tomu jeste knihy s problematikou zavislosti jsou inspirativni.

Pevne verim ze mezi nas casem vstoupi dalsi

Abstinenci zdar

jepice (Út, 15. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj všichni dnes opět náročný den, jsem utahana jako kotě... důležité je že dnes 11 den bez hraní i alkoholu...
Biku zitra jsem uz konečně doma, žádný doktor tak ti mejlu pošlu postup na tvé dluhy...
Abstinetko jak je? zítra ti pisnu, až budu sama...
Lemogu, Luku, Biku, Tragiku, a další... kluci pište, nějak nám to tady uvada a já už nechci být poslední v součtu dnu abstinence, musíme přilákat další gamblery aby zacali abstinovat...

LUK. (Út, 15. 3. 2016 - 15:03)

33. den bez gamblu

Zdravím přátelé! Nevím, jestli je to Sluníčkem, nebo blížícím se jarem, nebo jednoduše mozek zapomíná na škody, které jsem napáchal, ale... cítím se dobře. Mívám i dobrou náladu a ranní vstávání do práce už není boj o přežití. Zkrátka jsem v pohodě. Věřím, že je to jen počátek a abstinence a střízlivost mi (nám) ukáže novou radost ze života a těšení se na běžné věci... Ale co když toto vše není skutečnost, ale jen závislost, se mi snaží našeptat, že se nic tak strašného nestalo a život jde dál?... Nejsem si jistej. V každém případě vím, že pokud budu abstinovat a makat na sobě, stane se to skutečností.

AZ!

BIKER (Út, 15. 3. 2016 - 10:03)

Pratele,
prispevek Bikre jsem nepsla ja a popravde mu take nerozumim.

Jinak jak rikate ,modra je dobra.

Mrknu na to jak se sem zaregistrovat a jdu se taky zmodrat:-)

AZ

Lemog (Út, 15. 3. 2016 - 10:03)

Pochopil jsem,že...Ja jsem se nejprve pozastavil a nepochopil jestli to pise BIKER nebo nekdo jiny a oslovuje BIKERA - Bikre

v tomto ohledu je modra dobra a registrace me vubec neomezuje, naopak - je jasne , ze Lemog je Lemog

Abstinentka (Út, 15. 3. 2016 - 10:03)

Pochopil jsem,že...Ahoj Biku
Nejak jsem tvuj komentar nepochopila. Muzes ls objasnit?

Bikre (Út, 15. 3. 2016 - 08:03)

Pochopil jsem,že polovicatost se muže = strani
Tam už jsem byl

BIKER (Út, 15. 3. 2016 - 07:03)

Pekny den vsem

AZ

Abstinentka (Út, 15. 3. 2016 - 07:03)

63 dni bez hrani

Diky Jepice, drzte se s Bikem at jste co nejdrive fit

Abstinenci zdar

Lemog (Út, 15. 3. 2016 - 04:03)

Ahoj všem: dnes 184. den bez gamblu a cigaret

Lemog

BIKER (Po, 14. 3. 2016 - 22:03)

Ahoj moc se omlouvam, měla...Jepice,
Dekuji moc za ochotu a snad budes zase brzi v poradku, a ver nejsi sama kdo je na neschopence....ja taky po mem sobotnim kolapsu.

Jsem rad mezi vama

AZ

jepice (Po, 14. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj moc se omlouvam, měla jsem dnes toho moc, nepadla jsem dnes 10 den bez závislostí.
Bohužel mám neschopenku, hraní na mě zanechalo následky... teď tu budu častěji...
Biku a abstinetko zítra vás poresim, vice přes email zítra...

Abstinentka (Po, 14. 3. 2016 - 17:03)

Ja pevne verim ze nikdo nepadl a zdrave jadro drzi pospolu a s usmevem abstinuje.

Tragik (Po, 14. 3. 2016 - 15:03)

Neříkal.. :o)
ale na Nešpora asi půjdu tuto středu. Už jsem delší dobu nebyl.
Chodím ještě na jiné skupiny.

On si jede svůj "deníček" na internetu. Jinam asi moc nechodí.

Když už tam ale půjdeme/půjdete doporučuji každému z vás kdo jde vlastní cestou si s ním něco říc. Ono na té řízené hodině asi nebude moc čas.

Každopádně je fajn že se to tu rozrůstá a snad nikdo z nás zatím napadnul.

Lemog (Po, 14. 3. 2016 - 13:03)

Tragiku, my se nakonec budeme bliziot se svymi zasadami, pouckami , metodami k sobe vic a vic.

Ja jsem knihu necetl ale mam to tak, ze uz od zacatku, kdy jsem se naucil cerpat a vyuzivat vesmirnou energii pro sebe, jsem si vlasne rekl, ze silu zavislosti, ktera me nutila gamblit a plytvat energii na hrani, vyuziju naprosto stejnou silu k tomu, abych se dokazal branit a byt sam sebou, byt panem sveho tela.
Inintifikoval jsem pricinu, naucil jsem se svou vlastni metodou meditace tzv. nabit se a tuto energii pouzit pro zmenu, mysleni, pretransformovat bazeni na vyvazeny stav mysli, kde vitezi smysluplne cinnosti - to uz je na vkusu kazdeho soudruha.

Moje nabiti nebo meditace, je jedno jak se to nazve, treba to nekomu muze pripadat srandovni ale to je mi jedno, spociva v tom, ze pri urcitem druhu hudby (ne meditacni), jsem schopen prijimat energii , citim jak se mi nabiji jednotlive casti. Podrobnosti nejsou dulezite.

Jiz davno jsem zjistil ale v prubehu me prohravacske kariery byla tato schopnost z pochopitelnych duvodu vytlacena nekam do pozadi, ze dokazu vnimat energie, verim na telepatii, driv jsem se snazil videt auru. apod .....nemam zadny vyhraneny styl , jen vim co citim a mozek to zacne vyhodnocovat.

Dospel jsem tedy k zaveru, ze moje zavislost potlacila moje chopnosti a zmocnila se meho tela.
Proto asi pri prvnim znovu nabiti tak rychle a vlastne temer bez odmlouvani usedla do koutku. Vim, ze ceka na svou sanci, proto planuji napr. to holotropni dychani a jeste budu vymyslet dalsi cinnosti, zatim nic dalsiho konkterniho nemam, ono to jde tak nejak samo a jedna praktika nasleduje za druhou aniz bych nejak tlacil na pilu.

Uz jsi rikal dr. Nesporovi, ze bude zajezd?
At tady prijde mezi nas , zasmejeme se , on je i pres ten smiichhhhhhhhh!!!!

Pekne slunecne pondeli vsem

BIKER (Po, 14. 3. 2016 - 12:03)

Ahoj.. a dobré ráno.

Je...Presne jak rikas,
Neco podobneho psal Martin S. Ve sve knize JA HRAC.
gambler ma ohromnou vuli a vydz hak dlouho vydrzi hrat, vydelavat penize na hru atd, jeho dobre vkastnoati herna obrati proti nemu a to je zbran.

Ja mam za sebou bva dny odpocinku a je to opravdu lepsi, venku slunce a ja plnrj odhodlani vse zvladnout.

Pekny slunecny dennvsem

Tragik (Po, 14. 3. 2016 - 12:03)

Ahoj.. a dobré ráno.

Je sice už 12:40 ale pondělí je ráno každého týdne. U mě to třeba funguje dokonale. Jak se mě povede pondělí tak těžší nebo lehčí je pak zbytek.

Jednu pozitivní věc mám pro vás kterou jsem asi říkal ale i sobě si ji stále opakuji:

Dokážeme-li tu vůli, kterou jsme dřív nezlomě opírali do gamblerství otočit a nasměrovat správně.
V tu chvíli můžeme dokázat i více než bychom byli schopni kdybychom nikdy nehráli.
Pojďme to otočit ve svou výhodu.

BIKER (Po, 14. 3. 2016 - 08:03)

Ahoj vsem a uspesny tyden

AZ

Abstinentka (Po, 14. 3. 2016 - 06:03)

62 dni bez hrani

Dobre rano vsem a abstinenci zdar

Reklama

Přidat komentář