Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Cha cháá....

Martina (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

To jsi udělala Klárko dobře. Jít ji to ukázat a povídat si s ní o to a i s maminkou. Uvidíš,že se to poddá.

Klára (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Včera jsme si s mamčou a ségrou otevřeně promluvily o všem a snad se ségra trochu zklidnila a dnes jsme se odpoledne spolu šly projít a prohlédnout si ten domek,co Libor koupil a řekla jsem jí, že to je naše rozšířené království a pokud tam někdy v budoucnu budu s Liborem, bude moci za mnou chodit a třeba tady být i do rána. A pak jsme šly do cukrárny na dort a čaj a já si dala kafe ani jsme už moc nevečeřely, jak jsme byly přeslazený. Libor dnes volal, že leží a celou práci odvolal a nemá angínu, ale kašle a chraptí a teplotu má taky a tak asi nepřijede na víkend a nejradši bych jela za ním,ale zase nechci nic chytit a tak si budeme skypovat a tak. Dnes se mi už nechtělo čůrat jinde a pod viaduktem to nemají opravený a tak jsem čůrala jen doma a pak ve škole i než jsem jela domů,ale cestou z města jsme se s Nikolou vyčůraly , bylo už trochu šero a obě jsme měly pipinky plný po čaji a kafi a chtělo se nám nutně a tak jsme šly okolo kolejí cestou a tam se vyčůralyy do trávy. Ségra si to neohlídala a čůralo ji to rychle a trochu do strany a pochcala si levou nohavici a botu. Tak přišla domů zaražená a hned si to převlíkla,ale já jsem mamče nic neřekla. Já si to víc hlídám a čůrala jsem taky silně ale dělala jsem přímý proud. Ještě budeme spolu u mne a udělaly jsme takovou dohodu, že když bude chtít spát se mnou tak jí vyhovím a naopak, ale když budu mít jako včera nějakou práci tak ji pošlu do jejího pokojíčku, ale přijdu se k ní alespoň přitulit než bude chrnět.

Pavel (St, 25. 9. 2019 - 10:09)

Klárko a nebylo by pro tebe lepší, když čůráš venku na zem si v dřepu rukama přidržet stydké pysky? Mohla bys tím regulovat kam čůráš. Nezkoušela jsi to někdy?

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 11:09)

Je to mě nenapadlo, jsi hodný. Já je mám totiž jak sloní uši, bimbají mi mezi nohama.Operaci nechci, Lubor já s nima někdy ovívám jeho hlavu, aby na něj nešly mouchy, když mu chčiju do huby

Host (St, 25. 9. 2019 - 11:09)

Fejkaři. To určitě Klára není ta pravá.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Ne, neboj se jsem to já, ale určitě nějaký fejk taky napíše

Robbin (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Nemáte holky mezi nohama hadičku ale jen škvírku a pak vám to teče při čůrání křivě. Moje mladší ségra si takhle připočůrá nohu nebo kalhoty často taky.

Miška (Út, 24. 9. 2019 - 16:09)

stala se mi věc, že jsem s jednou spolužačkou šla čurat ve městě, protože ona je jedna z těch, co se stydí venku, ale toalety byly mimo provoz a tak jsme se schovaly do altánku v parku a ona se vyčurala ukrytá tam, ale zase udělala louži ne do trávy,ale na beton a čůrala opravdu hodně a tak to bylo víc vidět a blbě se to vsakovalo. Já jsem se nakonec vyčurala tam taky a taky jsem měla plný čurání a tak jsme tu louži tím jestě zvětšily. No bylo to blbý na tom místě, ale ona by asi dlouho nevydržela a já taky ne a tak jsme to riskly tam. Kamarád mně pozval opět ven, ale mamka mně bude potřebovat doma, protože přijede návštěva ze Slavonic a tak budeme připravovat pohoštění a tak půjdeme ven zítra.

Tak (Út, 24. 9. 2019 - 00:09)

to bude jistě Klárka nebo Miška

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

tady jsou vůbec skvělá témata. Mně to tebe nebere, když vidím, jak nějaké prase chčije. Dobytkové nejsou jen muži a bezdomovci, dělají to i dámy. Jedna dívka se vychcala na trávník, asi 2 metry od frekventovaného chodníku (výlez z metra), nohy pěkně roztažené, když se otírala holou pipinu, nějak jí nebrali lidi kolem. Vůbec nejlepší je, když se někdo takto vysere. Já bydlel poblíž hospody a nejen že chodili chcát na plot a do baráku, jednou se nám v domě kdosi na chodbě i vysral!

David (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Ona to.měla fakt blbý a čůrala až trochu i krev prvnì den a to neměla měsíčky,prý to šlo z močáku a v nemocnici v Ostravě ji dali silný Atibiotika.

(Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

Si přivezla zánět močáku včera ze Slovenska. No a mám Azitromycin a bojím se jít na malou,protože to pak strašně bolí v celém podbřišku.

Jana (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Hm. To je někdy tak. Ty ji asi hodně miluješ?

Jana (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Já bydlim naštěstí sama,ale nedivím se ti,že ses o svou milou bál.

David (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Moje holka to.jednou zažila,měl jsem o ni strach.

Veronika (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Deniso já to mívám taky. Ono se o tom moc nemluví, ale když nastydnu nebo mám zánět močových cest nebo močáku tak když potřebuju čurat tak musím co nejrychleji. Často se mi stalo,že jsem to na poslední chvíli pustila třeba ve městě za nedokonalým úkrytem a bylo mi to naprosto jedno jestli mně někdo vidí. A bohužel jsem někdy přišla domů a to byla taková bolest kolem pipinky a v břiše a nutnost čurat, že jsem se počurala nebo se v nouzi nejvyšší vyčurala na chodbě v mezipatře a stejně jsem už byla trochu po.... a pak jsem to šla uklidit po sobě. Bylinky to nespravily ale antibiotika a často i horečky několik dnů. To co tady holky popisujou,že jsou učúraný to ještě nic moc není.

Jana (Po, 23. 9. 2019 - 22:09)

Já s tím ležím třetí den a stydím se to sdělit, ale mám u postele radši kyblík s vodou tak do čtvrtky a do toho už dva dny čůrám hlavně přes noc, protože bych to nevydržela dojit na záchod na chodbě. Vím o čem píšeš, mám taky AB po 12 hodinách a pro jistotu na ní plenku, protože jak vstanu, hned to jde ze mně ven a až dnes večer je to teprve o malinko lepší.

Klára (Po, 23. 9. 2019 - 18:09)

Pod viaduktem ještě pracují řemeslníci a tak jsem si baculku vypustila jinde a šla jsem oklikou kolem vlakového nádraží a tam u opuštěné budovy jsem čůrala do větší louže nejdřím mírně,ale hned se to rozčůralo z pipinky prudce. Nikdo nikde nebyl a tak jsem si v klidu vše oblékla a pipinku osušila kapesníčkem a domů jsem to měla pak od nádraži tak necelých deset minut. Nikola už je taky doma a včera jsme si povídaly a tom, jak to bude s tím domečkem,ale dopadlo to jinak než jsem myslela, ona si zacpala uši a že nechce nic slyšet a úplně usedavě plakala až přišla mamča,ale ani to moc nepomohlo.Nikolka je z toho hotová a já jsem z ní nešťastná,protože se nic nemění a kdyby se měla kvůli tomu takhle trápit,tak u Libora nebudu bydlet a budu k němu chodit na návštěvy. Včera mi usnula uplakaná a schoulená s hlavou u mého bříška a já jsem ji jen hladila a plakala jsem potichu pro ni taky.V noci se trochu chrula a tak jsme se vzbudily a šly čůrat, nechala jsem ji první a čůrala hodně a já jen trochu,ale hned jsme se schoulily do pelíšků a chrněly jsme dál. Jsem dohodnutá s mamčou,že si dnes u večeře o tom všem budeme povídat a nechám ségru zatím spát u mně taky,ale musí přijít až kolem devátý a když přijde dřív do pelíšku,tak bude muset počkat, až se k ní přitulím já,protože musím dodělat jednu práci z češtiny na zítra. Libor dnes taky napsal,že ho bolí hlava a v krku a že si jde lehnout a vzal si nějaký prášky a teplý čaj, tak snad neonemocní a přijede za mnou . Asi pojedeme ještě na víkend na chaloupku. Moc vzpomínám na ty zážitky s ním a na Mišku a krásné chvíle s ní. Četla jsem,co tady napsala a pipinku má asi znovu nastydlou,ale hlavně ji moc přeju toho kluka a snad se jí konečně podaří mít lásku. Stýská se mi po ní a možná za mnou přijede a pak bych za ní zase přijela já.

Denisa (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

Já mám taky pipinu nastydlou a musím často.

Reklama

Přidat komentář