Reklama

CFNM

Irena (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

Můj chlap je před tchyní nahý každý den, protože moje máma bydlí ve stejném domku jako my.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

to je taky o věku, jednou večer jsem přijel na kole k vodě. Právě vylézala z vody nahá paní, stejně tak její asi 11 letá dcera na sobě nic neměla. Zato dědeček byl v plavkách. Není vhodné, aby se ukazoval před svoji vnučkou a dcerou. Zato on znal holky od mala, tak proč by před ním musely mít plavky. Pani ani nijak neřešila, že tam jsem já, osušila se, oblékla si prádlo a šaty a když odešli, tak jsem vlezl do vody já. Já bych taky před holkou vody nahý nelezl, paní by mi nevadila.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

Nedělal bych z toho kovbojku. Většina kluků chodí před matkou nazí od mala, ani v pubertě nemají obvykle důvod se stydět. Pokud se trochu stydí, tak jim na rozdíl od holek stačí lehká domluva. Takže ani většině chlapů nevadí, když třeba na plovárně v šatnách nebo sprchách projde šatnářka nebo uklízečka. Tchýně bývá věkově podobně jak vlastní matka, takže to muž bere jako doma, před matkou taky jde nahý z koupelny. Já bych se naopak styděl, kdyby přede mnou byla nahá nějaká žena ve věku matky. Jednou jsem to zažil, byla jen do půl těla, bylo mi to nepříjemné. Pokud by viděla naopak ona mě bez plavek, tolik by mi to nevadilo.

Marcel (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Nahý uklidím Váš byt. Ostrava a okolí. [email protected], 737741934

Marcel (Pá, 17. 1. 2020 - 19:01)

Dobrý den. Rád bych tu našel ženy, před kterými bych mohl chodit nahý. [email protected]

Nudista (St, 15. 1. 2020 - 21:01)

Ne všude je to tak vyhraněné, muž sub a žena dominantní. Já vyrostl v nudistické rodině, manželka naopak. Byl jsme rád nahý doma i u vody, manželka si vše odložila pouze na nudapláži. Zkraje jí vadilo, že jsem byl doma nahý, i když měla návštěvou své kamarádky. Ty jí však vynadaly, když mě hubovala, že jsem i před nima nahý. Asi k nám chodily tak často právě proto, že jsem byl i v jejich přítomnosti nahý. Hrály si se mnou, aby penis byl stále v pozoru. Losovaly o to, která mě dovede k vyvrcholení. Před 3mi roky jsme se přestěhovali, zatím v tom nepokračujeme, i ženě to chybí. Ale už si hledá nové kamarádky.

pajo (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Já bych to před cizíma asi nedal, zvykl jsem si před tchýní a švagrovou , vím, že si ze mně dělají srandu , ale nevadí mi to.

Irena (Pá, 17. 1. 2020 - 15:01)

Ten můj se před cizími stydí, ale vzrušuje ho to. No a před svou tchyní (mojí mámou) se stydí dodnes. Jinak je k ní děsně pozorný a galantní a ona ho hýčká snad víc, než kdyby byl vlastní syn.

pajo (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Má tchýně je taky moc milá , jen švagrová si dělá legraci , ale s tchýní je to supr , také s její sestrou.

Irena (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

A pak že tchyně jsou potvory. Jak se ten můj dá do řeči s mojí mámou, tak už nikoho ke slovu nepustí. Já si z něj dělám legraci, že si mě vzal jen kvůli tomu aby měl mou mámu za tchyni. :-)

pajo (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

Hlavně , že si nedělá legraci , obdivuje mě , taky její sestra ,nepřekáží ji , že jsem nahatej , taky se spolu koupeme.

Irena (Pá, 17. 1. 2020 - 21:01)

Společné koupání bych mu netolerovala. Přece by mi neočumoval nahou mámu.

Irena (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Přeji vám oběma brzké nalezení nových kamarádek.

Marcel (So, 4. 1. 2020 - 03:01)

Kdyby byl zájem o muže na cfnm v okolí Ostravy, pište na mail [email protected]

Marcel (So, 4. 1. 2020 - 03:01)

Kdyby byl zájem o muže na cfnm v okolí Ostravy, pište na mail [email protected]

Marcel (Út, 26. 11. 2019 - 15:11)

Dobrý den. Rád bych našel ženu nebo skupinku žen na cfnm z okolí Ostravy. Neporadí někdo? Pokud ano, dejte vědět na mail [email protected].

Pedro (So, 23. 11. 2019 - 10:11)

Ahoj Janko, jestli hledáš nějakého muže na CFNM, který bude nahý více než 20mimut, tak to se můžeme spolu domluvit. Velice se mito líbí. Můj e-mail: [email protected]
Budu se těšit

karel (Čt, 31. 10. 2019 - 18:10)

Já bití nemám rád, ale nevadí mi být před nima nahej.

Lenka (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

To je těžký Karle, buď si na to zvykneš, nebo musíš od ní.

karel (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

Já si už zvykl, i když nejlepší to bylo , když jsme byli sami , pak taky s tou sousedkou , ale sousedka má dceru , asi v mém věku , je tlustá a ne moc hezká, zkoušela to na mne , ale já nechtěl , a teď si myslí, že když mě bude bít a pořad poroučet , bude se mi to líbit , ale tak to není , ona to neumí, jen mě pořád bije.

Reklama

Přidat komentář