Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

máma a balon (So, 17. 3. 2018 - 19:03)

Když mi bylo cca 5 - 6 let , začal jsem masturbovat na nafukovacím balonu !!! A nbi nevím jak to začalo . Několikrát jsem šel za mámou aby mi nafukovací balon co nejvíc nfoukla . Když ho nafoukla , tak s balonem sem šel do pokoje a třel sem se o balon penisem dokud jsem nebyl hotový a balon podemnou nepraskl !!!! Vím že mě máma pozorovala , protože se chodila na mě koukat jak se třu na balonu.... , několkrít jsem jí viděl mezi pootevřýma dvěřma jak na mě kouká a viděl jsem jak si jí rukou semtam přejíždí.... Jak balon podemnu prasknul , tak jsem se udělal a máma mi pak několitát penbis zkontrollovala a sáhl si na něj ..... Hodně mě to semtam vzrušilo .... Dodneška si nafukuji balona třu se na něm dokud nepraskne. I jsem zkoušel oslovit mámu aby mi balon nafoukla , že chci balon před ní prasknout.... , tak jako v dětsví !!!!!!! , ale zatím bezúspěšně . Mé tel 722 38 68 90.

Jitka (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Verči je to rok snad sis to uzivala

Jitka (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Pokud se to žene líbí tak si to užije.

Joska. (So, 10. 3. 2018 - 20:03)

Cítím s tebou nenech se odradit kecama

luci (Út, 6. 2. 2018 - 22:02)

A tam by kundolízka určitě...A proč taky?Tam v tomto ohledu panuje vzájemnost.

! (Út, 6. 2. 2018 - 19:02)

A tam by kundolízka určitě mít nemohla!

Pejsky kundolíz (Út, 6. 2. 2018 - 16:02)

používá celá řada paniček. Mnohdy mají i speciální výcvik v tomto smyslu. Když není žalobce, není ani soudce. Jinak samozřejmě zoofilie je trestná. A panička rádobykundolízka by si pěkně mohla pobručet ve Světlé nad Sázavou. Pro neznalé pěkný dámský krim.

!!!!!!!!!!!!!!! (Út, 6. 2. 2018 - 11:02)

A Marie Terezie na sebe pouštěla hřebce! A vy to tady řešíte k vůli nějakému kundolízku?

luci (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

A to by jste byli...Psy jsou snadno dostupní a akt lze provozovat i v panelákovém bytě.Zoofilní praktiky jsou opravdu velmi staré.Manželky římských legionářů za účelem sexuálního uspokojení držely osly.Jak zmiňuje kronikář:byly v díle vytrvalý a pouštěly hodně semene.

úchylka, (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

To jako myslíš vážně,...Jako úchylka...

Jóóó (Út, 6. 2. 2018 - 09:02)

A to by jste byli překvapený kolik paniček má pejska jenom k lízání a některé i šukání. Akorát mají problémy s drápama ale ony si většinou poradí s bačkůrkama.

BL (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

řešíte něco co lidstvo...To jako myslíš vážně, že zoofilie a homosexualita je srovnatelná?????!!!

? (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

Nejhorší je když panička doma a nemá co dělat a z nudy je schopna čehokoliv. I tomu svému kundolízku i přeblafnout pé..!

luci (Po, 5. 2. 2018 - 18:02)

Už vím proč se majitelů...Je to deviace a pokud to někdo provozuje za zavřenými dveřmi,takže nikoho nepohoršuje a neohrožuje,je to jen jeho věc.Existuje spousta deviací,které jsou podstatně tvrdší a lidé je provádějí.

kos (Po, 5. 2. 2018 - 01:02)

řešíte něco co lidstvo provází už od starého říma a možná mnohem mnohem déle , sex se zvířaty je celkem normální , podobné je to se sadysty a masochysty , vždy je to věcí uhlu pohledu . vždy jde o to aby se jedinec uspokojil . pokud k tomu není zvíře nucené přímo násilím asi to není nic proti ničemu jen vymysli práva a právníků... budem tedy v budoucnu považovatza normální sex s roboty ? nebo je to taky zvrácené ? za první republiky se psí maso prodávalo u každého řezníka a dnes by se za to střílelo , proč psí maso narozdíl od prasete je celkem zdravé málo tučné a tak bych mohl pokračovat dále a dále . tedy zoofilie je stejný prohřešek jako naši 4 procentní neměli bychm být schovívaví i knim ????

Jarda (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Už vím, proč tu Češi nechtějí kozomrdy, byla by to konkurence!

Dík za info (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Už vím proč se majitelů psů musím štítit doktnout.

luci (St, 17. 1. 2018 - 18:01)

Je to uchylne a hnusne....Asi máš pravdu v každém případě je to deviace.Ale ve finále je tomu pejskovi dobrá dvounohá fenka,když podrží,on to udělá.

terezka (St, 10. 1. 2018 - 14:01)

to Danuše.Ano máš pravdu...dobry

Jana (Út, 15. 11. 2016 - 19:11)

Včera večer jsem po koupeli...Proč, ne? Já to dělám také tak, a jsem spokojená..pes líže jak o závod!!

Reklama

Přidat komentář