Reklama

Jak poznat hysterku

D (St, 5. 6. 2013 - 23:06)

> Jak ji chlap může udělat spokojenou?
Normálně jako každou ženu.

Jak jde normalne udelat kazdou zenu spokojenou?

Franta (St, 5. 6. 2013 - 23:06)

> A o co tedy hysterce ve...tak moje odpovědi na tyhle otázky:

O co hysterce ve vztahu jde?
O uznání,manipulace je jen prostředkem jak k tomu dojít s někým, kdo sebou nechá manipulovat.

Kdy je šťastná.
Jako každý člověk, když se jí něco povede a samozřejmě když se jí dostane uznání za to, co se jí povedlo.

Jak ji chlap může udělat spokojenou?
Normálně jako každou ženu.

Jak s ní žít ve spokojenosti a klidu?
Nijak. :-)

hysterky - hrůz (St, 5. 6. 2013 - 20:06)

tak moje máti byla klasická - teď už se s věkem a s vážnou nemocí zklidnila, ale byla zářným příkladem toho, jak jeden člověk dokáže otrávit život všem okolo sebe. Každý den scény, mlácení dveřma, hádky s tátou, rozhádala se s veškerým jeho příbuzenstvem, mě mlátila jak žito a psychicky tak deptala, že už se z toho nikdy nevzpamatuju. Od šestnácti mám bulimii, po překonání závislosti na lékách jsem spadla do závislosti na chlastu. Když slyším nějakou ženskou v televizi hystericky ječet, musím to přepnout. Ty scény už z hlavy nikdy nevymažu a myslím, že táta neměl být takový dobrák a dát jí vždycky pár přes hubu, aby se vzpamatovala. Jenže on takový bohužel není. Radím všem chlapům, od hysterky utíkejte, utíkejte, utíkejte. Vaše případné budoucí děti si to peklo nezaslouží.

Franta (St, 5. 6. 2013 - 20:06)

Radku, pozitiva jsou na netu snad stokrát popsána. Když tě chce, splní ti sen. Zažiješ neuvěřitelný sex, pokus si ho přeješ, hospodyňku, pokud je to tvoje přání. Dokáže cokoli, pokud má motivaci. Taková slečna má úžasnou empatii. A neváhá ji použít na to, aby dostala co chce. Na druhou stranu tě dokáže úžasně vyhmátnout a vydusit. Chceš mít klid, gauč, pivko, povolnou ženušku, ne s tímhle typem. Pokud ji něco nevoní, dostaneš takovou čočku, že nebudeš chápat. Ale podle mého názoru to není bezdůvodně. Chlap má tendenci zlenivět, užívat si toho skvělého sexu, reprezentativní kočky vedle sebe a chce mít u toho klid. Takže ulovil výstavní kořist, kterou chce každý a najednou by ji chtěl mít jenom pro sebe, pěkně doma. Ptal ses, proč se chlapi vedle takových žen cítí vycucaní a stanou se z nich magoři? Pořídili si lvici a chtějí z ní mít domácí micku. A ono to prostě nikdy nepůjde. V mnoha případech se snaží vyhovět, viz. otázky jak ji uspokojit atd. a neuvědomují si, že jen přilévají olej do ohně. Z chlapů, které si výstavní kočka vybrala k ulovení se stanou opravdovou kořistí (hodnýimi hochy) a to jim tenhle typ nikdy neodpustí. Můžu se zeptat, ty máš doma tenhle typ?

Franta (St, 5. 6. 2013 - 20:06)

To přirovnání k hladové dravé šelmě si mi moc líbí. :-) Pozitiva utíkání nejsou žádná. Nesmíš utíkat, buď budeš sežrán, nebo zažiješ neuvěřitelně intenzivní pocit, že žiješ. Ale nic mezi tím.

D (St, 5. 6. 2013 - 18:06)

Skvele? Tak proc se ma pred...Jaka jsou pozitiva utikani pred hladovou dravou selmou ci velkou vodou?

Radek (St, 5. 6. 2013 - 15:06)

Skvele? Tak proc se ma pred ni utikat? A jake jsou to pozitiva?

Franta (St, 5. 6. 2013 - 12:06)

Jak se zije s hysterkou? Skvele. Jak ji uspokojit? To nelze a ani se o to nepokousejte. Ma svou zavislost a jakakoli rozptyleni nebo nahrazka jejiho ziskavani zivotni sily je utok na jeji svobodu. A chcete-li klidny zivot, tak pryc od ni. Nemeni se. Na druhou stranu zivot s ni ma mnoho pozitiv.

Radek (Po, 3. 6. 2013 - 08:06)

Proto se tak blbě ptám. Každá ženská chce tak trochu chlapa ovládat, buzerovat, atd.. Proto jsem se zeptal, proč od ní hned utíkat, jak tu někteří píšou. Dokonce někdo říkal, že hysterka dokaže z normálního chlapa časem udělat magora, tak to už vůbec nechápu.

Ferdyš (Po, 3. 6. 2013 - 08:06)

Každá ženská má sklony k hysterii a občas se tak chová. Ale hysterie je nemoc a se skutečnou hysterkou fakt žít nejde. Teda normální chlap s ní nemůže žít. Muž, který poslouchá svou ženu na slovo a nechá si srát na hlavu, tak ten s ní vydrží. A proč s ní nejde žít? Je to stejný jako s alkoholičkou. S ženskou, která se jednou za týden ožere, klidně člověk vydrží, pokud je to každý den, tak to vydržet nejde. A s hysterkou je to stejný. Když jí chytne hysterák jednou týdně, tak to jde, každý den se to ustát nedá. Tak blbou otázku bys nepokládal, kdyby sis hysterku někdy vyzkoušel. Stačilo by na pár měsíců. A měl bys jasno.

Radek (Po, 3. 6. 2013 - 07:06)

Mě připadá,že každá ženská vyžaduje neustálou pozornost. Tak proč tu někteří tvrdí, že se s hysterkou nedá dlouhodobě žít?

D (So, 1. 6. 2013 - 20:06)

A o co tedy hysterce ve...> A o co tedy hysterce ve vztahu jde?

Soustavne na sebe strhavat pozornost a manipulovat s partnerem.

> Kdy je šťastná?

Kdyz se ji to dari.

> Jak ji chlap může udělat spokojenou?

Kdyz je ochoten dlouhodobe pristupovat na jeji hru.

> Jak s ní žít ve spokojenosti a klidu?

Nijak.

Mára (So, 1. 6. 2013 - 13:06)

A o co tedy hysterce ve vztahu jde? Kdy je šťastná? Jak ji chlap může udělat spokojenou? Jak s ní žít ve spokojenosti a klidu?

Radim (Pá, 31. 5. 2013 - 00:05)

Hysterku nebrat

D (Ne, 26. 5. 2013 - 13:05)

takhle nemůžeš brát. S...> někoho můžeš znát roky a rozvedeš se i po 30 ti letech

Ani vztah, ktery se nakonec rozpadne jeste za zivota obou partneru, nutne nemusi byt prohrou pro zadneho z nich.

Kdyz se nejaci manzele ci partneri rozejdou treba az po 30 letech, mnohdy se to da interpretovat i tak, ze po celych 30 let jim jejich souziti vzajemne vyhovovalo.

Jini, kteri se nikdy nerozvedou, zase spolu muzou naopak po dlouhe dekady jenom ztracet cas; pripadne se muze jednat i o vztah, ktery je vyhodny pouze jednostranne.

D (Ne, 26. 5. 2013 - 13:05)

No a po jaké době je...Zalezi na vasich financnich moznostech a forme spolecneho bydleni.

Pokud si pri spolecnem bydleni hned neudelate deti, a budete bydlet tak, abyste se bez citelnych nakladu a jinych problemu mohli kdykoli rozejit, tak na tom celkem nesejde.

Staci na to par tydnu ci mesicu partnerskeho vztahu.

mladík (Ne, 26. 5. 2013 - 10:05)

Dulezita neni jen delka casu...No a po jaké době je nejlepší spolu začít bydlet? Měsíc, dva, rok...?

D (So, 25. 5. 2013 - 21:05)

Je mě jasné, že nejlepší...Dulezita neni jen delka casu vzajemneho poznavani, ale i jeho kvalita.

Je dobre si partnerku ozkouset nejen v posteli, ale i ve vsech moznych jinych situacich - at jiz soukromych, nebo spolecenskych.

Nech se od ni nejen predstavit jeji rodine a pratelum, ale predstav ji i sve rodine a svym pratelum. Vyrazej s ni na ruzne zabavne akce, nezapomen s ni stravit fyzicky a vsestranne jinak narocnou dovolenou. Zorganizuj spolu s ni nejakou party pro pratele. Podnikej s ni rozmanite taskarice, nebo se spolu s ni dokonce oddavej nejake charitativni cinnosti. Vyjed s ni do zahranici za praci. Pripravuj po jejim boku nejake kulinarske speciality, pecujte spolu o zahradu ci kvetinove zahony, poridte si spolu nejakeho domaciho mazlicka. Malujte spolu a tapetujte.

Pokud se navzajem poznate v tech nejrozmanitejsich situacich, v nejruznejsich prostredich a pri vsech moznych a nemoznych cinnostech, brzy budete schopni velmi realisticky posoudit, zda se k sobe navzajem hodite, nebo ne.

Odstrasujicim prikladem, jak se veci delat naopak nemaji, je "Posledni tango v Parizi" Bernarda Bertolucciho.

Já bych (So, 25. 5. 2013 - 20:05)

to tak neřešila,ono můžeš někoho poznat a nemusí být hysterický a bude ti vadit úplně něco jiného.Rozvést se můžeš i po 30 ti letech.Bud si spolu budete rozumět,nebo ne.

mladík (So, 25. 5. 2013 - 19:05)

Je mě jasné, že nejlepší je nikam nespěchat, a pak stejně se lidé věkem mění, takže to je stějně loterie. Jde mě o to, jak co nejdříve oddělit zrno od hrubých plev. Jak brzo chlap pozná podobnou ženskou, když pominu úplné blbky.
První doba je asi po opadnutí té zamilovanosti, co? Nebo se nějaké ty jiné sklony dají poznat i dříve. Byl bych nerad, aby nějaká na mě po roce začala jen pravidelně ječet a mačkat jak citrón.:)

Reklama

Přidat komentář