Reklama

Gamblerství

Abstinentka (Čt, 3. 3. 2016 - 07:03)

51 dni bez hrani

Dobre rano vsem

Lemogu dekuji za pravdive vysvetleni ;)

Lubosi s temi dluhy je to vazne na palici. Ja mela v unoru taky honku. Sice me nikdo nevolal, protoze jsem se vzdy snazila vse splatit do splatnosti, ale i pres to je to stresujici. Zname to tu vetsina a v techto pripadech se nase zavislost probouzi a byva zakernejsi v tom ohledu, ze v nasi mysli je nejak zakodovano "tak na to vyhraji" - nejvetsi blbost. Biker jak pise dre jak kun a presto mu to stale nevychazi splacet vcas a k tomu abstinuje - nema to lehke ale Drzi Se :) Nikdo to nemame lehke - musime se drzet vsichni :) Ano mas pravdu, dluhy jsou ted pro nas sekundarni ale tlak veritelu..... Nechci radeji ani domyslet

Abstinenci zdar

Lubos (Čt, 3. 3. 2016 - 07:03)

Ahojte.Zase v aute...takze predem omluva.Jen jsem prolitnul nove vzkazy a budu reagovat na bika.Neznam te,ani jsem necetl historii tvych prispevku,jen chci rict,ze kdyz ja jsem tak "usilovne resil" dluhy;resil na oko(hodne jsem mluvil a malo konal);tak celou tu dobu hral a lhal jsem uplne vsude...Za dluhy jsem se schovaval a porad se na ne vymlouval;protoze co resis nebo se na to soustredis,tak to ROSTE!!!A plati se vsim.
Soustredme se na abstinenci a vse ostatni prijde samo...
Vim,jak dokazou byt tlaky od veritelu neprijemne.Proto se s nimi musi komunikovat s cistou hlavou a ne ve stresu;tedy jim treba nebrat telefony a volat zpet az budes pripraven a silny na tento neprijemny rozhovor,nebo psat sms cu emaily;komunikovat,ale nenechat se zastrasovat.

Gratulace abstinujicim ;-).Jsem stastny,ze jsem mezi vami.

Lemog (Čt, 3. 3. 2016 - 07:03)

Ahoj všem: dnes 172. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (St, 2. 3. 2016 - 23:03)

Ahoj Lemogu

Opet jsem si...Ahoj Abstinentko,

vzhledem k tomu, ze o me nikdo nevi, ze jsem gambler a v te dobe tady nikdo nechodil, pisu sem tam i na alkoholik.cz a nevim zda tam nebo tady nechodi nekdo kdo by me mohhl znat a na oddeleni v Bohnicich zase tolik lidi neni hospitalizovanych, trochu jsem to zamlzil, a to v tom smyslu, ze kamarad je kamaradka. Ted se to tady prispevky jen hemzi, tak kdyz to uvedu na pravou miru, mohl by se tanto prispevek v te zaplave ztratit. A jestli ne, nevadi, uz se chystam, ze se priznam.

Osud mi prihral do cesty dve kamaradky, ktere byly na leceni v PL.Je to trochu komplikovane provazane s dalsimi kam,arady i s dalsimi rodinnymi vazbami.Vzhledem k tomu, ze jsem se dal sam na cestu abstinence a videl jsem, jak se chova pod vlivem alkoholu a drog, vedel jksem, ze musi do nemocnice (to uz ta prvni byla po uspesne lecbe doma a od te prvni mam veschny informace jak to tam chodi apod.) Sla tam po premlouvani, ze nikdo jiny nez PL ji nepomuze vicemene dobrovolne, lecbu uspesne dokoncila. A prave od te druhe vim, ze devcata, ktera se lecila v lete, na podzim byly nektere zpatky a v PL to berou jako beznou vec, nikdo se nad tim nepozastavuje. Ted vypada vyborne, je spokojena , jsem rad, ze ji to pomohlo. Budu se muset brzy priznat ze jsem gambler, protoze kdyz pri rozhovorech rekne " to nemuzes pochopit kdyz nejsi zavisly" , nevim jak se mam tvarit, kdyz presne vim jak se citi a co tim chce rict.

Ani jedna neni stoprocentne presvedcena ze uz nikdy se nenapije. To me trochu desi, kdyz ted jsou uplne v pohode, jsou to jini lide, v jejich pripade PL splnila svuj ukol nad ocekavani, ted jsou vrzeny do reality a uz zalezi na kazdem, jak odola.

Lemog

Abstinentka (St, 2. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj Lemogu

Opet jsem si procetla diskuzi od chvile kdy jsi zacal prispivat. Chtela jsem se zeptat co ten tvuj kamarad co podstoupil PL? Jak to dopadlo?

Reyzi (St, 2. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj vsem,
pridavam se s gratulaci,parada Abstinentko,pomalinku se to zveda a to cislo se uz ted blizi vice ke stovce.... ; ))
Luku,klidně se sver,me to ohromne pomáhá,ze se tady muzu vykecat ze svých pocitu....(take me nestrasi statisice,neuhani me veritele,ale nechci uz nikdy hodit korunu do automatu)

Abstinentka (St, 2. 3. 2016 - 17:03)

Ahoj

To negativni hodne funguje. Ja no moc vyher vzpominat nemohu spis jen na prohry. Muj posledni majstrstych je stale v mem podvedomi tak silne ze ho snad nezapomenu. Ale tu karticku si taky napisu a budu si to preventivne cist.

LUK (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

Díky Tragiku. O víkendu bude více času, tak zavzpomínám a vše si co nejpodrobněji hodím na papír. Asi je to potřeba. Jak čtu to tvé přiznání, dluhy, rozhovor s matkou, počítání kolik let budeš v pr... - já si také prošel tím vším - kromě toho refinancování. A jak jde čas, tak člověk už zapomíná, na tu beznaděj, nekontrolovatelný pláč, kolik let budování v hajzlu,..

Tragik (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

LUKu:

to je normální vlastnost lidského mozku. Maže a zlehčuje to negativní a to pozitivní vyzdvyhuje.

Dobrým nástrojem na to je TZV. Motivační kartička.

Já jsem si na začátku napsal na kus papíru svoje pocity dokud byli živé. Pocit z toho když jsem to říkal doma.
Když jsem volal svojí matce a co mě na to říkala.
Pocit když jsem to poprvé konfrontoval z očí do očí. Včetně toho že jsem ji do očí několikrát lhal.
Pocit když jsem začal řesit refin. dluhů a spočítal si jak dlouho budu v pr...

Ten papír pořád mám a tak ob den ob dva si ho čtu.
Je to vlastně takový vzkaz toho Tragika co to prožíval tomu novému Tragikovi co seká dobrotu ale mohl by zapomenout.

Tragik (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

LUkU

Abstinentka (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

Dekuji za diky ale ikdyz se to zda daleko od posledni hry zatim je to v podstate nic. Az tu napisu min 365 budu trochu hrda. Lemogu ty uz mas taky pekne cislo :)
Jak nekdo psal "vyleceni" je az po 3 letech a to budeme stejne gambleri do smrti :)fandim vsem at se nam to povede.
U me bazeni obcas prijde. Neprichazi ale uz tak casto jako driv. Byla jsem hodne rozjeta - navstevy heren tak obden, nekdy i snura kazdy den, nekdy treba 14 dni nic (nebyly prachy). 50 dni ale nepamatuji :) Pritel take obcas pronese ze ma bazeni ale take u nej to slabne. Ted zase prijde obdobi vyplat - u sebe se nebojim, penize na uctu nejake jsou (na jeden hraci vecer by stacily) a nic to se mnou nedela, ale pritel mozna bude mit vetsi bazeni nez kdyz moc nema. My to ale zvladneme :)
Biku - jsi dobrej ze jsi to opet ustal. Mesic uz je pekne cislo a byla by skoda vratit se na pocatek.
Chlapi drzte se, at uz mate dluhy ci ne, nehrani nas osvobozuje a dluhy jsou jen sekundarni.

Abstinenci zdar

LUK (St, 2. 3. 2016 - 14:03)

20. den bez gamblu

Čau lidi, taky gratuluji k Abstinence k 50 dnům "bez". To je už hezké číslo. Já jej budu mít taky, ale až za měsíc:-). Jinak mně taky zžírají prohraný peníze. Přijde mi ale sobecké se rozepisovat, když někdo řeší dluhy po splatnosti a podobné. Takže o svých pocitech až jindy! Jinak já se mám dobře, bažení nemívám, občas se mi v hlavě jen začne přehrávat poslední výherní období. Proč sakra se mi nechtějí připomenout i prohry, který všechno spláchly do hajzlu? Proč mi ty mrcho závislácká připomínáš jenom tu "výhru"? Vzhledem k tomu, že se mi daří okamžitě v mozku utnout toto "připomínání" výher, tak bažení prakticky není. Ale vím na sobě, že kdybych si to připomínal vědomě, bažení by bylo velmi silné...

Mějte se, AZ!

Lemog (St, 2. 3. 2016 - 14:03)

Tragiku - dobře tyyy

Abstinentko - 50 dopbře tyyy

Bikere - no vidíš, cetelem jen vyhrozuje ale termin posunul do pondelka, zaplat zase co muzes a budou zase vyhrozovat , ze musis zaplatit vse najednou ale radi zase posunou tremin, protoze ty platis aspon to co muuzes a ikdyz to nedaji najevo, jsou radi, ze platis aspon to :-)

Kde se nám toulá kdysi a mozna?

Lemog

Abstinentka (St, 2. 3. 2016 - 13:03)

32. Dni bez...Ahoj Biku

Myslim ze pokud jim posles cokoliv je to kepsi nezli nic a moc z toho nebudou moci udelat. Zkus mozna vyhledat nejakou organizaci co radi v oblasti fin a reseni dluhu.
Vse nejak dopadne - snaha se pocita.
Vse lepsi nezli se zase propadnout do kolotoce hrani a shanenim vice a vice penez. Nasledky jsou pak jeste horsi

BIKER (St, 2. 3. 2016 - 13:03)

50 dni bez hrani

Dobre...32. Dni bez gamblu

Abstinentko, gratulace velkaaaa , 50 dni to uz je dobre

Jinak ja stale bojuji, vcera oraz od problemu u dobreho pivka a dnes opet prace, dluhy, reseni nove brigady atd...
Cetelem me dal termin do pondelka, sice nemam poneti jak ho dodrzum, ale uvidime.

AZ a oekny den vsem

Tragik (St, 2. 3. 2016 - 12:03)

Ještě si neodpustím... když tak moudře filozofuju :)

Tohle je snad od Dalajlámy nebo od koho:

1. Když se ti něco líbí – řekni to
2. Když se ti něco nelíbí – řekni to.
3. Když se ti po někom stýská, zavolej mu.
4. Když něčemu nerozumíš, zeptej se.
5. Když se chceš s někým setkat, pozvi ho.
6. Když něco chceš, popros.
7. Nikdy se nehádej.
8. Chceš-li, aby ti porozuměli, vysvětluj.
9. Když ses provinil, řekni to rovnou a nehledej výmluvy.
10. Mysli vždy na to, že každý má svou pravdu – a ta se nemusí vždycky shodovat s tvou vlastní.
11. Nestýkej se se špatnými lidmi.
12. Nejdůležitější v životě je láska. Všechno ostatní jsou zbytečnosti.
13. Naše problémy jsou pouze v naší hlavě.
14. Okolní svět není ani dobrý ani špatný – je mu zcela lhostejné, jestli existuješ.
15. Z každé události se snaž získat pro sebe něco užitečného.
16. Nebuď suchar.
17. Pamatuj, že nikomu nejsi nic dlužen.
18. Nezapomeň, že nikdo není nic dlužen tobě.
19. Nelituj ani času ani peněz na štěstí z poznávání světa.
20. V životě vždycky spoléhej pouze sám na sebe.
21. Věř svým pocitům.
22. K ženám (ostatně i k mužům), stejně jako k dětem buď trpělivý a trochu shovívavý.

23. Pokud máš špatnou náladu, zamysli se nad tím, že až zemřeš, nebudeš mít ani tu
24. Žij dneska, protože včerejšek už není a zítřek být ani nemusí.

Tragik (St, 2. 3. 2016 - 12:03)

Krasný den přeju a všem kdo jsou teď dole aby to brzy přešlo. Někdy pomáhá si jen uvědomit že ta blbá nálada je jen něco ve vás. Nemůžete si vždy vybrat do jaké situace se dostanete. Ale svoji vnitřní reakci si vybrat můžete. To vám nikdo nemůže vzít!

Držte se!

Abstinentka (St, 2. 3. 2016 - 08:03)

50 dni bez hrani

Dobre rano, plno sil a abstinenci zdar

Lemog (St, 2. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 171 den bez gamblu a cigaret

Lemog

Petr Brno (Út, 1. 3. 2016 - 21:03)

Ja si dnes otevrel petku s pivem (nikdy bych neřekk že to budu pit,zlaté točené pivečko). Zavřít se domů a nikam na pivo nejít. Protože kdybych tam sedl, tak bych šel k matům za záclonu a bylo by to v prdeli. Bikere, drž se.

Reklama

Přidat komentář