Reklama

Gamblerství

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 20:03)

Tak mě by také zajímaly podrobnosti recidivy tvé kamarádky...pokud to půjde poreferuj...
Ja dnes v klidu u telku a dnes 2 den bez hraní

Abstinentka (Ne, 6. 3. 2016 - 19:03)

Hezky vecer vsem

Lemogu, kdyztak nas informuj co kamaradka az budes mit info. Zajimalo by me zda znova podstoupi lecbu a co bylo podnetem k recidive. Me by to uz bylo po tolika dnech lito, pri predstave ze zacinam na novo a co by me cekalo. Kazdopadne chapu ze nekdy je to silnejsi nezli my. U alkoholu a drog pak jeste zavislost fyzicka.

Kdepak mame Lubose, kdysi a mozna, anonyma D a ostatni? Doufam ze jste to kluci nevzdali!!!

My vcera byli s pritelem velmi blizko "naseho rajonu" a bylo mi zle jen pri predstave se tim smerem podivat. Mrska se ozvala ale velmi rychle byla zavrzena.

Tak se vsichni drzte a abstinenci zdar

Lemog (Ne, 6. 3. 2016 - 15:03)

Jepice a ostatni :

Pokud s nekym- necim bojujeme, musime proto abychom zvitezili zjistit, kde je slabina soupere. Jakmile ji odhalime, musime zvolit co nejefektivnejsi zpusob boje.

Jepice - musis minimalizovat rizikove situace, ktere by mohly zpusobit recidivu

Je nedele, fandim u televize nasim devcatum, Martine Sablikove v rychlobrusleni, vecer pojede jeste 5 km a za chvili holky biatlonistky taky maji sanci na dobre umisteni.

Jedna kanka na dnesku - pred chvili jsem se dozvedel, ze jedna z mych kamaradek, ktera pred mesicem ukoncila lecbu se napila....nechci ted rusit a vyzvidat podrobnosti, je mi to lito, budu doufat ze to bude resit..

Lemog

Lemog (Ne, 6. 3. 2016 - 14:03)

Tragik je abstinujíci gambler, ktery sem chodi a pravidelne prispiva 1-2x za tyden, pravidelne navstevuje AG, proto az se tady objevi, da ti zakladni instrukce jak funguji tyto anonymni skupiny.
Abstinuje asi 5 mesicu, potkal jsem se s nim na jinem webu, ted se schazime tady. Je to borec, sem tam se v dobrem postouchneme, tragik preferuje skupinove terapie, ty mu pomahaji, zatimco my ostatni jsme takovi samolecitele a na tu skupinu se chystame spolecne v lete.
Chodi i na Nespora, proto bude nejlepsi pokud prijme roli vedouciho zajezdu.

Jepice je tedy dalsi do party na letni AG. Cerven tady bude raz dva - uvidime jak to bude komu vychazet, taky bych byl pro naplanovani dostatecne dopredu, AG muzeme spojit s prochazkou po centru apod.
Pro LUKA a jine mimoprazske si pripravime transparenty s vhodnym zasifrovanym napisem.
Kdyz o skupine v Bohnicich mluvil Tragik - ja jsem to komentoval, ze s tim mam z osobniho hlediska trochu problem, v nemocnici pracuje jedna moje znama, byla by nahoda kdyby jsem ji tam potkal ale stat se muze, kazdopadne se pripravim i na tuto moznost - nebudu trhat partu netovych abstinentu.

Lemog

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 14:03)

Luku, doufám že najdu recept, jak se ve společnosti bavit i bez alkoholu. Mám pocit, že to za těch dvacet let už neumím... Nyní, když jsem šla na nějakou oslavu (vánoční večírek, narozeniny a třídní sraz) udělala jsem takové opatření, že ani po jednom dýchánku jsem NESKONČILA ve sráčovně...

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 14:03)

Dnes jsem dejme tomu druhý den po mem posledním hraní, tudíž očekávám bažení za dva dny... už od zítra budu mít svojí berličku KUDZU a druhá jste VY. Prostě vím, že se v úterý ani ve středu nenapiji a tak se o to budu snažit každý den. Vím, že moje bažení začíná u alkoholu a tady musím začít řešit problém, i když muj větší problém je hraní... pokud budu volatbažení tím, že si dám alkohol, nikdy se nic nezmění...
Lemogu, kdo je tragik? snažím se listovat v diskusi dopředu a nemohu na něj narazit..
Do Prahy za Nešporem si v autobuse objednávám místo vedle Abstinentky...

LUK (Ne, 6. 3. 2016 - 14:03)

Jepice: za zábavou budeš moci jít bez obav, že se "to zvrtne". Bude to ovšem zábava bez alkoholu, s vhodnými lidmi a v "suchým" prostředí. Pokud toto dodržíš, máš vyhráno. Vše ostatní je cesta do sráčovny...

Lemog:
Vedoucí zájezdu by mohl být Tragik, pokud se nás ujme:-). Aspoň nás dovede na odd PL:-). Doufám, že se tam aspoň minimálně my tři sejdem (Já, Lemog, Abstinentka). V červnu bych byl pro se domluvit na definitivním termínu (ať se každej zařídí) a vhodně zvoleného místa setkání (budu v Praze po třetí v životě).

Lemog (Ne, 6. 3. 2016 - 13:03)

Jepice - prijde li na tebe bazeni, vyuzij toho a ve svuj prospech si naopak, misto aby ti zavislost diktovala - ty se priprav a uzij si jejiho prichodu k tomu aby jsi se naucila ji ovladat a vyprovodila ji na cestu nekam do pozadi.
Zvladnes to a nestyd se zato pochvalit, pochlub se nam tady, odmen se koupi nejake drobnosti, usmivej se na lidi, ted hodne zalezi jake tempo chytnes na startu tve abstinence.

Jedna vec je naprosto jista - nejit uz hrat - TO JE NASE NEJVETSI VYHRA.

vcera jsem prijel do Prahy.V obdobi sve prohravacske kariery bych hned pelasil do herny. Vcera me to ani nenapadlo - tesil jsem se uz od rana, ze jak prijedu do Prahy - pujdu hned na prochazku do centra, uzil jsem si to a muzu rict, ze pocit svobody, kdy nejsem nucen delat neco co nechci, kdy svobodne dycham a JA se rozhoduji za co utratim sve penize - TO JE POCIT.

Abstinentko - to aby Tragik zamluvil u Nešpora místenky.
Ac to byl napad LUKA, pojdme hlasovat - ja bych jako vedouciho zajezdu zvolil Tragika.

Lemog

studentka123 (Ne, 6. 3. 2016 - 12:03)

Moc moc prosím o vyplnění dotazníku…POUZE PRO AKTUÁLNĚ TĚHOTNÉ ŽENY..každý vyplněný dotazník mě posune kupředu k vysněnému titulu, tak pokud máte 10 minutek času pomozte mi…velké dík!!! Pokud i znáte někoho ve svém okolí, kdo je těhotný, prosím prosím pošlete mu následující odkaz http://www.survio.com/…9U5D1Y0X6F0Q

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 12:03)

Ja už nechci nikomu lhát, ani sama sobě. Už si lzu do kapsy hodně dlouho...
Chci jit kdykoliv za zabavou bez strachu, že se to zvrtne, chci si kdykoliv udělat radost, něco si koupit, vzit rodinu na výlet... chci žít normální život, život bez gamblu

Abstinentka (Ne, 6. 3. 2016 - 12:03)

Jepice - jj ten film je dobrej. Stahla jsem si ho protoze tady (myslim Kemog) ho nekdo doporucoval.
Musela jsem se smat jak jsi psala co jsi ihned jako vymluvu rekla prodavacxe v knihkupectvi. Jsme vsichni mistri lzi - ja tez neboj :)

Jsem rada ze se nase rady abstinentu rozrustaji

Lemogu - vazne to zacina vypadat v lete na ten Autobus :)

BIKER (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

35. Den nez gamblu

Ahoj vsem,
Jepice., dekuji za tip na ct2 ,jdu na to mrknout, snad to bude v archivu.
Preji vsem peknou nedeli

BIKER (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

35. Den nez gamblu

Ahoj vsem,
Jepice., dekuji za tip na ct2 ,jdu na to mrknout, snad to bude v archivu.
Preji vsem peknou nedeli

Lemog (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

Jepice - VYBORNE!!!

beres to za spravny konec, postupne musis vyladit vsechny eventuality, ktere by mohly mit negativni vliv na tvuj boj. Zavislost je nevyzpytatelna a ceka na sebemensi zavahani, tak ji nedej zaminku.

Rad bych zde zase po case cetl, ze kolegove :
kdysi a mozna
Anonym D
Petr Brno
Lubos

uzivaji prijemneho vikendu stale bez gamblu:-)

Lemog

Lemog (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

jen poznámka : vsichni vime jak se stydime pred negamblery za sve gamblerstvi, proto bych v zajmu anonymity Martina pripadne dalsich o kterych se tady v budoucnu budeme bavit navrhoval nicky na fcb apod vzajemne si sdelovat pres email........nevime kolik lidi a kdo to tady muze cist, at nezpusobime byt neumyslne nejakou kravinu

Lemog

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 10:03)

jinak mám super film o hazardu, nahrála jsem si ho kdyz v ramci nějaké tematiky ho davali na čt2 a jmenuje se PŘÍPAD MAHOWNY.. a ten se dá stáhnout na netu...
Děj se odehráva podle skutečné události, zpronevěry vysoké částky peněz v bance, které následně bankovní úředník prohrál v kasinu...

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 09:03)

Jinak k tomu bažení jsem ted přečetla hodně věcí na netu a našla jsem přírodní antabus. Je to kořen KUDZA a pokud není alkoholik úplná troska, tak tento potravinový doplněk doporučují i AA. V pátek jsem si ho objednala, zítra mi přijde poštou. Přípravek podporuje činost mozku a stimuluje tvorbu pocitu štěstí hormonu serotonimu a dopanimu... tudíž potlačuje i chut na alkohol a cigerety, schválně vyguglete si to...
Jo a jdu znovu popadnout knihu a číst. Abstinentko urřitě si jí kup, já jí koupila hned jak vyšla, prodavačka na mě čuměla jak na tydyta a trapně se ptala jestli vím že je ta kniha o hraní... tak jsem rychle rekla že ji kupujikamarádce abych ji otevřela očí, že její manžel je gambler

jepice (Ne, 6. 3. 2016 - 09:03)

Ahoj všichni, děkuji moc za příspěvky, nechala jsem si ted chvilku prostor na přemýšlení. Tak nejdříve odpovím Lukovi:
1. Bohužel nemám nikoho, komu bych se svěřila. Mám hodně známých, ale kamarádů pár a tam je to nepřípustné. První co jsem udělala, vymazala jsem si z mobilu telefonní čísla lidí, kteří mi rádi pujčili peníze i kdyz věděli, že jdu hrát... to zatím pro začátek..
2.Peníze dát někomu do správy též nemúžu, peníze jsou součástí mého pracovního života. Já ale nikdy nehraji za své... doma si peníze vzit nemůžu (to by manžel poznal, pořád mám zábrany: penize jsem si vzala za společných jen jednou, bylo to 8t a pak jsem se musela přiznat. Bohužel on neví že závislost je nemoc, nebo vůbec netuší jak vypadá, i kdyz jí má před očima). Co jsem udělala ze svýma financema nyní: u platební karty jsem stáhla limit na nejnižší možný, u kreditní karty... je roztříhana...je naní jestě dost peněz tak zajdu v pondělí do banky a snížím limit jen na ten dluh, co na ní dlužím (47t) a ten budu následně hned po výplatě umořovat, než jí zruším úplně. Do peněženky jsem si dala pouze 200 kč, zbytek jsem odnesla k sousedce.
3.na netu jsem našla AA, sekání mají v úterý, tak mám v plánu tam jít (ale mám strach...,vím že musím)
4.spasení neočekávám, jen vím, že vy přesně víte a znáte ty nástrahy,bažení a moc mi to pomáhá číst a teď už vím že nejsem sama, i kdyz jste někde u sebe doma za svým počítačem.
5. psat budu každý den, jak se mi daří bojovat, teď už vím že budu prožívat hodně hnusných chvil, jako abstak a bažení, ale já tomu nepodlehnu. Jinak piji přibližně každý 4 nebo 5 den a to pouze pivo (5 a 8ks, žádný tvrdý alkohol), po té ve sráčovně dokrmuji hladinku malým pivem... mám vypozorováno, že bažení přichází po 3 pivu. Manželovi jsem o vztahu k pití řekla své, že nechci být alkoholik jak on mi říká, že brzy budu...ať domu kupuje jen pivo pro sebe tj 2 ks po večeři.

Abstinentka (Ne, 6. 3. 2016 - 09:03)

24. den bez...Luku - me taky. Pak byla jeste kniha "narozen.... A nejaky datum - nepamatuji. Taky super.
Uz jsem nasla tu knihu tak ji asi objednam at si poctu.
Jeste nejaky tip na knihu o gamblerstvi?

LUK (Ne, 6. 3. 2016 - 09:03)

Těch Martinů Freedom je tam víc, ten jeho profil je, jak tam sedí v bílé košili a tmavém saku. Kniha Já hráč se nedá stihnout, taky jsem si ji k knihkupectí objednal a koupil - a fakt stojí za to...

K ochutnání zde: http://ceskapozice.lidovky.cz/ctyri-roky-s-ruletou-osm-milionu-minus-a-zavislost-do-smrti-plv-/tema.aspx?c=A111211_060000_pozice_47796

Reklama

Přidat komentář