Reklama

Gamblerství

Abstinetka (Čt, 10. 3. 2016 - 13:03)

Ahoj Jepice

Knihy prave dorazily. Vecer to odpalim a zacinam cist ;)

Abstinentka (Čt, 10. 3. 2016 - 10:03)

Dobré ráno všem

Kdysi a...Ahoj Jepice

Ano rana jsou ted velmi poklidna a neni nutno vstavat s prvni myslenkou na prohrane penize, kolotoc kde vzit dalsi, poplatit to na co se prohralo atd.
Myslim ze jste to museli pocitit vsichni

Abstinentka (Čt, 10. 3. 2016 - 10:03)

40. Den bez gamblu

Vsechny...Ahoj Biku

Ani nevis jak jsem rada ze jsi tu. Mela jsem vazne obavy - ne ze se vratis zpet do vyru her ale ze nevydrzis ten pracovni tlak.
Jse na tebe pysna a moc ti fandim!

Tak jedeme dal v plne sestave :)

Abstinenci zdar

BIKER (Čt, 10. 3. 2016 - 08:03)

40. Den bez gamblu

Vsechny velice zdravim,
mel jsem tedka velkou krizi a pusim podekovat ABSTINENTCE ta obrovskou podporu po emailu, jeste jednou moc dekuji!!
Jsem rad, ze tady zustavam mezi vami a muzu si napsat 40 dni bez gamblu.

Tak pekny den vsem

jepice (Čt, 10. 3. 2016 - 07:03)

Dobré ráno všem

Kdysi a možná jestli ta poznámka byla určená mně, tak ti musím napsat, ze si plně uvědomuji, že 5 dni nehrani nedělá ze me abstinenta... uvedomuji si jak je zavislost zákeřná, ale když mám teď s někým sdílené trápení je to pro me lehčí, než když jsem na to byla úplně sama..

Lemogu, musim ti napsat o te kundze jak na me působí. Beru si dvě denně, jednu ráno, druhou odpoledne, píšou na netu, ze ze začátku je lepší brát dvě. Nevím jak je to možné, ale opravdu nemám chut na alkohol. Vesměs mam sucho v puse a kručí mi v břiše, tak piju a jím pravidelně a pocit chutě na alkohol se ve večerních hodinach NEDOSTAVUJE. Dnes začínám 6 den bez tak dám vědět jak se daří...

Abstinetko, určitě se má člověk odměnit a večeře byl super nápad. Rano se pak clovek probudí a je dobře viď? Než ve fázi hraní jsem musela kalkulovat a skryvat svou finanční skutecnost a tak stale dokola...

Jo lemogu ještě jsem změnila návyk, přestala jsem pít kavu a piju bylinkové čaje...

Abstinentka (Čt, 10. 3. 2016 - 07:03)

58 dni bez hrani

Dobre ranko vsem. Vitej Lemogu v modre ;)

Uff Kdysi a mozna - jsem rada ze dal slapes spravnou cestou

Abstinenci zdar

Lemog (Čt, 10. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 179. den bez gamblu a cigaret

kdysi a mozna: na kazdeho i na zacatecnika muze trochu jinak pusobit komentar, da se predpolkadat a vetsina se zde tak vyjadruje, ze pozitivni komentare jsou to, co nam tady vytvari dobrou naladu, pripadne motivuje do dalsich abstinencnich dnu.
Dal bych to v tuto chvili nehodnotil.

Lemog

kdysi a mozna (Čt, 10. 3. 2016 - 05:03)

Ahoj Lemogu,

ne netrefil ses. Kdyz zatahnu za "brzdu", nemam problem prestat hrat. Jen jsem chtel pusobit trochu negativne pro ty zacatecniky, kteri nehrajou par dni a pisou tady, jak je to v pohode. Prestanou byt ostraziti a zrecnou!
Drzte se!

Lemog (St, 9. 3. 2016 - 22:03)

devcata - to se tak krasne cte..

Vsimli(y) jste si ze mi zmodral Lemog?
To jen aby bylo jasno, ze Lemog je Lemog, kdyby nejakeho dobraka napadlo vypujcit si muj nick tak uz ma smulu.

Lemog

jepice (St, 9. 3. 2016 - 21:03)

Taky jsem rada, ze jsem tady našla suoputniky... několikrát jsem to chtěla ukončit, ale závislost mě premohla. Teď vim že to doopravdy chci, chci zit normální život

AZ

Abstinentka (St, 9. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj Lemogu

Jj take mi to prijde "chvilka" - lehke to nebylo a celozivotni cesta prede mnou. Kdybych nenasla tuto diskuzi asi bych to davala hur.
Uprimne - z kraje jsem mela pocit ze mi tu nikdo moc sanci nedavate a moc neverite ze vazne Chci. O to vic me to litivovalo vam to ukazat a jsem za vase slova rada :)
Denne tady cerpam nejaky vas poznatek a prichazi dalsi za ktere jsem rada - kazdy kdo se snazi zachranit se pocita a co pak ti co se zachrani - kazda hlava super.

Jeste jednou diky ze tu jste (sama by bylo lepsi kdyby jste nikdy neokusili hazard a nebyli tu vubec - co se stalo, stalo se), drzte se vsichni!

Abstinenci zdar

Lemog (St, 9. 3. 2016 - 20:03)

Biker to ma tezke s temi dluhy , mozna by to chtelo popremyslet o nejakem prefinancovani a rozlozeni splatek na delsi dobu, takhle makat - jak dlouho se to da vydrzet?

Bikere, jeste jsi tady dnes´nebyl - tak hodne sily.

Abstinentko, to je fakt na oslavu - pred "chvili" jsi tady psala prvni prispevek a za par dnu mas 2 mesice abstinence za sebou.

Tak registruji, ze uz se dlouho neozval Ptr Brno, Anonym D ma sve priblizne tydenni intervaly , tak u nej by to melo byt v pohode, kdysi a mozna nereagoval na vcerejsi poznamky - mam obavu, ze jsem se trefil.
Pokud ano - kdysi a mozna : zacni znovu, neni to ostuda, jsi pod obrovskym tlakem a z recidivy si vezmi ponauceni . Ja mam zasebou tolik sebedestrukcnich recidiv , ze se tlucu obrazne do hlavy, proc jsem to delal. Melo to tak byt, prisel jsem na to "az" loni ale PRISEL A ZACAL ABSTINOVAT. NIKDY NENI POZDE , jsem rad , ze uz jsem tady s vami.

Lemog

Lemog (St, 9. 3. 2016 - 20:03)

Ahoj všichni,

vichni vime , kuraci i soroke verejnosti je vseobecne znamo, jak tezke je prestat kourit.
Snad vas to nebude nudit, trochu popisu svuj púostup pri odnauceni koureni.

prvni den nekoureni byl 14.9.2015
13.9. v noci jsem cigarety, ktere zustaly v krabicce nahazel do wc a splachl. Bylo dulezite aby jsem rano nemel cigarety.
Vecer 13.9. jsem si na pristi den pripraviol svacinu na cely den abych nem,el duvod nikam z prace odejit, mel jsem balicek bombonu a zvykacky.
Rano 14. 9. jsem vstal, uvaril si kafe, rychle ho vypil , z domu k autu nikde se nezastavovat, nastoupil jsem a primo do prace z auta 5 metru a uz slo jen o to vydrzet a nikam pres den nejit.
No kroutil jsem se, v praci jsem byl sam tak jsem si zpival, nadaval, balstil bombony, pocital hoidiny kolik uz nekourim pomalu na minuty a za ustavicne chuti na cigarko jsem vydrzel do 16h a cekala me cesta domu se zastavkou v Bille, kde jsem si chtel nakoupit ovoce a doutnik - prvni den jsem si koupil dva....pokud me nekdo sledoval - mozna i volal chocholouska - povidal jsem si sam pro sebe "kupo si doutnik, nekupuj cigara"- jsem si polohlasem opakoval dokud jsem neprisel na radu - rychle koupil 2 doutniky a pryyyycccc - jak jsem se pochvalil, kdyz jsem vylezl z Billy.....rychle domu a zapalit si doutnika...........fuuuj, ty doutniky jsou tak nechutne ale dlouho hori a ja za pomoci techto 2 doutniku prekonal prvni den nekoureni.......nasledujicich asi 5 dnu probihalo stejne - jen s tim rozdilem, ze kazdou hodinou bez cigaretyx se chut a bazeni na cigaro zmensovala, po tydnu uz jakop pomocnici fungovali ty male doutnicky, po dvou tydnech uz jen sem tam maly doutnicek a ctvrty tyden to vymizelo samo a chut na cigarko presla..........kouril jsem 30-40 cigaret denne, prvni dny byly opravdu docela tezke.......vzal jsem to jednim vrze i s gamblem, mam to totiz spojene, ze kdyz jsem tem,er pred 4 lety najel na tu "suprovni recidivu s ruletou" - zacal jsem kvuli tomu kourit......tak ted jsem prestal kourit A KDYZ NEKOURIM TAK PRECE NEHRAJI............proto ted kdyz jdu kolem tabaku a vzpomenu sio na doutnik tak se úpousmeju a "mozna " si ho koupim dalsi den

Takhle to zni uplne jednoduse ale sranda to nebyla :-)

Lemog

Abstinentka (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

Ahoj Jepice
Bohuzel jeste nedorazila - doufam ze zitra at ji mam na vikend - tesim se na ni - dle anotace se to bude cist jednim dechem ;)
Super ze se citis silna ikdyby to bylo jen placebo - hlavne ze to funguje.

Dnes mel pritel slabe bazeni (je po vyplate) ale krize byla rychle zazehnana (par logickych vet a srovnani) a radeji me pozval na veceri - skvele investovane penize a naklad nekolikanasobne nizsi nezli u blikajicich satanu ;) Nase prvni vecere od ledna venku (odmena za nadchazejici 2 mesicni abstinence).

Vsem fandim a preji hodne sil

Abstinenci zdar

jepice (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

Já dneska 5 dní bez hraní

jepice (St, 9. 3. 2016 - 19:03)

Lemogu video jsem viděla, je to přesně o tom přesouvání a odkládání nauceneho myšlení...(hraní, pití i kouření)

Tu kudzu jím a dnes 5ty den abstinence ŽÂDNÁ CHUŤ NA ALKOHOL!!! Nevim jestli to zabírá, nebo je to jen placebo efekt, ale já abstinuji...

Absinentko, co kniha přišla? Já jí vytáhla ze skrýše ( mám na ní prebal kvůli titulní straně) a začnu jí číst s tebou.

Luku super, už to bude měsíc...

Tragiku, bikere, lemogu,luku pište kluci potřebuju vás tady s pozitivním myšlením, vid Abstinetko...

LUK (St, 9. 3. 2016 - 18:03)

27. den bez gamblu

Ahoj lidi, furt musím myslet na Bikera - jak to jde chlape? AZ!

Tragik (St, 9. 3. 2016 - 13:03)

Ahoj všem,

Lemogu - souhlasím s tou funkcí :)
Motivace jsou různé a spíš je důležité s ní pracovat. Slyšel jsem o lidech co nosí fotku dítěte, přítelkyně, nebo třeba fotku vysněného domu nebo něčeho na co chtějí našetřit.

Mě se na kartičce líbí že tam mám pozitivní i negativní věci. Začnu negativníma - vystraším se. Pozitivníma se naladím na to že bude vlastně fajn.

Dneska jsem šel brzo ráno do práce a šel jsem schválně kus pěšky. Byla zima jak kráva ale nevadilo to při ostré chůzi. Mozek se pročistil a dostal jsem hned dobrou náladu. Co je nějaká zima proti gamblerským stavům? Proti výčitkám svědomí? Proti lhaní kde mohu abych zakryl realitu? A tak jsem přišel na to že je vlastně krásně a cestu jsem si moc užil.

Celá tahle pohoda byla uplně zadarmo. :)

Tak se držte bando.

Abstinentka (St, 9. 3. 2016 - 10:03)

Abstenentko jak to zvladas...Ahoj Jepice

Pocatky byly krusne, prvni vyplaty v dobe abstinence rizikove. Ted u nas obou jiz probehla druha vyplata za toto obdobi a ani me nenapadla myslenka vybrat to a jit hrat. Bazeni se obcas ozve - neni to ale tak intezivni a caste jako na pocatku kdy je clovek rozjetej jak lokomotiva. To bazeni pocituji zejmena ve chvilich kdy neni zadny plan ci je nuda. Snazim se se ihned necim zamestnat ci nekoho kontaktovat a dat si treba kafe nebo zajet na navstevu. Pritel ma nastesti ted velmi casove narocnou praci tak je uplne vyflusanej takze vecery probihaji na gaucina ani by nemel silu jit jeste hrat. Musis se tedka pripravit na teh prvnich 14 dni kdy je to fakt zahul (alespon u nas byl). Chce to vazne navrat ke konickum a zamestnani sama sebe cimkoliv at je bazeni a mysleni na hru co nejmensi.

Abstinenci zdar

jepice (St, 9. 3. 2016 - 09:03)

Kouknu se až dnes, odkaz jsem si uložila. Včera jme meli krásný rodinný večer. Mrknu na to a napíšu

Reklama

Přidat komentář