Reklama

Gamblerství

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 19:03)

jo, proste to na mě totalně padá, ale já to zvládnu!!!

Reyzi (Út, 1. 3. 2016 - 17:03)

Jsme tady pro sebe....kazdy z nas ví,jaké to je,když na nas vsechno padá,ze všech stran....vydrz do zitra,rano moudrejsi vecera(vetsinou jsem vymyslel lepsi lež,nic si nebudu nalhavat),ale platí to i naopak,...bojuj,bojuji,bojujeme....

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 17:03)

Ja vam vsem dekuji za podporu, dekuji mooooc

Reyzi (Út, 1. 3. 2016 - 17:03)

Super,drz se...,dres,makas,v hlavě ti to srotuje na plné obratky a rikas si mozna proč,když TED z toho nic nemas....
Mas,jsi cisty,tvé cislo jde nahoru a dluhy dolu.....vsichni by jsme si prali,aby to bylo hned,co nejdrive,ale tak rychle(zkurvene pomalu) to nejde....
Myslím,ze si zaslouzis odmenu,vyber si vecer volno od vseho,porid opici a podívej se na svet veseleji(doufám,ze mas veselou opici)....vecer napis,nebo kdykoliv budes v techto těžkých chvílích potřebovat....

Abstinentka (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Reyzi dekuji za podporu, jsem...Bikere udelej vse co vis ze ti pomuze a neprivede k bedne ;)

Abstinentka (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Bikere

Hlavne nepodlehni pokuseni a cernym myslenkam na hru. 31 dni uz neni malo a vzpomen si jak ty pocatky byly krusny. Byl by jsi zase na pocatku a o nejakou tu tisicovku oper chudsi ci dluh by byl prohlouben.

Moc ti fandim, vim jak je to s temi dluhy tezke ale ver ze jednou se tomu zasmejeme a budeme zit zase normalne a vydelavat na zabavu a ne dluhy.

Je tu novy mesic a kolotoc spkatek zase na novo. Tak se na to snazim divat s nadhledem. Bude to takhle kazdy mesic po nejakou tu dobu tak se z toho nesmime hroutit.

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Biker,drz se.Jestli ti pomuze...Reyzi dekuji za podporu, jsem ten tip co kdyz je nazranej tak nikdy nehral, tak me spis pomaha kdyz se jdu lehce prdnout:-)
Proste to dneska potrebuju, je to tezka podpasovka s tema dluhama

Reyzi (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Biker,drz se.Jestli ti pomuze mala opice,jdi do toho,porad lepsi utratit 300, za pivo..ALE jestli ztratis vuli a napadne te ta zkurvena myslenka,ze to vydelas na matech,zapomen na to!!!!Dej si to pivo doma,zamkni se....Vtluc si do hlavy,o kolik by jsi byl vice v hajzlu,když by jsi hrál....kde by jsi byl....

Drzim pěsti,ať to zvladnes....bojuj,drz vlajku dal....

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 15:03)

No, a do toho rekne dalsi blba zprava od verite....no, jsem opet hodne v prdeli, hodne.....normalne mam uplne naval uzkosti, hodne velkej....
Asi se jdu ozrat

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 15:03)

Abstinentko ,dekuji za pozornost

Jinak ja se dari u vas dvou?
Ja po mesici si rikam, ze nevim kdy bych byl kdybych hral ,asi uz uplne v hajzlu, ale je to demotivujici kdyz nemam nic moc vyreseno
Cetelem nezaplacenej a do trzby porad dluzim cca 4000 , uz jsem byl na 2500 ale odesla pracka, oprava 1300 , sakra:-(
Do konce tydne to snad vydelam a budr lepe, aspon prvni meta za mnou a jedu dal.

Lubos (Út, 1. 3. 2016 - 13:03)

Ahoj Mirku Brno

Moc hezky...Souhlasim.Nad miru pravdive...

Abstinentka (Út, 1. 3. 2016 - 11:03)

Ahoj bojovníci, držím...Ahoj Mirku Brno

Moc hezky napsane a hodne pravdive.
Jak rikam nejdeli o zivot jde o hovno :)

Abstinentka (Út, 1. 3. 2016 - 11:03)

31. Den bez gamblu

Ahoj...Ahoj Bikere

Gratuluji k "malemu ci velkemu" mesicnimu jubileu. Jen tak dal

Mirek Brno (Út, 1. 3. 2016 - 10:03)

Ahoj bojovníci, držím všem palce a posílám odvahu a výdrž. Vrátil sem se po 4 dnech z Říma a přibyla zde spousta vzkazů. Znám moc dobře to splácení dluhů, deprese a beznaděj... kdy člověk dře jak kůň, vydělává nadprůměrné peníze, ale všechno jde do hazardu a na dluhy...
Tahle závislost je tak těžká, že nejde o majetky. Ty si stejně pořizujeme proto, abychom se vyrovnali sousedům, kamarádům a udělali dojem na okolí. Tady jde o ŽIVOT! Nedostat sebe a své nejbližší do bezvýchodné situace a neukončit život sebevraždou. O to jediné jde. Je ubíjející mít dvě práce, a všechno dávat na dluhy, ale dokud člověk může chodit a dýchat, tak se do dá VŽDY nějak zvládat. A na opravdové štěstí člověk peníze skoro nepotřebuje. Láska, výlety do přírody jsou zadarmo. Někdo najde sílu i v kostele, kde si jde sednout a popovídá si tam sám se sebou a najde řešení své situace.

BIKER (Út, 1. 3. 2016 - 10:03)

31. Den bez gamblu

Ahoj vsem,
nevim co tady resite, je to jedno jestli nekdo vyuzije Pl A nebo chidi sem , hlavne zebto pomuze, nekpomu vice jinemu mene.
Ja jsem zde spokojen a jsen rad ,ze se zde muzu vyosat z depky a potom treba podporit jineho-jinou.
AZ

Lubos (Út, 1. 3. 2016 - 08:03)

Ahoj,blahopreji vsem nam,ze jsme zvladli dalsi den plny nastrah...

Lemog (Út, 1. 3. 2016 - 07:03)

Ahoj všem: dnes 170. den bez gamblu a cigaret

Jen bych se jeste na na chvili vratil "do PL".
Je to tam uplne stejne jako tady - dotycny"musi chtit".
Z prikladu sve kamaradky vidim, ze ji fakticky lekari pomohli, rikala ze sama by to nezvladla, ziskala informace jak se chovat v rizikovych situacich, je plna elanu a citi se vyborne. Na moji otazku co by delala kdyby zrecidivovala - dle jijich slov pokud by nechtela zase spadnout do spiraly chlastu, musela by okamzite zpatky do PL, tam jsou schopni ji pomoci, jsou tam pry na to fakt odbornici a chlast je tezky souper.

Pri nekterych postupech a metodach taky prevracela oci ale odkyvala vsechno co lekari chteli slyset ale je rada ze tam byla, nic jineho nez PL by ji nepomohlo, takto muze plnohodnotne zit a navic s informacema, jak zabranit relapsu.

Závěr - pri mych zacatcich tady na doktorce jsem cetl, ze bez hostitalizace v PL se to neda zvladnout, pripadne AG a jine metody dolecovani..........mym AG je tato diskuze , mym AG je to , ze ctu znovu od zacatku tutio diskuzi a prozivam s diskutujicimi jhejich pribehy. mym AG jte vy tady -Tragik, Abstinentka, BIKER, LUK, Reyzi, Lubos, kdysi a mozna , Anonym D, Petr Brno, Mirek Brno a ostatni kolemjdouci.............a já PROSTE CHCI - a o tom to je :-)

Lemog

Abstinentka (Út, 1. 3. 2016 - 07:03)

49 dni bez hrani

Dobre rano, vsem silu do boje a abstinenci zdar

Jinak (Út, 1. 3. 2016 - 05:03)

ale v každém případe si to dobre zapamatujete......zamyslíte se .....a protoze naše mysl je Stavitel začnete budovat jinak a lépe.

Jinak (Út, 1. 3. 2016 - 05:03)

samozřejme je výhrou když máte ve sve blízkosti člověka,zkuseneho ,vzdelaneho,se kterým se můžete kdykoli a o cemkoli poradit.Vyborna je také knížka od Dr.Krivohlaveho......
Mnohdy je to také otázka intenzity vnímáneho.
Jeden muj učitel přirovnal el .veličiny na cívce k dívce "nejdříve napětí a pak proud".Elektrikáři tomu rozumí.
Myslím, že to plati i pro muže. Když Vám něco vytýka krasna a soucasne velice chytra žena, pak bud ztuhnete a nebo za reagujete nevhodné.

Reklama

Přidat komentář