Reklama

NOHA V SÁDŘE

Petr (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj Martino,jestli máš podpatek dobře zasádrovaný tak nemusíš mít strach našlapovat. já ještě chodím taky se sádrou s podpatkem a sádru zatížil až po 2 dnech aby sádra kolem podpatku vytvrdla. Jak se ti chodí?!'

Martina (St, 14. 11. 2007 - 11:11)

Ahoj mám výron kotníku a včera mi dali podpatek..jenomže já se nák bojim na to šlápnout.Bojim se dát celou váhu na tu nemocnou nohu.Nemáte někdo náký spolehlivý návod?'

Petr (Čt, 1. 11. 2007 - 19:11)

Ahoj Lucko, dneska mi dali taky sádru na nohu, ale podpatek mi přisádrují až za 14 dní. Ty berličky jsou fakt super. Pokud budeš mít zájem si napsat, tak zde je můj meilík.....petr.gula"seznam.cz
sádře zdar'

Ivana (Čt, 25. 10. 2007 - 17:10)

Vzkaz pro Lucku ,ráda si vyměním z tebou pár mejliku, muj e-majl alliotexell"seznam.cz
Ivana'

Ivana (Čt, 25. 10. 2007 - 17:10)

Ahoj, mám natrženou achilovku , dali mi sádru až po zadek ,mám to druhý den ale nevím jak to vydržím kotník mám napnutý jak strunu je to krajně nepříjemné (jsem zvyklá na vysoké podpatky ale to je šílené) navíc mám asi hodně stažené stehno, protože konec sádry mně řeže, do toho 8 x za den křeč v sádře . Teda jestli to vydržím 6 týdnu tak už budu hodná .První a doufám poslední sádra. Ivana'

Lucka (Po, 22. 10. 2007 - 18:10)

Tak jsem dnes dostala sádru i podpatek a došlápnout na ni smím až ve středu.Víkend jsem proležela v posteli a noha pořád dost bolí,prý to tak bude ještě asi 3týdny.Prsty mám nateklé ale prý je to normální a časem se to spraví.Na odlehčenou sádru jsem se ptala ale doktorka kategoricky odmítla o ni diskutovat,můžu prý být ráda že budu moct mít chodící.Já jsem z berlí taky hotová,když si chci vzít kafe nebo čaj tak musím dát málo vody do většího hrnku abych to všechno cestou nevybryndala.Kamarádka mi každý den nosí nákup,sama zatím dohopsám jen na WC a do koupelny.Sádra s tím podpatkem je docela těžká a tak jssem zvědavá jak to těch 8týdnů budu všechno zvládat.Spaní s tou podloženou nohou na zádech taky není zrovna pohodlné a navíc mě slušně svrbí chodidlo a vůbec se tam ničím nemůžu dostat.'

Elena (Ne, 21. 10. 2007 - 19:10)

Ahoj. Já mám kotník zlomený od 26.září. První týden dlaha, šílená bolest. Nyní sádra-odlehčená, ale zaplacená, za osum set. Už mi běží čtvrtý týden, prý to budu mít týdnů šest. Už to nebolí, spíš jak skáču po jedné noze, bolí ta noha zdravá.Mám berle, ale to se nedá zas nic vzít do ruky. Našlapovat na to zatím nesmím, tak uvidíme, co dál. Nemůžu se dočkat chůze na obou nohách.'

Lucka (Pá, 19. 10. 2007 - 18:10)

Tak jsem si dnes cestou do práce zlomila kotník.Naštěstí to prý je čistá zlomenina takže není třeba operace.Dostala jsem nohu do dlahy a v pondělí pokud bude vše v pořádku dostanu sádru s podpatkem.Doktorka mi řekla že sádru budu mít 8 týdnů.Bolí to příšerně a nohu musím mít nataženou a podloženou.Bydlím sama a vůbec nevím jak to vše zvládnu.Jenom když skáču po bytě tak mi natekly prsty tak jsem zvědavá co bude následovat.'

Alena (So, 13. 10. 2007 - 01:10)

Ahojky. Já mám sádru až nad koleno a berle, pěknej vopruz. Mému příteli se to líbí. Je to trochu divný, ale na druhou stranu aspoň něco pozitivního. Nemůžu říct, že by mi to vadilo :-). Ještě jí budu mít 4 týdny, pak chodící pod koleno a nebo snad ortéza, nevim jak to vydržím... .'

Honza - aloe"a (So, 6. 10. 2007 - 22:10)

Zdá se, že sádra postihuje jen děvčata.
Prosím o zkušenosti, jak ošetřujete končetiny po sundání sádry ?'

Zdenicka (So, 6. 10. 2007 - 00:10)

Ahojik Radko.Proc vlastne mas tak casto sadru?Muj pritel je take trosku na tu sadru ujetej.Me to,ale vadi.Jak to on rekl tobe?

Karel (Čt, 4. 10. 2007 - 13:10)

Nikdy jsem nohu v sádře neměl. Jak to tak vypadá, asi mě to bude čekat. Něco s ní mám. Když půjdu na chíru, co všechno mě bude čekat? Jak to celý probíhá? Mužu si dovolit jít tam sám, nebo bezpodmínečně budu potřebovat doprovod? Berle dostanu tam nebo mi je někdo někde musí vyzvednout? Řekněte mi co nejvíc, jsem z toho zmaten. Díky.'

Warrior (St, 3. 10. 2007 - 08:10)

Ahoj všem ... bohužel mám právě teď taky nohu v sádře - kotník :o(
Budu rád když mi někdo napíše,je to děsná nuda ..... warrior22"centrum.cz'

Radka (Út, 2. 10. 2007 - 10:10)

Bývam taky dost často zagypsovaná, mám s tím problém hlavně při umývání. Mému příteli se to líbí, nevím, jestli je v pořádku.'

Petr (Po, 1. 10. 2007 - 16:10)

Ahoj, mivám nohu v sádře taky často, hraju tenis, často si způsobím výron - min. 1x za rok. S chodící sádrou už to docela zvládám.'

Aja (Čt, 27. 9. 2007 - 23:09)

Ahoj Terko, nohu neni nutne vytacet do strany, ale je to rozhodne pohodlnejsi chuze, a chodis rychleji. A

Tereza (Čt, 27. 9. 2007 - 18:09)

Tak jsem včera dostala sádru a podpatek a dneska poprvé zkusila chodit,je to docela síla ale jsem ráda že už nemusím skákat o berlích.V pondělí jdu na kontrolu a štve mně že venku prší a nemůžu ven,snad zítra.Je nutné nohu vytáčet do strany a nebo mám chodit pomalu rovně?'

Tereza (Po, 24. 9. 2007 - 14:09)

Cestou do školy jsem si podvrtla kotník a mám potrhané vazy v kotníku.Budu mít 5-6 týdnů nohu v sádře.Mám dlahu a ve středu mi dodělají sádru a dají podpatek.S berlema je to docela dřina.'

Zdenicka (So, 1. 9. 2007 - 07:09)

Ahojik figlik na to neni.Ja je doma vetsinou vyhopsala,ale s berlickama se to da zvladnout,horsi to pro me bylo chodit do schodu s podpatkem!

mitahariano (Pá, 31. 8. 2007 - 19:08)

ano přesně tak schody zdolavat i s berlema!Nemate nějaky figlik.Dík'

Reklama

Přidat komentář