Reklama

Gamblerství

BIKER (Út, 16. 2. 2016 - 22:02)

Ahoj BIKERe,

jsem zmaten,...Jsem porad ten samej biker, jen pisu jednou bez gamblu, nebo bez automatu a tak, prp mne je to to same.
Lemog, dekuju za zajem.
Jaknse jinak mate lemog a abstinentka?

Pekna vecer

Lemog (Út, 16. 2. 2016 - 21:02)

Ahoj BIKERe,

jsem zmaten, jsi Biker nebo BIKER?

Lemog

Biker (Út, 16. 2. 2016 - 14:02)

16. Den bez automatu

Zdravim vsechny

Lemog (Út, 16. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 156. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Abstinentka (Út, 16. 2. 2016 - 06:02)

35 dni bez hrani

Krasne rano vsem a abstinenci zdar

Biker (Po, 15. 2. 2016 - 17:02)

BIKERE .. já jel na...Tak dikec za info, a kde jsou ti AG kam chosis V BRNE?

Tragik (Po, 15. 2. 2016 - 17:02)

BIKERE .. já jel na sázkách a hooodně o tom povídal v hospodě atd. A myslíš že jsem někdy vyprávěl o svých astronomických pádech?

To bylo jen chlubění jak jsem ten tenis například odhadl a kolik jsem vyrejžoval. I ticket jsem ukázal :)

Obvykle jsem ty prachy neměl už ve chvíli kdy jsem to vyprávěl :)

Tragik (Po, 15. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj bojovníci.

vypadá to, že jsme oživením diskuse opravdu přinutili některé alespoň mluvit o tom co se děje. To je určitě fajn.
Vlastně je to logické.. diskuse byla mrtvá a nyní je zde deset příspěvků deně což ji na doktorce vytáhlo do vyšších pater a ve vyhledávačích jakbysmet.

Je určitě pozitivní že se rozhodnete přestat. Praštíte do stolu. Začnete psát sem a zkoušíte žít nový život. Už je to je půl vítězství.

Je tu bohužel ta horší půlka a to je vydržet. K tomu potřebuje každý něco jiného. Pouze diskuse nestačí ani lemogovi :) (vtípek na oplátku)

Mě vysvětlili zkušenější, že abstinece je vlastně mozaika věcí které pro to děláš např.

Odříznutí od větších peněz
Změna zaměstnání na méně rizikové
Změna přátel.. nebo spíš "přátel" za méně rizikové.
Cvičení
Deník
Abstinence od alkoholu...

Ten výčet je prakticky nekonečný protože je individuální. Závisí na našich spouštěčích, situaci atd atd...

Všem bych ale doporučil a skoro je až poprosil. První cesta by měla vést k odborníkovi na tuto tématiku. Tam proberte co se stalo a co hodláte udělat pro změnu.

Já chodím pravidelně na AG. Jak tady dycky píšu. Mám to jako mentální trening který mě má udržet v bdělosti před tou zákeřnou potvorou :)

Tak zdar a sílu.

Tragik.

PS: toho Nešpora spolu dáme.. bude to odměna všem co vydrží do jara :)

PPS: i když sem nepíšu tak často tak si většinou jednou za den najdu čas to trochu pročíst takže mi klidně pište.

PPPS: ...er.. zapoměl jsem co to balo tak čau.

Abstinentka (Po, 15. 2. 2016 - 10:02)

Pratele, je zajimave ( k nam...No mozna nejakou dobu vyhravaji ale zakonite prijde chvile kdy zacnou prohravat a zvykli na vyhry zacnou hrat agresivneji a zustanou jen obri prohry a ve vetsine pripadu i znacne dluhy.

Opravdu neni nad ten klid na dusi pri abstinenci. Ano zacatky jsou fakt kruty, deprese, bazeni atd ( to je u vsech zavislosti stejne). Kdyz se ale tohle prekona nastava uleva at uz je fin situace jakkoliv hrozna / stale je to lepsi a dluhy se pomalu ale jiste zacinaji snizovat a naopak nenarustaji dal.

Preji vsem at seberou odvahu a zkusi abstinovat. Za ten klid to vazne stoji - lepsi nezli pchvilka adrenalinu a pocit blazenosti z vyhry, ktery je ve vetsine pripadu opravdu velmi kratkodoby.

Abstinenci zdar a sily pro ty kteri se rozhodnou take zacit

Biker (Po, 15. 2. 2016 - 10:02)

Pratele, je zajimave ( k nam do hoapudky chodi taky jeden co porad hraje ) ,ze os lodi co porad hraji, clovek posloucha jak jenom vyhravaji a pritom a vime to dobre asi vsichni, ze to mozne neniiiii, pravda , to je opravdu k smichu:-):-):-):-):-)

Abstinentka (Po, 15. 2. 2016 - 09:02)

Asi tak, tohle je k pousmati :)
Kazdy sveho stesti strujce. Ja mohu jen rict, ze nic neni nad to s jakym klidem ted vstavam a jak je mi mnohem lepe. Moje kamaradka gamblerka (naposledy jsme byly spolecne) mi rekla ze je to fajn ale fin situace se ji zavratne nezlepsila. Opomela si ale predstavit ze kdyby hrala byla by na tom hur takze situace se rapidne zlepsila.
Tohle mi hodne pomaha ve chvilich kdy premyslim nad dluhy. Bylo by to mnohem horsi kdybych nadale hrala.

Abstinenci zdar

Lemog (Po, 15. 2. 2016 - 09:02)

Asi tak jak rikas:-)

A je...BIKERe,

asi se neubranis tomu, aby tady psal kdejaky ňouma pripitomele provokativni komentare. Kazdy individualne si musime vytvorit tzv. protilatky na tyto primitivy.
Je to dano i tim, ze zatim mas za sebopu par dnu abstinence, vydrz, nedej se , vyplati se to a jednoho dne zjistis, se uz to s tebou nedela nic a zasmejes se nad hlouposti prispevatelu takovychto komentaru.

Lemog

Biker (Po, 15. 2. 2016 - 09:02)

Ja prispevek...Asi tak jak rikas:-)

A je pravda ,ze to u me vyvolalo mensi bazeni, proto nechci aby sem nekdo neco takovyho psal!

Lemog (Po, 15. 2. 2016 - 08:02)

Ja prispevek "gamblera" ponecham bez komentare.
Me prispevek "gamblera" utvrzuje v tom, ze jsem se dal spravnou cestou.
Tak pratele abstinujici gambleri - vzhuru do dalsich dnu bez gamblu, jak je krasne bez hazardu, slunicko sviti, jaro je za dvermi,

Lemog

Biker (Po, 15. 2. 2016 - 08:02)

16. Den bez gamblu

Zdravim vsechny a take naseho gamblera a verim, ze vyhra 4500kc jen dalsi hrebik do rakve ktere se rika milion dluhu, uz ti zbyva jeste 830 000kc, pokud zaberes do konce roku jsi tam.

Abstinenci zdar

Abstinentka (Po, 15. 2. 2016 - 07:02)

34 dni bez hrani

Ahoj Gamblere, nevim zda hranim budes "cisty"

Abstinenci zdar

Lemog (Po, 15. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 155. den bez gamblu a cigaret

Lemog

gambler (Ne, 14. 2. 2016 - 23:02)

Dnes jsem vygamblil 4500kc. A to tak, ze jsem za trest ze jsem hýřil penězi, prodal veci mi potřebné a zahojil jsem částečně dluhy které jsem gamblovanim nadelal. Už zbývá zaplatit jen 170000kc a budu vědět ze jsem čistý.

Biker (Ne, 14. 2. 2016 - 19:02)

15. Den bez gamblu:-)

Biker (Ne, 14. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj vsem,
Tak snad uz ti tedka pujde:-)
Dekuji vaem za zajem a vitam novehi clena "kdysi mozna"

Reklama

Přidat komentář