Reklama

Gamblerství

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

radek (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

Luku luku, ty si boss!

LUK (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

25. den bez gamblu

Radek je nemocný člověk. Neschopný, vyrůstal v citově chladné neúplné rodině. Matka jeho měla jít na potrat, ale rozmyslela jsi to. Radek na svět přišel zvonem, přidušen pupeční šňůrou a ještě si lokl plodové vody. O fyzické kráse nemůže být ani řeč. A je z něj to, co vidíte. Není to hezký pohled, na takto nemocné jedince, kteří rádi ubližují ostatním. Pravděpodobno jej to i vzrušuje, že se může realizovat na internetu, protože přátelé on nemůže mít. Prosím o absolutní ignoraci a nereagování na něj. V životě jsem si prošel i pěknou stokou, ale neměnil bych s ním.

Jak nehraji, začíná se mi vracet optimismus, opět chuť do života, pocity, které už jsem dlouho neměl. Ať nám to vydrží!

AZ!

Abstinentka (Po, 7. 3. 2016 - 20:03)

Nechapu kde se v tobe bere ta zloba. Misto aby jsi si uzival pobytu v Thajsku (uz je tam tedka dost pozde a ty stale online)) tak tu fluses zlobu na kohokoliv.
On se te tady nekdo tak strasne dotknul? Stale pokladas otazky ale sam na zadny dotaz neodpovis. Co se to s tebou chlape deje? Mas starosti, problemy, jsi nemocen ci co?

BIKER (Po, 7. 3. 2016 - 20:03)

pipka je ještě blbejsi než...Radku,
Nevim kam az saha tvoje inteligence, ale to staci poslat jen jednou:-)

radek (Po, 7. 3. 2016 - 20:03)

Aby jsi tu kulnu nemusela prodat az zase prohrajes jak ten zoufalec Mirek Brno. Párkrát brknes nebudeš stíhat splácet a s tím svým podpantoflakem ještě radi barák prodate exekutorovi před nosem.

Abstinentka (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

Lemogu kudzu už úspěšně...Jepice - Tenkrat bylo obdobi kdy nejvyhodnejsi nabidka byla 8% urok - coz pri dnesku kdy je urok kolem 2,5% byla hruza a dostala jsem urok kolem 5% coz byla krasa - takze nevyhoda zase nekde jinde. Fixace ale existuje tak se to da resit - barak stejne v umyslu prodat nemam tak je to fuk :)

radek (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

pipka je ještě blbejsi než jen Blba podepsat tak nevýhodnou hypotéku. Si chtěla udělat doma machra jaká si sikula ze mas barák na splátky a podepsala jsi penále jak bezmozek.
Lemogu z platu mi každém měsíc strhávají balík na dané a pojištění. Nejsem bezdomovec hlášeny na úřadě jako ty a polovinu výplaty dam domu a zbytek si nechavam na útraty.

radek (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

pipka je ještě blbejsi než jen Blba podepsat tak nevýhodnou hypotéku. Si chtěla udělat doma machra jaká si sikula ze mas barák na splátky a podepsala jsi penále jak bezmozek.
Lemogu z platu mi každém měsíc strhávají balík na dané a pojištění. Nejsem bezdomovec hlášeny na úřadě jako ty a polovinu výplaty dam domu a zbytek si nechavam na útraty.

radek (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

pipka je ještě blbejsi než jen Blba podepsat tak nevýhodnou hypotéku. Si chtěla udělat doma machra jaká si sikula ze mas barák na splátky a podepsala jsi penále jak bezmozek.
Lemogu z platu mi každém měsíc strhávají balík na dané a pojištění. Nejsem bezdomovec hlášeny na úřadě jako ty a polovinu výplaty dam domu a zbytek si nechavam na útraty.

radek (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

pipka je ještě blbejsi než jen Blba podepsat tak nevýhodnou hypotéku. Si chtěla udělat doma machra jaká si sikula ze mas barák na splátky a podepsala jsi penále jak bezmozek.
Lemogu z platu mi každém měsíc strhávají balík na dané a pojištění. Nejsem bezdomovec hlášeny na úřadě jako ty a polovinu výplaty dam domu a zbytek si nechavam na útraty.

jepice (Po, 7. 3. 2016 - 19:03)

Lemogu kudzu už úspěšně beru...
To vis, že dám vědět, tam pisou ze ucinek je do 10 dnu...
Abstinetko kdyz ma člověk jen jednu možnost upiše se i peklu...

Dnes 3 den bez hraní

Abstinentka (Po, 7. 3. 2016 - 18:03)

Sama jsem koukala nedavno k cemu jsem se upsala - to penale dela vice jak 600t takze to vazne nema smysl to bance davat. Dum je pro me priorita a hypo radne platim uz spousty let. Podotykam ze pri pristi fixaci budu pozadovat zmenu % penale nebo jdu jinam. Tohle je ale vse diskuze mimo misu, stejne tak pozadovani aby nekdo napsal jmeno a odkryl se. Jesli bude treba z Lemoga Petr, Pavel ci Katel je uplne fuk. Treba i nick Radek nemusi byt prave jmeno.
Dulezite je jen abstinovat, podporovat se at uz je kdokoliv v jakekoliv situaci. Od toho tato diskuze je. Ti co napadaji a spini ostatni jsou jen ubozaci.

Lemogu - mas recht - procetla jsem opet celou diskuzi od chvile co jsem zacala prispivat a vypada to ze je to ten Radek co me nazval Pipkou ;)

Tak abstinenci zdar tem co bojovat chteji

Lemog (Po, 7. 3. 2016 - 18:03)

Ahoj vsichni,

Jepice - bude me zajimat jak to nebo ten nebo jak se to sklonuje KUDZU funguje.

A jinak je to tady docela bzunda s radkem, uz cekam na jeho dalsi prispevek z thajska.

Me by taky vadilo kdybych vedel ze dozivotne bvudu prohravat kapesne co mi da manzelka - strasna predstava.

Lemog

Reklama

Přidat komentář