Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Jirka (St, 17. 4. 2019 - 08:04)

Ahoj tak napis na 702737333 co se ti stalo?

Zbyněk (Út, 16. 4. 2019 - 18:04)

Kam jste se všichni poděli??? To jste někde jinde jinde, že to tu tak chcíplo!!! :-(((

Petra (St, 17. 4. 2019 - 13:04)

Ahoj Zbynku chtel bys amputarku,?

Zbyněk (Út, 1. 1. 2019 - 19:01)

Terezko, velice děkuji za přání, už jsem myslel, že to tady holky vůbec nečtou a dříve sem psali mnohem více. Mělo by se tu psát o sexu nás na kolech, ale ne každý to otevřeně dokáže a tak se tu semelou i věci ostatní :-))). Takže ještě jednou vše nej do to 2019 roku!!!

Tereza (Út, 1. 1. 2019 - 21:01)

Zbynku nechces vedet co semi stalo?

Zbyněk (Út, 1. 1. 2019 - 22:01)

Myslím, že zveřejnění zde není příliš rozumné a já bych to zde osobně neuváděl a je to ryze tvoje věc komu se se svým osudem svěříš a já to ani neměl v úmyslu z tebe tahat.

Tereza (Út, 1. 1. 2019 - 11:01)

Ja ti preju vsechno nejlepsi jsem na voziku po amputaci nohou

Zbyněki (Pá, 28. 12. 2018 - 21:12)

Skoro dva měsíce žádný příspěvek o ničem. Nicméně přeji všem diskutérům mnoho zdraví do roku 2019, ženám a dívkám na kolech i bez nich vnímavé a romantické partnery, kteří na nich nebudou šetřit květinami a polibky kamkoliv :-))). Nám chlapům snad popřeje nějaká žena, nechám to na ní :-))).

Ja (Čt, 8. 11. 2018 - 23:11)

Koukam, ze venku je stale teplo a bez deste, ale zde se to uplne zmenilo...

čerstvý (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

Já nezpochybňuji,že byl...Ve městě v zimně na káře to je k nasrání ,z tím se nedá jinak než souhlasit . Zima na 4kolce je krásná i pro mrzáky ,musí si to člověk umět užít ,moc neztrácet čas zbytečným mudrováním nad tím co nemůže změnit . Spíš vymyslet jak si to užít a že to jde ,o tom nemá cenu mudrovat ,to je jasná věc :-)))) u nás konečně krásně prší !!!

Milan (St, 24. 10. 2018 - 15:10)

Já nezpochybňuji,že byl...https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/hoboes/socham-breci-dest-na-oboci-807671

vyzitýr (St, 24. 10. 2018 - 14:10)

Bože ty jsi jelito ,tak...Já nezpochybňuji,že byl letos říjen celkem pěkný měsíc. Chápu i potřebu sněhu na stav spodní vody, jsem člověk žijící na venkově tak tomu jsem víc nablízku než jiní žijící ve městech.Jen jsem chtěl říci, že právě listopad- konec února je pro život na vozíku vždy to nejnáročnější období. To nikdo neokecá hláškami o myslivosti ve sněhu a pod. Krásy přírody vnímám, ale krátké dny a tmu rád nemám.

čerstvý (St, 24. 10. 2018 - 14:10)

Byl jsem na vojně a vydržel...Já se na vojně ženil ….na rotě nás bylo pár ,kluci chodily za holkama do města …..asi jsem měl štěstí !!

Xy (Út, 23. 10. 2018 - 22:10)

Byl jsem na vojně a vydržel...Já to na vojně vydržel asi půl roku , potom jsme si ho ve službě vzájemně - po dohodě - vykouřily a později přišel i anální sex .

čerstvý (Út, 23. 10. 2018 - 22:10)

Tak podzim definitivně na...Bože ty jsi jelito ,tak krásný podzim jako byl letos ,vlastně i pár let na spět ,jedním slovem nádhera ! Letos ta krása končí a začíná zima ,snad bude bohatá na sníh a naplní spodní vodu ,bude krásná jako bývala kdysi !!!

vyzitýr (So, 20. 10. 2018 - 15:10)

Tak podzim definitivně na krku, dny krátké, depresivní mlhy, takže nezbývá nic jiného než čekat na zimní slunovrat a začátek delšících se dnů

Zbyněk (Ne, 14. 10. 2018 - 14:10)

Na kluky sice nejsem, ale...Byl jsem na vojně a vydržel jsem ji jak bez bez chlapa, tak bohužel i bez ženský. Holt asi jsme sloužili každej u jiných zbraní :-))).

Eduard Nud (Po, 24. 9. 2018 - 11:09)

Na kluky sice nejsem, ale když na vojně nejsou baby, vezme se za vděk tím, kdo je. Myslel jsem, že bych mohl s tím dědkem něco pěkného prožít. Ale copak ten buzerant, to je divoch. Kdyby ten buzeroval tak, jak sekýruje, máme po celý den o zábavu postaráno. Je neschopný a všeho schopný.

Zbyněk (Pá, 17. 8. 2018 - 22:08)

Zdar Zbyňku ,kocour je po...Děkuji za vysvětlení, já myslel, že je to snad nějaká mi neznámá poloha. Je vidět, že mi v sudetech okolo Reichenberku máme mezery v jazyku moravském :-)))Ale co, hlavně, že nám Ještěd nezhořel. U nás je takové vedro, že ani na kocoura člověk chuť nemá a to jich teď v sukýnkách chodí a nožky ukazují :-)))

čerstvý (Pá, 17. 8. 2018 - 12:08)

Zdar Zbyňku ,kocour je po našem krásná baba po vašem -)))

Reklama

Přidat komentář