Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

Lallo, ja vim, zes psala jednou , ze vzdy budes stat za Milunou. A to jsi dodrzela. :-)Ale chci neco napsat k te lasce. Laska ma mnoho podob. A nekdy dokonce vznika i bez te zamilovanosti. :-)
Tady asi nejaka zamilovanost byla a snad jeste je. Alespon co si vzpominam, jak Denis Milune psal hezky na profil na fb, atd. A proto se domnivam, ze ted ji to dokazal, i kdyz to nebylo vuci Marusce zrovna koser. Uvidime, co prinese cas. Nekdy se i ty protiklady pritahuji, jak znamo.

tak (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Když Milunu miluje není co řešit.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

sociálka a doplatek na bydlení je něco jiného, najdi si to na internetu

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

A taky sami cikáni mi to pak radili že prý dostanu i příspěvek na nábytek a koukali na mě s otevřenou hubou když sem jim řekla že mi říkaji ať rodiče prodaji majetek.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Byla sem na sociálce.Mě to právě tenkrát poradil právník a byli to snad tři věci který mi jmenoval že z jeho pohledu jako rozvedená mam na to nárok.Tak sem tam šla s jeho myšlenkou a úřednice mi začla dávat otázky na ty účty,na spoření a na rodičů majetek.Mam to možná ještě někde v peněžence.No ale jako zatahovat do toho rodiče a říkat ať prodaji majetek a tim mi pomůžou.Já už na to seru.Sem ráda že mi řekl že mi miluje a že neutekl.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Tak pro koho ta pomoc vubec sakra je?

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

https://c-budejovice.cz/poradenstvi

http://www.cak.cz/

Tady by se mohla neco dozvedet, v Pisku nic takoveho asi nevedou.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

na jakém úřadě jsi byla a ohledně čeho?

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Jestli to bylo na me, tak ja tam nebyla, ale moji znami potrebovali pravni poradu, tak byli tam. Je to na mestskem urade, pravni poradenstvi.

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Aha tak to bude tim.Asi má větší šanci ten kdo je fakt bez rodiny.Oni se prostě doslova vyptávali jestli rodiče maji auto a chatu a já řekla že jo protože před mi strašila že když člověk něco zatají,pak to musíš s pokutou vracet a když sem řekla že to maji tak začla říkat prodat a čerpat peníze prozatim z toho.Asi potřebujou člověka vidět oškubanýho aby něco dali.Já už tam nepujdu.Já udělam co on chce protože v práci stejně trvale nevydržim.Tady stejně to neni na dobu neurčitou a pořád dokola hledal dál a dál,stačí občas ta brigáda.Anonyne přesně to sem udělala že sem se mu omluvila a řekla mu že prostě víc potřebuju jeho blízkost že nechci mít pocit že pro něj znamenam jen dělohu a on mi řekl ať tyhle hlouposti o děloze pustim hned z hlavy že kdyby mě nemiloval tak by už zůstal s Maruškou ale že mě miluje a k ní se mu nic probudit nepovedlo tak proto že se vrátil.Taky se mi vyptával jestli kamarádka má chlapa jestli mi to neříká aby nás rozdělila.

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

všude to je stejné na každém úřadě

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

//www.vimvic.cz/clanek/doplatek-na-bydleni

dejte si před to https:

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

kdo ví kde byla

njn (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Miluna hodně dá na Lallu a ta včera dost šila, že nevypadají jako zamilovaní a že by Denisovi jednu flákla ( nějak podobně ). Miluna by se měla Denisovi omluvit, že byla znejistěná ( to je pravda, Alši :) ) a dál to nerozvádět. Ale sama by si v sobě měla srovnat, co vlastně chce s tím, že si uvědomuje zodpovědnost za budoucí ještě nenarozené dítě.

Lalla pro njn (So, 21. 9. 2019 - 19:09)

A hje to tady, našli jsme viníka. Ale jo, za vším co jsem psala si stojím, jak by měla vypadat zamilovanost než se překlopí v lásku. Uznávám chybu s tou fackou nebo jak to bylo, do byla pochopitelně nadsázka (opravdu to není můj styl) ale hlavně snaha podpořit vyděšenou Milunu……...……….Jen počkej njn až něco diskutabilního napíšeš ty:)

Miluna (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Tak to mě ještě víc nasralo když tady čtu jak vaši známý dostali a semnou si takhle vytřeli.Právě Sany to sem věděla a byla sem tam sama když sem měla už byt a přinesla sem i nájemní smlouvu a myslela si že tak to stačí a oni pak začli mít otázky na ten majetek rodičů a že jestli mam účet nebo spoření že to nesmíš mít že kdyby zjistili že to musíš pak vracet i s pokutou,prostě mi to odradilo po těhle kecech.Jo Raduš už jedem v autě,už jedu na noční,vzal mi.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Milu, ja nevim presne, zda opravdu s tim maji delat co tvi rodice, to mi prijde dost absurdni, jsi dospela zenska, ktera ma 2 deti, proc by meli rodice na to davat neco ze sveho majetku. Asi by to chtelo radu nejakeho pravnika, mozna ze na meste existuje i bezplatny poradce pro tyto pripady. Alespon v mem rodnem meste to je. Ta znama nikoho nema, jeji rodice neziji a sourozence taky nema.

no (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

na českých úřadech to není všude stejné. Hodně záleží na úřednici, jestli je ochotná člověku v nouzi pomoci nebo si na něm zgustne. Znám příklady, kdy se řešily kraviny jako u Milči a i jiné, kdy se zase přivíraly oči až do "slepoty". Platit si právníka s výsledkem nejistým , no nevím

Návštěvník (So, 21. 9. 2019 - 18:09)

Přesně tak.Mám mám podobný zkušenosti.Taky jsem odešel s prázdnou.

Sany11 (So, 21. 9. 2019 - 17:09)

Pisu, ze by se mela podivat, jestli na mestskem uradu nemaji bezplatnou pravni poradnu. V mem meste takova existuje. Zabyva se zrejme hlavne takovymito pripady.

Reklama

Přidat komentář