Reklama

Obřízka

Tony (Út, 1. 10. 2019 - 00:10)

Pro toho Chocholouška seš ty, multinicku, když nedovedeš pochopit vtip. Ani ti nedocvakne, jak je o s tím spasitelem.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

A to jsi vyčetl v křišťálové kouli?

Martin (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

Já opravdu nestačím zírat... Jak ty jsi mohl udělat VŠ a získat titul, to je mi tedy záhadou :-o :-o proč by se měl za den v USA narodit jen jeden novorozenec?? Jak jsi na to proboha zase přišel?? :-o píšeš o sto dětech za 368 dní. To je průměrně jedno mrtvé dítě za tři až čtyři dny. Píšu průměrně. Pokud nevíš co to je, nebo pokud se ti něco nezdá, laskavě vrať VŠ diplom. Překvapuješ čímdal víc. Jestli jsi na všechno tupý tak jako na matematiku, tak se ani nedivím, že jsi tam kde jsi.
Aspoň vidíš, jak ty tvoje kecy jsou nereálné. Protože kdyby za rok umřelo v nějakém státě 100!! dětí kvůli obřízce, tak je z toho aféra světových rozměrů.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

To mě vyšlo z tvého počtaření. Kolik se asi v USA narodí za den dětí? Mimoto, my na fakultě matyku vůbec neměli.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Denninston a Bigelow, blbne mi komp.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Ty jsi mi teda počtář. Ty si myslíš, že se v celých USA narodí pouze jeden novorozenec za den?...............................Odkaz ti nedám, ale píše o tom George Denninson, lékař, nebo Jim BIgelow, psycholog a pastor, vynálezce nechirurgické obnovy předkožky, už nevím, který z nich, takže se musíš zeptat jeho,, kde k té cifře přišel. Jinak, z tebe ta agresivita, na rozdíl od takového Steva, přímo čiší.

Martin (Po, 30. 9. 2019 - 17:09)

To je:-D já to beru s nadhledem :-) vím, že Tony žádné relevantní materiály nemá...ale jak jinak ho naučit aby pochopil, že jestli chce vypadat seriózně musí umět vážit slova a musí umět příjmout i jinou pravdu, než je ta jeho. Dokud tohle nepochopí, budou se na něj neustále lepit jeho můry - evangelikálové a zkoumalové....
A tomu jak si ten sokol, způsobil fimozu neurvalým pitím branického patoku, tomu se hihňám celý den, když si na to vzpomenu :-D :-D to nevymyslíš..... Braník by si to měl dát do reklamy ;-)

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 20:09)

Jak evangelikál tak Zkoumal je tu jenom jeden. Nelepí se na mě, ale křivě mě pomlouvají, a to Zkoumal dělal i v době, kdy jsem po tři týdny nemohl psát, protože jsem měl na lodi rozbitej komp. Evangelikál to tehdy nedělal, měl tu tříletou pauzu a před tou pauzou mě tu vůbec nepomlouval, začal s tím, až se vrátil. ---------------------Ty můžeš mít pouze názor a ne pravdu, pravdy se teprve dobíráme. ------------------u Jahody jsem se musel smát něčemu jinému: Vážně tu tvrdil, že má známého, kterému, když si hrál s letadýlkem, usekla vrtulka prst, ten prý byl za nějakým léčitelem a pak mu ten prst dorostl i s nehtem. Chtěl jsem kontakt na toho léčitele, že bych ho s mými useklými prsty nutně potřeboval ale Jahoda mi žádný konakt nedal.

Takje (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

zajímavý , co ty na tý lodi žereš za řasy? To ani durman nedokáže! Nejenže zabíjíš vlasovče diskuzi, ale vystupuješ tady jako totální mentál, parazitární úchyl. Všichni tě cype jen pomlouvají, ale ty pak tady chceš kontakt na léčitele, aby ti dorostly obřezané pahýlky i s nechtem? Možná bys ho měl doporučit místo veterinářky těm o kterých víš, že obřízka zničila životy , aby jim dorostla předkožka, ale aby to nebylo i s nechtama! Tady brečíš kvůli kůžičkám a přitom urvané prsty háziš rackům? a pak posíláš zoufalce na kastraci na vlákně doktorky " líbí se mi kastrovaní muži" k veterinářce?? A tvrdíš, že kastrace v Indii je úplně normální , ale hlavně nesmí mít obřezaný penis! Viz "Tonda (anonym)
Zajdi za nějakou veterinářkou. Ta v tom má bohatou praxi." To je moc! To dá jedině mocný gin.

luci (Út, 1. 10. 2019 - 00:10)

Je pravda , že tam je to asi takový problém jako vytržení zubu . V Evropě se k tomu jen tak nějaký doktor přesvědčit nedá.

Tony (Út, 1. 10. 2019 - 00:10)

Luci, jsi mi jinak hodně sympatická a v tomto, cos tu teď načmárala, seš vedle jak ta jedle.

Tony (Út, 1. 10. 2019 - 00:10)

Mulinicku, tys tu to zase rozsvítil. Jinak poslední noc v Berlíně. Ve středu budu zase v Magdeburku nakládat tu přiblblou pšenici pro ten hamburský mlýn. Tam ale už nedojedu, protože přijde spasitel.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2019 - 07:10)

Jedině z koho tady mongoloismus přímo září jseš tady akorát ty. Když začneš dementně počítat, psát proti obřízce úchylné mentální prdy a vystupovat jako Luci. A ta pšenice rozhodně není přiblblá, ta krmí! Někoho krmí předkožka, jiného prána, ale ty co mají opravdu hlad může nakrmit ta "přiblblá" pšenice .Cvak cvak. Vyndej na chvíli mozek z předkožky nebo předkožku z mozku a použí ho: Hlad a podvýživa zabíjejí ročně zhruba šest milionů dětí ! Každé tři vteřiny umře jedno dítě hlady, kvůli nedostatku kvalitní vody nebo na nemoc, které se dalo předejít. Třeba jen tou obřízkou.Na zeměkouli žije 2,2 miliardy dětí. Polovina z nich měla tu smůlu, že se narodila na špatném místě. Naštěstí tobě se žádné dítě nenarodilo a ani nenarodí, přestože by ti tady, v týhle zemi by ti za to dali 300.000. Miliarda dětí žije pod hranicí chudoby. Tyto děti ohrožuje podvýživa, nemoci. Letos také zemřelo 4,5 milionu dětí mladších pěti let, necelý milion lidí na HIV/AIDS, pět milionů lidí zabila rakovina a dalších půl milionu malárie, jedna z nejhorších nemocí vůbec. Milion a půl mrtvých má na svědomí alkohol a dvojnásobný počet lidí zemřel na nemoci spojené s kouřením. 700 tisíc lidí spáchalo sebevraždu a o sto tisíc více zemřelo při dopravních nehodách. Jen letos zemřelo při porodu na 200 tisíc matek a proběhlo zhruba 25 milionů potratů. Lidé dnes také stihli vykouřit neuvěřitelných 6 miliard cigaret a jen v letošním roce se v drogovém byznysu protočilo astronomických 234 miliard dolarů. Chybí jen doplnit že každou minutu se v průměru rodí 250 dětí . 40% mužské světové populace je obřezáno. V Jižní Koreji je tměř 85% mužů ve věku 16–39 let je obřezáno z toho převážná většina kolem 12 let.
Jedna osoba zemře na hladovění každých 3,6 sekundy, podle UNICEF, a je to obvykle dítě do pěti let.
Teď je otázkou, kdo je tady přiblblej Antonín nebi pšenice?

Zdroj: https://globe24.cz/revue/37076-co-jste-o-zemi-nevedeli-kolik-lidi-denne-zemre-bere-drogy-nebo-kolik-se-vyrobi-aut

No (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

Ty především potřebuješ kontakt na Guru Járu, aby tě pořádně odháčkoval a pak na psychiatrii.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 23:09)

Chápu, že bys mě na myslivečkárně rád viděl (http://sestricka.com/pred-40-lety-zemrel-predni-cesky-psychiatr-zdenek-myslivecek) ale já mám nález, že jsem po psychiarické sránce v ažúru, o to tristnější je u mne nález neurologický, a s tím chlastem? Nejsem v kategorii chronický neboli návykový piják, ale pouze v kaegorii náruživý piják. Já chlašču jen někdy, pouze když mě o lapne. Ale pak vyvádím tak, jak to dnes ráno o sobě napsal Jahoda.

Steve (Po, 30. 9. 2019 - 16:09)

Tady je teda koukám veselo ...

Martin (Po, 30. 9. 2019 - 15:09)

368 : 100 = 3,68 neumíš počítat? Je to v průměru jedno dítě za 3 až 4 dny! Pořád čekám, že to podložíš nějakým zdrojem. Ale u tebe, pokud někdo chce relevantní informace hned obracíš, odvádíš řeč jinam a obviňuješ z agresivity! Nejsem agresivní, jenom jsi předložil ve veřejné diskuzi nějaké údaje, tak se ptám čím je máš podložené?!

Martin (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

A ani sem nezkoušej dát odkaz na článek, jak to nějací uprchlíci z Ghany dělali svému dítěti doma sami! To je totiž ta tvoje neskutečná demagogie. To bys mohl psát i o tom, jak si někdo doma operoval slepé střevo, nebo vrtal zuby Narexkou a provrtal se až do mozku.
Rád si ale přečtu důvěryhodný článek o tom v jakém špatném stavu mají v USA zdravotnictví, že tam každý třetí den v nemocnici někdo umře po obřízce. Jsem zvědavý jak se předvedeš.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

Přes sto dětí za rok není každý třetí den, demagog jsi ty. Vidím, že nedokážeš unést, že zrovna ty jsi musel o tu kůžičku přijít a proto jsi tak agresivní.

Tony (Po, 30. 9. 2019 - 14:09)

ono těch případů bude více. u miminka se dá úmrtí svést na kdeco

Reklama

Přidat komentář